بشقاب پر نده،UFO،عکس

اخبار ومباحث علمی وعکس وفیلم بشقاب پرنده وموجودات فضاییUFOوبیش از صد ها عکس و فیلم

آیا ما در درک و ثبت تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!! ((قسمت هفتم))


 آیا ما در درک و ثبت  تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!!

 

((قسمت هفتم))

منبع:دنیای بی جواب

+ نوشته شده در  سه شنبه ۳۰ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۳:۱۵ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ایناکا ها و راز های نا گشوده ((قسمت دوم ))

ایناکا ها و راز های نا گشوده
 
 

((قسمت دوم ))تصاویر باور نکردنی صحرای نازکا


بر روی این کره خاکی – در میان دشتها و صحراها در میان جزایر دور دست و حتی در اعماق اقیانوسها- باقیمانده تمدنهایی بچشم میخورد که قرنها از پیدایش و نابودی آنها می گذرد . بسیاری از این تمدنها برای ما ناشناخته اند . گاه حتی دلیل ساختن بناهای آنها نیز برای ما چون معما میباشند . براستی نیاکان ما چه اندیشه ای برای ساختن این بناها داشته اند؟! چه پیغامی درون این بناهای اسرار امیز وجود دارد.؟! مطلب امروز ما, بررسی نقاشی های شگفت انگیز صحرای " نازکا " میباشد . بسیاری از دانشمندان بر این باورند که طراحی این نقاشی ها بدون هماهنگی از اسمان امکانپذیر نیست.! و معما از همینجا آغاز میشود . اما آنچه این معما را پیچیده کرده تصاویر مشابه دیگریست که در سایر نقاط جهان وجود دارد . آیا ارتباطی بین این تمدنها بوده است ؟! طبق آزمایشهای انجام شده خطوط بین سالهای 600 تا 400 قبل از میلاد حک شده اند و آنرا به تمدن" نازاکای " در امریکای جنوبی نسبت داده اند . این خطوط در مجموع 450 کیلومتر مربع را در بر میگیرد . این خطوط مجموعه چندین تصاویر به اشکال مختلف است که در زمینی کاملا مسطح به وجود آمده است. با توجه به نسبت های دقیق هندسی این خطوط نشان میدهند , به هیچ وجه امکان پذیر نیست که ** یا کسانی بدون استفاده از وسائل مدرن , آنهم از روی زمین به چنین محاسبات عظیمی دست بزنند . تنها راه انجام محاسبات هم این است که شخصی از ارتفاعی کمتر از پنج کیلومتر به افرادی در زمین دستور دهد تا خطوط را حک کنند . حال در دوهزار سال پیش تر چگونه در سرزمینی مسطح که کوه و تپه ای هم در اطراف ان وجود نداشته !! کسی میتواند به ارتفاع پنج کیلومتری پرواز کند و دستور چگونگی حک خطوط را به افرادی در روی زمین فرمان بدهد.؟!! معمائیست که هنوز پاسخی به آن داده نشده !! بنابر این باز هم به باور بسیاری میرسیم که از ملاقات تمدنی پیشرفته با زمینیان خبر میدهند و آنها را قادر می کنند که با توجه به قدرت پرواز و سفینه ای که در اختیار داشتند این محاسبات را انجام داده و بعد روی زمین آنرا حک کرده باشند !!

نقاشیهای که از آسمان معنا پیدا می کنند .!!در یک عصر آفتابی در سال 1941 دو محقق امریکایی در حال بررسی در فلات " نازکا " واقع در جنوب کشور پرو بودند . آنان خطوط اسرارامیز عظیمی را مطالعه میکردند که در مسافتهای طولانی بر روی زمین نقش بسته بودند . در میان بیابان صدها خط متقاطع در جهات مختلف کشیده شده بود. بعضی از این خطوط که به جاده های " اینکاها " معروف شده اند,  ....
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۶:۴۹ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ایناکا ها و راز های نا گشوده


ایناکا ها و راز های نا گشوده((قسمت اول ))امریکای جنوبی مهد اسرار امیزترین تمدنهای بشری میباشد . و "اینکا"ها و "مایا"ها را شاید بتوان سرامد تمام آنها دانست . البته اقوام های دیگری نیز در امریکای جنوبی و لاتین وجود داشتند که امروزه بصورت معمائی در نزد باستان شناسان و محققان قرار گرفتند مثل " مويسکا"ها که "اینکا"ها از بازماندگانشان میباشد و البته "مایا"ها نیز قرابت بسیاری با "اینکا"ها داشتند . " ازتک"ها نیز قدمت بسیاری در امریکای لاتین دارند و همینطور "المک"ها و "ماچیکا"ها نیز سهم بسیاری در امریکای جنوبی دارند . بناهای عظیم "تایاهواناکو " در پرو و همچنین اشکالهای هندسی دشت "ناسکا" مکانهای است که به این اقوام نسبت داده میشود . "تیوتی هواکان" را از زبان "المک"ها گرفته اند و این نامی میباشد که "المک"ها بر آن نهادند . این مطلب را برای این مطرح کردم تا شما عزیزان با پراکندگی قومی در امریکای لاتین اشنا شوید اما تمام این اقوام ها در ائین مذهبی در علم و هنر و از همه بالاتر در اسرار امیز بودند با هم مشترک هستند و تمام این اقوام بازمانده "اینکا"ها میباشند . کشورهای مکزیک ,پرو , کلمبیا , ارژانتین, کاستاریکا, و چند کشور دیگر محلهائی است که اثار این تمدن بزرگ را هر چند بصورت ویرانه در دل خود دارند . امروز تصمیم دارم کمی عمیقتر به مطلبی که در قسمت اول نوشته ام بپردازیم و انگاه نگاهی داشته باشیم به دیگر اقوام امریکای جنوبی, میدوارم نوشتن این مطالب کمک ناچیزی به شناخت این تمدن به شما خوبان بکند.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۲۵ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

معرفی گونه ها ئی از موجودات فضايی


 معرفی گونه هائی از  موجودات بیگا نه 


گونه های متنوع از موجودات فضایی کشف و نام گذاری شده اند . اگر چه ما دسترسی به این موجودات نداریم و ناچار هستیم آنچه را که محققان عالی رتبه در قالب مقالات علمی به ما معرفی می کنند بپذیریم. در اینجا بی طرفانه به ترجمه ی چند گونه ی مشهور این موجودات از مجلات علمی پرداخته ام( نکات داخل پرانتز نوشته ی خودم است)

 پذیرش یا انکار موجودات فضایی به کلی در حیطه ی اختیار خواننده است.


        {و حال آنکه خدا شما را به انواع خلقت و اطوار گوناگون بیافرید.}

                          قرآن کریم سوره ی نوح آیه ی   ۱۴


۱-آناکیم ANAKIM : ( نام دیگر آنها الس Els به معنی نژاد بزرگ - در

تورات و قرآن به نام موجودات غول آسا یا نفیلیم NEPHILIM)


نژاد آناکیم گسترده ترین نژاد فضایی است مخصوصا روی زمین تاریخچه ی عظیمی دارند . قد آنها چیزی بین ۳ تا ۴ متر تخمین زده شده است.(اگرچه در آثار پیدا شده از صحرای ربع الخالی در عربستان قد اسکلتهای یافته شده به ۱۲ متر هم رسیده است- ) ظاهرشان بسیار شبیه گونه ی بین المللی انسانی است ( مانند انسانهای زمین) . به همین دلیل برخی از آنها می توانند بدون جلب توجه در میان زمینیان زندگی کنند. چند نمونه از آنها در غارهای زیر شمال و  غرب آمریکای شمالی دیده شده اند از آلاسکا تا حوالی مکزیکو و ثابت شده است که قادر به پروازهای بین ستاره ای هستند.

منبع: تورات - سفر پیدایش (باب ۱۰ آیه ۱۰)

قرآن کریم سوره ی احقاف آیه ۲۶  - سوره ی حجر آیه ۷۳ تا ۷۶ - سوره ی فجر آیه ی ۹ - سوره ی  فجر آیه ۶ و۷ و۸

مجله ی ؛نوابیان کلندر؛ مقاله ی؛  بیگانگان در میان ما ؛سال ۱۹۹۶

 

۲- آنو ناکی ANUNNAKI : یکی از چهره های تاریخی نژاد آنو ناکی 

نمرود پادشاه بابل در زمان زندگی حضرت ابراهیم است .


نمرود خدایی را می پرستید به نام آنو ANU  و بر عکس ابراهیم باوری به خدای نا مرئی نداشت. به همین دلیل ابراهیم را وادار کرد به پرستش آنو بپردازد اما ابراهیم نپذیرفت .( معجزه ی رهایی از آتش )  نمرود سازنده ی شهر بابل بود و مهمترین  ساختمانی که در زمان او ساخته شد برج بابل بود . همچنین شهری به احترام آنو ساخت و آن را  -کلنه - به معنی -قلعه ی آنو- نامگذاری کرد.

دومین چهره ی مشهور نژاد آنوناکی داریوش اول پادشاه هخامنشی است.کتیبه هایی با چهره ی داریوش در میان کتیبه های سومر.....


 
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۸ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۳:۴۲ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

رو ایات و شو اهدی بر اشتباه تاریخ بشر یت


 


رو ایات و شو اهدی بر اشتباه تاریخ بشر یتدر این قسمت سعی دارم تا رو ایاتی را بیان کنم تا شاید به درک حقیقت   این مو ضو ع کمکی کرده باشیم
.


در روايات مطرح شده است كه امام باقر (ع) به جابربن يزيد مي گويد:

گويا تو گمان مي كني كه خداوند فقط اين عالم را آفريد و بس و همچنين گمان مي كني كه خداوند بشري غير از شما نيافريده است؛ آري به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفريد و تو در آخر اين عالم ها و آدم ها هستي›  ...(صدوق،خصال،ج2،ص450؛بحارالانوار،ج63،ص82-83)

از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :

پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی فرمودند : " آدمی دیگر ! خداوند 1000 عالم و 1000000 آدم آفریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! " ( کتاب روح و ریحان ، ص 133 ) .

مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج2 ، ص 652 نیز نقل شده است .

از امام صادق(ع) روایت شده که به راوی فرمود:

«شاید شما گمان می‌کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیافریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آفرید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج 1، ص 277.)

نیز از امام باقر(ع) روایت شده:

«خدا از روزی که زمین را آفرید، هفت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آفرید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیافرید و ذریه‌اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج 2، ص 652، ح 54)

بر  طبق  رو ایات چندفر ضیه می تو ان بیان کرد اول اینکه: قبل از ادم نبی الله (ع) انسانهای هو شمند زیادی بر این سیاره زند گی می کرده اندو هر کدام بر ای خود  حضر ت آدمی داشته اند و سیر تکامل راطی وسپس از این سیاره رفته اند.
 
  و یایک نظریه دیگر : می تو ان انها را نیمه وحشی دانست که شعور امروزی را ند اشته اند و  ادم نبی الله (ع)او لین موجود و محصول دستکاری شده ژنتیکی و اولین مو جو د هو شمند بوده .

ویا فر ضیه دیگر:این روایات از خلقت مو جودات دیگر در سیاراتی دیگر سخن به میان می آورد .

ویا می توان این فر ضیه را هم در نظر داشت که ادم ابولبشر (ع) همان اولین انسان مدرن بوده وقدمت وزمان خلقت او به میلیو نها سال می رسد و 8000 سال ادیان  اشتبا ه است .

حال خود قضا وت کنید و نظریاتتان را بیان کنید .


وروایاتی دیگر در مرو د حیات فر ازمینی:حضرت اميرالمومنين(ع)
می فر ماید:

سپس خداوند منزه براي اسکان آسمانها و ابادسازي برترين طبقه ي ملکوت ,مخلوقات جديدي از ملائکهاش ايجاد نمود و شکاف هاي اسمان و مکان هاي خالي ان جا را با انها پر نمود
(بحار الانوار ج 52 ص 109 )حضرت باقر (ع)در خطاب به ابوحمزه ثمالي
می فر ماید:

اي ابا حمزه ,اين قبه (گنبد _سياره )پدر ما ادم است و خداوند غير از ان (سياره) سي و نه گنبد(سياره) دارد و در انجا مخلوقاتي هستند که يک چشم بهم زدن نيز نافرماني خداوند نکرده اند
(روضه کافي ص231 )

قبه در اين حديث اشاره به تمدن اسماني است و تعداد 39 صرفا تعيين حدود نيست بلکه معرفي تعدادي از اين تمدن ها و جهان هاست زيرا در احاديث متعدد تعداد ان ها را مختلف اوردند

حضرت صادق(ع) می فر ماید:

در وراي اين خورشيد شما چهل خورشيد ديگر است که در وراي ان ها مخلوقات بسياري وجود دارند ودر وراي اين ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسياري در انها زندگي مي کنند
(بصائر الدرجات ص510)

امير المومنين (ع)
می فر ماید:

خداوند پشت مغرب سرزميني دارد که به ان جابلقا مي گويند ودر جابلقا هفتاد تمدن است که هيچ يک مثل اين تمدن (بشري) نيست هيچ گاه نافرماني خداوند نکرده اند


موفق و دانا باشید (منصوری)+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۸ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۴۶ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ به سوالات شماپاسخ به پر سش شماجمعه 26 مهر1387 ساعت: 16:29 توسط:یه بنده خدا
سلام وخسته نباشید دوست عزیز
به خاطر مطالب زیبایتان خیلی متشکر خیلی دوست داشتم با شما تبادل اطلاعات کنم ولی نمی دونم چطور ممکنه ؟


سلا م چند بار عر ض کرد م

بر ای تبا دل اطلا عات و افکار و نظر اتتان لطفا به تالار گفتمان وبلاگ که در

بالای صفحه نمایش داده شده بر وید و  ثبت نام  ساده  انجا م بد هید و

بعد شر و ع کنید به مطلب نو شتن .

موفق ودانا باشید .(منصوری)


+ نوشته شده در  جمعه ۲۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۱۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ به سوالات شما


پاسخ به سوالات شما
چهارشنبه 24 مهر1387 ساعت: 2:48 توسط:Darkzone
jaleb bod video ro ham didam faghat mikhastam bedonam ke nazar shoma dar bareye harfesh darbareye sale 2012 va 2009 bedonam va aya daneshmandan emroz ba harfhaye in pesar movafeghan ya na

movafagh bashin ;)با عر ض سلا م

در مورد صحبتهای او در مورد سال 2009و2014  اینها تنها نظر شخصی این فرد است ودر مورد علمی بودن و یا نبودن این چنین نظر اتی جای بحث فر اوان و جود دارد به طور مثال اینگو نه که از گفتار پیشگو های تاریخی بر می آید  از چنین اتفا قا تی آنها نیز سخن به میان اورده اند همانند نوستر آداموس که گفته در سده خورشید و دلو سیلها و طو فا نها و خشکسالی ها ی زیادی بر روی این زمین اتفاق خو اهد افتاد حتی اشاره به کشور انگلستان شده که اغلب جا های آن به زیر آب خو اهد رفت و با شر ایط گر م شدن کره زمین و آب شدن یخ های قطبین این دور از ذهن نمی نما ید همان طور که می دانید اگر یخ  های قطبین آب شوند اکثر خشکی های زمین به زیر آب خو اهند رفت و این یکبار بر روی این سیاره اتفاق افتاده (طو فان نو ح (ع))ولی سالی برای این رویداد ها مشخصا اعلا م نشده و بنا بر رو ایات آخر زمان در دین اسلا م نیز به بلا یا و خشکسالی های فر او انی اشاره شده ولی هیچگاه در این روایات بیان نشده که جا معه بشر یت از بین می رود و یا به خطر جدی می افتد .
ببینید در کل می تو ان گفت اگر شر ایط زیست محیطی به این سبک پیش بر و د و سر عت تخر یب ما از سر عت ساز گاری طبیعت پیشی بگیر د مطمئنا ما دچار بحر ان و بلا یای طبیعی ز یادی خو اهیم شد که دلایل آن سهل انگاری خود بشر یت است .
ولی اگر از منظری دیگر که با مبا حث ما در ار تبا ط است بخو اهیم به این موضوع بنگر یم  باید گفت ناظر ین ما که از ابتدا با ما بو ده اند در نقش محا فظین ما نیز بو ده و هستند و تا رسیدن ما به درجه کمال مو ظف اند تا از خطر ات احتمالی ما را بر حذر و یا یاری کنند هما ن گو نه که تا بحال در مورد بلایای طبیعی و اصلا ح نژادی زیادی ما را و حیات روی سیاره زمین را یاری و حمایت نمو ده اند .

 بنا بر رو ایات آخر زمان در دین اسلا م نیز به بلا یا و خشکسالی های فر او انی اشاره شده ولی هیچگاه در این روایات بیان نشده که جا معه بشر یت از بین می رود و یا به خطر جدی می افتد
ولی از لحاظ اعتقادی باید بیان کنم این موارد باید اتفاق بیفتد و از زمینه های ظهور منجی (عج) است و در نتیجه از دید اعتقا دات مذهبی ما بلا یای زیادی اتفاق خو اهد افتاد ولی نه به آن شدت تا ظهور منجی و رسا ندن بشر یت به بلو غ فکری و فر هنگی و عملی و علمی .... انشا ء الله
نتیجه اینکه از دید فلسفه  زمان حال تنها زمان زیستی ما ست و از لحا ظ یک نظر یه  فیز یک آینده اتفاق افتاده و ما مسافران زمانیم ولی به جد می تو انیم تا ثیر گذار باشیم تا از کدامین سمت این رود خروشان گذ ر کنیم از سمت بی خطر یا از نقاط خطر ناک .

ضمنا باید عر ض کنم در جای از پیشگو ئی های نوستر آدا موس خو انده ام که بشریت هیچگاه از بین نمیر ود تا قبل از آتش بز رگ(قیا مت )و حتی از این سیاره به سیاره دیگری نیز نقل مکان کرد ه و در آنجا ادامه حیات می دهد .پس جای نگر انی نیست چو ن به و اقع ما مو جو دات ابدی هستیم و حتی در صور ت نا بو دی در این دنیای مادی در مکانی بر تر به حیات ادامه خو اهیم داد تنها با شر ایطی بس بر تر و بهتر .

در پایان از ابراز نظر اتتان متشکرم وبسیار خو شحالم که به این موارد

اهمیت و تو جه دارید
....


موفق و دانا باشید (منصوری)


+ نوشته شده در  جمعه ۲۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۶:۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ما که هستیم
غباری در کیهان


يَا أَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيم


اى انسان چه چيز تو را در باره پروردگار بزرگوارت مغرور ساخته (6)

 
سوره : الإنفطار 


  تصویر ی از ویجر

 بیش از 30 سال است که این دو دریانورد (وویجر به معنای دریانورد است) در ماموریتند و ما به همراه کره زمینمان همچنان به دور خود می گردیم ...
فضاپیماهای وویجر 1 و2 درسال 1977 میلادی با فاصله زمانی اندکی با اهداف شناسایی سیارههای مشتری و کیوان (برای وویجر1) وشناسایی سیارههای نپتون و اورانوس (برای وویجر2) رهسپار فضا شدند.آنها پس از انجام ماموریت اولشان می بایست که برای ماموریت مهم تری (که پروژه ستی نام دارد) به راه خود ادامه داده و از منظومه شمسی خارج و راهی فضای لایتناهی شوند. پروژه ستی در حقیقت همان ارسال پیام بشر زمینی است برای سایر موجودات کیهانی که بصورت های مختلف(زبان،اشکال،علائم،...) برروی نوار مغناطیسی (و همچنین یک لوح مطلا) که در وویجرها تعبیه گردیده، ضبط شده است....
و اینک زمان زیادی نمی گذرد(شاید یک سال و اندی) که وویجر1 پا را از منظومه خورشیدی فراتر گذاشته و پس از گذر از شوک نهائی (آخرین قلمرو خورشید)ازمنظومه شمسی خارج شده و وارد فضایی موسوم به هلیوسهت (که فضایی خارج از منظومه شمسی محسوب می شود) گردیده است.مسافتی نزدیک به 13 ساعت نوری یعنی چیزی حدود 14 میلیارد کیلومتر دورتر از خورشید ،جائیکه تاکنون هیچ یک از مصنوعات ساخته دست بشر به آن دست نیازیده و در حقیقت وویجرها اولین نشان از بشر ذی شعور زمینی هستند که تا چنین مکانی از آسمان به پیش رفته اند...

...و اما نکته جالب، عکس تکان دهنده ای است که این فضاپیما از آن فاصله دوردست از کره زمین گرفته و تکان دهنده تر از آن پانوشت کارل ساگان دانشمند آمریکایی برای این عکس است:

"...به دقت به این نقطه بنگرید،همین جاست.خانه اینجاست.ما اینجاییم.تمام کسانی که دوستشان دارید.تمام کسانی که می شناسید،تمام کسانی که تا بحال چیزی در موردشان شنیده اید،تمام کسانی که وجود داشته اند ،زندگی شان را در اینجا سپری کرده اند.برآیند تمام خوشی ها و رنج های ما در همین نقطه جمع شده است.هزاران مذهب ،ایدئولوژی و دکترین اقتصادی که پدید آورندگانشان از صحت آنها کاملاً مطمئن بوده اند.تمامی شکارچیان و صیادان،تمامی قهرمانان و بزدلان،تمامی سازندگان و نابودکنندگان تمدن ها،تمامی پادشاهان و رعایا،تمامی زوج های جوان عاشق،تمامی پدران و مادران کودکان امیدوار،تمامی مخترعان و مکتشفان،تمامی معلمان اخلاق،تمامی سیاستمداران فاسد،تمامی ابر ستاره ها،تمامی رهبران کبیر،تمامی قدیسان و گناهکاران تاریخ، آنجا زیسته اند،در این ذره غبار که در فضای بیکران در مقابل اشعه خورشید شناور است.زمین ذره ای خرد در مقابل عظمت جهان است.به جویهای خون که توسط ستمگران برزمین جاری شده بیندیشید.این جنایتکاران،اربابان لحظات کوچکی از این نقطه بوده اند.به بی رحمی های بی پایانی که ساکنان گوشه ای از این نقطه توسط ساکنان گوشه دیگر متحمل شده اند،بیندیشید.چقدر اینان به کشتن یکدیگر مشتاقند و چقدر با حرارت از یکدیگر متنفرند.

تمامی شکوه و جلال ما، تمامی حس خود مهم بینی بی پایان ما و این خیال باطل که ما در این پهنه گیتی کسی هستیم، بواسطه این عکس به چالش کشیده می شود.شاید هیچ تصویری بهتر از این، غرور ابلهانه و نابخردانه نوع انسان را در دنیای کوچکش به نمایش نگذارد.سیاره ما لکه ای گم شده ایست در تاریکی کهکشانها.... 


                   Karl  Sagan 
 
 کارل ساگان دانشمند و ستاره شناس آمریکایی در ۹ نوامبر سال ۱۹۳۴ به دنیا آمد و در سال ۱۹۶۰ درجه دکترا گرفت.
وی که از مدرسان دانشگاه هاروارد می باشد،به منظومه شمسی توجه ویژه ای داشت و همچنین از طزفداران نظریه وجود حیات در اقصی و نقاط کیهان بود.
وی بیش از دهها مقاله در زمینه نجوم به چاپ رسانده و همچنین صاحب آثار زیبای علمی ـ تخیلی مانند نقطه آبی کمرنگ(که بخشی از مقدمه آن در بالا آمد)می باشد. او را می توان در ردیف دانشمند ـ نویسندگانی  نظیر آرتور سی کلارک، ایزاک آسیموف و ژول ورن برشمرد. 


جالبه با حجم بالا دانلود کنید بعد روی عکس ذو م کنید تا گو شه کو چکی از آفرینش این کا ئنات را ببینید و بعد به عکس بالا نگاه کنید و خو د قضا وت کنید.


تصوير

Downloads

Images
http://www.spacetelescope.org/images/original/opo0705c.tif Fullsize Original
35,213 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/large/opo0705c.jpg Large JPEG
9,228 KB
http://www.spacetelescope.org/images/screen/opo0705c.jpg Screensize JPEG
1,106 KB


تصوير

Downloads
Images
http://www.spacetelescope.org/images/original/heic0512b.tif Fullsize Original
41,358 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/large/heic0512b.jpg Large JPEG
11,892 KB
http://www.spacetelescope.org/images/publicationtiff/heic0512b.tif Publication TIFF
28,159 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/publicationjpg/heic0512b.jpg Publication JPEG
12,056 KB


+ نوشته شده در  جمعه ۲۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۴:۴۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

سقوط سفینه ای در روسیهبیگانه ای در روسیه

Russian Alienاین بیگانه در سال ۱۹۹۶ در شهری نزدیک مسکو سقوط کرد.سرنشین آن پس از چند ساعت درگذشت و مامورین مخفی کا.گ.ب آن را برای تحقیقات بیشتر به آزمایشگاه خود بردند و دیگر خبری از آن شنیده نشد. تمام وب سایتهای مربوط به این خبر بسته شده است و اخبار آن سانسور .

سازمان جاسوسی روسیه یا همان کی.جی.بی K.G.B  به هر نوعی جلوی انتشار این خبر را گرفت.

کاملا واضح است که چرا دولتها این اخبار را از مردم مخفی نگه می دارندویا تکذیب می کنند .

اول برای اینکه سر شما را گرم مسائل دیگری کنند و بتوانند به راحتی آزمایشهای خود را انجام دهند. دوم اینکه اگر به شما حقیقت را بگویند شما باور نخواهید کرد.+ نوشته شده در  جمعه ۲۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۵۷ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

چکش عجیب چهارصد میلیون ساله


 

 آیا ما در درک و ثبت  تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!!

 

((قسمت ششم))


چکش عجیب چهارصد میلیون ساله

منبع:دنیای بی جواب

+ نوشته شده در  جمعه ۲۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۱:۳۰ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

مکتب را ئیل


نگاهی به مکتب را ئیل
 


رائیلی ها (Raelians)

1. مبداء و خلاصه عقاید

آیین رائیل یکی از آیین های مبتنی بر UFO (بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی) است که بر خلاف دیگر آیین های مشابه، خلقت را بر اساس مراجعه به کتب مقدس توضیح می دهد. هسته مرکزی اعتقادی این آیین این است که عبارت "الوهیم" (Elohim) در کتاب مقدس یهود به جای "خدا" باید به "آنانی که از آسمان آمده اند" ترجمه شود. بنا به اعتقاد این گروه، الوهیم از سیاره ای دیگر آمده اند و باعث ایجاد حیات بر روی زمین شده اند. آن ها اعتقادی به خدا ندارند و در عوض الوهیم (خالقان علمی ما) را مبداء حیات هوشمند در زمین می دانند.

کلود وریلهون (Claude Vorilhon) که پیش از این یک روزنامه نگار مسابقات اتومبیل رانی بوده است در 1973 ادعا کرد که توسط الوهیم برگزیده شده است تا اطلاعات مربوط به چگونگی پیدایش انسان را در اختیار بشر زمینی قرار دهد. الوهیم نام او را به رائیل تغییر داده است و او را مامور رساندن پیام بازگشت الوهیم به زمین کرده است.

در کتاب او با نام پیام نهایی، اولین مواجهه او با موجودات فضایی به نام الوهیم ذکر شده است. صبح 13 دسامبر 1973، کلود فوریلهون مشغول رانندگی به سمت کلرمون فرانسه بود که ناگهان تصمیم گرفت به سمت مخالف دفترش یعنی به سمت آتشفشان پوپی دو لاسولا برود. وقتی به آتشفشان رسید اتومبیل را پارک کرد و به سمت دهانه آتشفشان حرکت کرد و کمی در دهانه آتشفشان به خاطرات گذشته این کوه فکر کرد. «داشتم آنجا را ترک می کردم، اما بار دیگر به بالای کوه مدور که حاصل انباشته شدن خاکستر گدازه ها بود نظری افکندم و بیاد آوردم که بارها از این سرازیری ها مثل اسکی بپایین سرسره کرده بودم. ناگهان..... 
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۲۵ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۹:۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پیشگو ئی های تار یخی از آخر الزمان >>اززبان نبی اکرم (ص)<<پیشگو ئی های تار یخی از آخر الزمان


۰۵ فروردين ۱۳۸۶
 پيامبر اكرم(ص) فرمودند: گنجي در نزد شماست كه بر سر آن جنگي ميان سه نفر از فرزندان پادشاهان اتفاق مي‌افتد كه هيچ يك در آن به پيروزي نمي‌رسند. سپس از سمت مشرق پرچم‌هاي سياهي پديدار مي‌شود، آنها نبردي خواهند كرد كه هرگز مانند آن اتفاق نيفتاده است.

اشاره:
پيامبر اعظم(ص) اسلام مجموعة تكامل‌يافتة فضائل همة انبياء و اولياي الهي در طول تاريخ و درخشان‌ترين كهكشان عالم وجود است كه هزاران منظومه و خورشيد درخشان فضيلت و كرامت را در خود جاي داده است،.....
 
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۴ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۴:۵۰ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پیشگو ئی نوستر آداموس و انقلابی سیاره ایپيشگوئيهاى نوسترآداموس و انقلاب «جهانى امام مهدى(عمقدمه :                                                                                     هنگامى كه پل ترنر (Paul Turner) تهيه كننده معروف استراليايى در طى برنامه‏اى ماهواره‏اى تحت عنوان: نوستر آداموس: مردى كه فردا را پيش‏بينى مى‏كند. خطر روزافزون ايران وانقلاب اسلامى ايران براى غرب و تمدن غربى مطرح كرد و در طى اين برنامه تمام آنچه را كه نوسترآداموس در بيش از 390 سال پيش از آن تاريخ «آگوست 1989م» پيشگوئى كرده بود منتسب به ايران كرد؛ هيچ سياستمدارى حرف وى را چندان جدى نگرفت؛ چرا كه موقعيت ايران در سال 1989، نه تنها به هيچ وجه مناسب نبود؛ بلكه به واسطه جنگ تحميلى و عواقب ناشى از آن و تحريمهاى شديد اقتصادى بسيار شكننده و حساس بود. ليكن پس از به واقعيت پيوستن واقعه يازدهم سپتامبر در آمريكا كه اتفاقاً در فيلم به صراحت به آن اشاره مى‏شود (وقوع دو انفجار مهيب و عظيم در New City) همگان شگفت‏زده و نگران شدند؛ به نحوى كه رئيس‏جمهور نه چندان باهوش آمريكا، پس از وقوع اين حادثه به تبعيت از نوسترآداموس، ايران را هم يكى از «محورهاى شرارت» در جهان معرفى كرد و از اين طريق بر وحشت و ترس عميق هيأت حاكمه آمريكا از ايران (پرشيا) صحّه گذاشت.

در اين مقاله سعى نگارنده بر آن نيست......

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۴ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۴:۲۰ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پسری به نام (بوریس کیپر یانوویچ) یا (بوریسکا) Boriska, Mars Boy, Keeping Quietر و ایتی راز گو نه از زند گی  پیر تر ین مر د روسیه 

مبحث فعال در تالار  گفتمان وبلاگ ارسال مطلب ذیل توسط دو ست عزیز مان : rael
 (با کمی تعغیر ات ):پسری که از مریخ آمده است!
 

پسری به نام (بوریس کیپر یانوویچ) یا (بوریسکا) در منطقه ولگوگراد روسیه زندگی میکند که با همه پسران هم سن و سال خود فرق میکند. بوریسکا روز یازدهم ژانویه سال 1996 به دنیا آمد. از وقتی چهار سال داشت به طور مرتب به کوهی در نزدیکی شهرش که به غیر عادی بودن شهره است می رفت. گویی نیاز داشت مرتب به آنجا برود تا انرژی مورد نیاز خود را از آن منطقه کسب کند.
والدین بوریسکا که انسان هایی مهربان، تحصیل کرده و میهمان نواز هستند بخاطر استعداهای خاص پسرشان احساس نگرانی می کنند. آنها نگران برخورد دیگران با پسرشان هستند و از آینده او می ترسند. مادر او که یک پزشک است و کاری برای کمک او از دستش بر نمی آید خوب بخاطر دارد که بوریسکا از پانزده روزگی می توانست سرش را راست نگه دارد. وقتی هنوز چهار ماهش تمام نشده بود نخستین کلمه(بابا) را بر زبان آورد و شروع به گفتن کلمات کرد.
وقتی یک سال و نیمه بود به راحتی تیترهای درشت روزنامه ها را می خواند. در دو سالگی به خوبی نقاشی می کشید و آن را رنگ آمیزی میکرد. وقتی در دو سالگی برای نخستین بار به مهد کودک رفت مربیان از توانایی های شگفت انگیز و حافظه ی منحر به فرد او حیرت زده شده بودند. اما پدر و مادر بوریسکا متوجه بودند که او اطلاعات خود را نه تنها از دنیای اطراف بلکه از کانال های اسرار آمیز دیگری کسب می کند. مادر بوریسکا می گوید:< هیچکس چیزی به او آموزش نداده است. گاهی اوقات گوشه ای می نشیند و شروع به گفتن حقایقی از مریخ، سیارات و دیگر تمدن ها می کند. این حرف ها واقعا من و پدرش را گیج و سردرگم کرده است.?


تصویر بو ریسکا در سن 7 سالگی


چطور این پسر یازده ساله این چیزها را می داند؟ از وقتی پسر بچه ای دوساله بود داستان هایی همیشگی از فضا برای گفتن داشت. حتی یک بار گفت خودش قبلا مریخ زندگی می کرده است. او می گوید این سیاره الان هم مسکونی است ولی اتمسفر اطراف آن پس از یک مصیبت و بلای طبیعی از بین رفت و مردم مریخ هم اکنون در شهر هایی که در زیر سطح آن ساخته ایند، زندگی می کنند. او میگوید یکبار قبلا به زمین سفر کرده است و جالب تر اینکه با سفینه خودش از مریخ به زمین آمده است. بوریسکا می گوید:< در زمان تمدن سمورپاها (میمون نماها) در مریخ شندگی می کرده) و طوری از انقراض آن سخن می گوید که گویی این اتفاق همین دیروز افتاده است. به گفته ی بوریسکا سموپاها به این دلیل از بین رفتند که معنویت را کنار گذاشتند و بدین ترتیب سبب از هم پاشیدگی سیاره خود شدند.

 
سموپاها هفتاد هزار سال پیش زندگی می کرده اند و قد آنها به 9 متر می رسیده است. بوریسکا یکی از کودکان معروف به (بچه های ایندیگو) است، بچه هایی که با بقیه فرق داشته و از نظر هوشی و اطلاعات قابل قیاس با هم سن و سالان و حتی بزرگ ترهای خود نیستند.
 
 دانشمندان معتقدند این بچه ها نشانه هایی از تغییر عظیم گونه ی انسانی در آینده هستند. بوریسکا می گوشد جابه جایی قطب های زمین سبب ایجاد دو فاجعه ناگهانی در سال های 2009 و 2014 می شود و تنها انسان هایی کمی از این بلا جان سالم به در خواهند برد. بوریسکا تا کنون در برنامه ها و مصاحبه های مختلفی حضور داشته است. او در یکی از این مصاحبه ها گفت:< من هیچ ترسی از مرگ ندارم چون زندگی ما ابدی است.یک بار فاجعه مشابهی در مریخ روی داد ولی مردم آن هنوز زندگی می کنند.>

 

بو ریسکا


کارشناسی از او پرسید چرا سفینه های ما اغلب قبل از رسیدن به مریخ نابود می شوند؟ بوریسکا جواب داد، مریخی ها برای نابود کردن ایستگاه هایی که امواج رادیویی مضر دارند سیگنال های خاصی به آن می فرستند.
 دانش بوریسکا درباره فضا و ابعاد آن بسیار گشترده است. او اطلاعات زیادی نیز درباره ساختار سفینه های آدم های فضایی دارد و می گوید:< بدنه سفینه ها چهار لایه دارد: لایه بیرونی که از فلز جامد است و 25%، لایه دوم که لاستیکی است 30%، لایه سوم فلزی 30% ضخامت دارند و لایه آخر که خاصیت مغناطیسی دارد 4% بدنه را تشکیل می دهد. اگر به لایه مغناطیسی انرژی بدهیم، سفینه می تواند سراسر دنیا را درنوردد.>

بوریسکا مشکلات زیادی با مدرسه دارد. او پیوشته حرف معلمین خود را قطع می کند و می گوید اشتباه می کنند. همین موضوع سبب شده معلمین تمایلی به حضور او در کلاس نداشته باشند به همین خاطر او با معلم خصوصی درس می خواند.

منبع:مجله ی زندگی ایده آل که منبع این مجله هم pravda
 
 

دانلو د مستقیم فیلم و صد ای مصا حبه آقای بور یسکا


دانلود تصویری  . (QuickTime)
 
دانلو د مستقیم فیلم بور یسکا لطفا برای دانلود ابتدا کلیک راست سپس گزینه : save target As  را بز نید .
 
Size: ۱۴۸.۵۳MB

دانلود تصویری .(Windows Media)
 

دانلو د مستقیم فیلم بور یسکا لطفا برای دانلود ابتدا کلیک راست سپس گزینه : save target As  را بز نید .

Size: ۱۸۳.۴۸  MB

دانلود صو تی .mp3 audio

دانلو د مستقیم فیلم بور یسکا لطفا برای دانلود ابتدا کلیک راست سپس گزینه : save target As  را بز نید .
 
 Size: ۱۱.۲۷ MB

دو ستانی که مایل به ارا ئه نظر ات خود در این باره هستند به تالار گفتمان  و بلا گ مر اجعه فر ما یند  این مبحث در آنجا فعال است .
 
.به زود ی مصا حبه ایشان  تر جمه   و در وبلا گ قر ار خو اهد گرفت موفق و دانا با شید . (منصوری)

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۳ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۴۹ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تالار گفتمان


***تو جه ***        آگهی              ***تو جه***


با سلا م و تشکر از تما م د وستانی که در تالار کفتمان شر کت کرده اند .لازم دا نستم به اطلا ع شما عزیزان بر سانم عضویت همه شما تا این تار یخ تا ئید  و  کاربر ی شما فعال گردیده .


در تالار گفتمان وبلا گ می تو انید در مبا حث دلخواه شر کت کنید و نظر ات خو دتان را در باره این مبا حث کا ملا آزا دانه بیان کنید و ضمنا می تو انید و بلا گ و یا سایت خو تان را با عکس  به صور ت کا مل تبلیغات نما ئید .

ضمنا تقا ضا می کنم تمام دوستانی که عضو شدند در قسمت ((پنل کا ربری)) رفته و آواتار(عکس کاربری) خود را انتخاب کنند .عنا وین مبا حث:

1-
ufoوجودات بیگانه و هو شمند

2-
تاریخ و باستان شناسی و مو جودات هو شمند بیگانه

3-
متا فیزیک

4-
فلسفه و الهیات

5- معرفی وبلاگ و سایتهای شما

6- مقاله وتحقیق

7- گفتگوی آزاد

.......

صمیما نه از همه شما  متشکرم.


+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۳ مهر۱۳۸۷ساعت ۱:۴۰ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع 2004

 
تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع  2004

 

Milk Hill, Alton Barnes, Wiltshire Milk Hill, Alton Barnes, Wiltshire Market Lavington, Wiltshire Coombe Abbey, Warwickshire Market Lavington, Wiltshire Steyning Bowl (Cissbury), Sussex Steyning Bowl (Cissbury), Sussex North Newnton, Wiltshire North Newnton, Wiltshire West Kennett, Avebury, Wiltshire West Kennett, Avebury, Wiltshire West Kennett, Avebury, Wiltshireادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۲ مهر۱۳۸۷ساعت ۵:۲۱ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع 2003

 تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع  2003

 

 

Waden Hill, Wiltshire Waden Hill, Wiltshire Windmill Hill, Wiltshire Windmill Hill, Wiltshire Tan Hill, Wiltshire Tan Hill, Wiltshire Litchfield, Hampshire Dunley, Hampshire North Down, Wiltshire North Down, Wiltshire North Down, Wiltshire North Down, Wiltshire Avebury, Green Street, Wiltshire Avebury, Green Street, Wiltshire


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۱۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۴:۵۷ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع سال2008 (ص3)


تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع


صفحه (2)

سال 2008

Buckland, Oxfordshire Buckland, Oxfordshire Buckland, Oxfordshire Avebury Manor, Wiltshire Avebury Manor, Wiltshire Avebury Manor, Wiltshire

Avebury Manor, Wiltshire Avebury Henge from the air West Woods (nr Lockeridge), Wiltshire West Woods (nr Lockeridge), Wiltshire West Woods (nr Lockeridge), Wiltshire Avebury Henge from the airادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۱۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۳:۱۲ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع سال2008 (ص2)

تصا ویر جدید از اشکال بی پاسخ بر روی مزارع

 

صفحه (۱)

سال 2008


 

 

Avebury Avenue, Wiltshire Waden Hill, Avebury, Wiltshire  Milk Hill, Wiltshire Milk Hill, Wiltshire Avebury Avenue, Wiltshire Avebury Avenue, Wiltshire

Hackpen Hill, Wiltshire Hackpen Hill, Wiltshire Barbury Castle, Wiltshire Barbury Castle, Wiltshire Barbury Castle, Wiltshire Barbury Castle, Wiltshire

Barbury Castle, Wiltshire Barbury Castle, Wiltshire Barbury Castle, Hill Fort, Wiltshire Barbury Castle, Hill Fort, Wiltshire West Kennett, Long Barrow, Wiltshire West Kennett, Long Barrow, Wiltshire

North Down, Wiltshire The Ridgeway, Wiltshire The Ridgeway, Wiltshire The Ridgeway, Wiltshire The Ridgeway, Wiltshire Winterbourne, Bassett, Wiltshire

Furze Knoll (nr Morgans Hill), Wiltshire


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۱۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۳:۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پيام ديجيتالي موجودات هوشمند براي بشريتپيام ديجيتالي موجودات هوشمند براي بشريت :

 • http://www.ki2100.com/images/mat/Crop_Circles/31.jpg
 • اين موجود هوشمند عكس خود را با استفاده از دو نقطه سايه و روش بر روي مزرعه تصوير نموده و پيام خود را نيز مكتوب كرده است . اين موجود هوشمند از تكنولوژي ديجيتال انسانها كاملا آگاه و با خبر است . در رايانه‌هاي دسك تاپ از هارد ديسك استفاده ميشود و اطلاعات به صورت صفر و يك در مبناي دودويي رمز و بر روي هارد ديسك ذخيره ميشوند . اين موجود هوشمند از بوته ايستاده به عنوان يك و از بوته خوابيده به عنوان صفر استفاده نموده است . سي دي و دي وي دي‌ها نيز از روش مشابهي برخوردارند و اين موجود هوشمند از همين تكنيك كه به زبان بشر امروزي است پيام خود را فرستاده است .
 • تاريخ نگارش تصوير گندم‌زار 2002-08-15 ، كشور United Kingdom ، منطقه Hampshire ، مكان Sparsholt
 • http://www.ki2100.com/images/mat/Crop_Circles/35.jpg
 • http://www.ki2100.com/images/mat/Crop_Circles/34.jpg

 • شگفتي اين ديسك در اين است كه در كنار يك دكل مخابراتي تصوير شده و كاملا مشخص است كه ميبايست حاوي يك پيام مهم باشد .

 • http://www.ki2100.com/images/mat/Crop_Circles/33.png
 • متن پيام به زبان انگليسي چنين است :
 • BEWARE THE BEARERS OF FALSE GIFTS AND THEIR BROKEN PROMISES . MUCH PAIN , BUT STILL TIME . BELIEVE THERE IS GOOD OUT THERE WE OPPOSE DECEPTION .
 • ترجمه :
 • اخطار به حمالان ( بردگان یا بندگان ) هدایای غلط ( كارهای بیهوده - گمراهان ) و پیمان شكنان . درد فراوانیست ، اما هنوز وقت هست . اعتقاد بر این است كه خوبی خارج از اینجاست . ما با فریب مقابله میكنیم .
 • پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .
 • و ما خبر ( آگاهی ) نداريم كه آيا شری ( بدی ) خواسته شده به كسی كه در زمين است يا خواست ( اراده ) كرد به ايشان سرورشان رشدی ( لغايت و كمالی ، هشياری و آگاهی ، هدايتی ) را آيه 10 سوره جن
 • از قرار معلوم آنها سياره زمين را مكاني براي ظلم و فساد مي‌دانند .


ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

 منبع: http://www.ki2100.com

+ نوشته شده در  جمعه ۱۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۰:۵۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

GWC ( متمركز كننده امواج گرانشي ) سلاحي مخوف در اختيار يوفوها !GWC ( متمركز كننده امواج گرانشي ) سلاحي مخوف در اختيار يوفوها !همانطور كه مي‌دانيم ليزر ( Laser ) به معني ( Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation ) تقويت نور بوسيله پخش تشعشع تحريك شده است . در واقع اين اصطلاح مربوط به يك تكنيك و يا روش خاص آزمايشگاهي است ، ولي از اين اصطلاح به عنوان نام ابزار اين تكنولوژي استفاده ميشود . ميزر ( Maser ) هم به معني ( Microwave Amplification by Stimulated Emission of Radiation ) تقويت مايكروويو بوسيله پخش تشعشع تحريك شده ميباشد .

با دقت به عكس زير توجه نماييد !

تصوير

همانطور كه در عكس فوق مشخص است يك گاو هلشتاين توسط يك بشقاب پرنده از روي زمين برداشته شده و در هوا معلق و دچار حالت بي‌وزني شده است . اين صحنه توسط يك عكاس شكار شده است . گزارشهاي بسياري ارايه شده مبني بر اينكه بشقاب پرنده‌ها ميتوانند هواپيماها و هليكوپترها را در آسمان و ماهواره‌ها را در فضا بربايند و با خود به مكاني نامعلوم ببرند ، اين گزارشات حتي براي سرقت اتومبيل‌ها ، تانكها ، كشتي‌ها و حتي زيردريايي‌ها توسط بشقاب پرنده‌ها ارايه شده است . به اين اشيا ناشناخته شبيه بشقاب پرنده‌ها كه در زير آب مشاهده شده‌اند USO گفته ميشود . ليست بسيار بالا بلندي از اين مسروقه‌ها و مفقود شده‌ها در دست است ، همچنين سرنشينان آنها كه هيچ اطلاعي از سرنوشت آنها در دست نمي باشد حتي هيچ سرنخي ! اينك اين سوال مطرح ميشود كه آنها چگونه اين كارها را انجام مي‌دهند . اين عمل آنها توسط ابزاري يا بهتر است بگوييم سلاحي انجام ميشود كه ميتواند امواج گرانشي توليد شده را در نقطه يا مكاني متمركز و يا تشديد كند كه ميتوانيم نام آن را متمركز كننده امواج گرانشي بگذاريم و اصطلاح GWC يعني ( Gravity Waves Concentrator ) را براي آن بر گزينيم ، با توجه به اينكه اينگونه اصلاحات قراردادي هستند ، شايد اين اصطلاح در مباحث ديگر معاني متفاوتي داشته باشد ، حتي ميتواند يك نام تجاري ثبت شده نيز باشد . به هر حال با توجه به اينكه ما دو نوع ميدان گرانشي داريم ، بنابراين دو نوع موج گرانشي را ميتوان در نظر گرفت . ميدان و موج نوع اول جاذب ماده است ولي ميدان و موج دوم دافع ماده خواهد بود . زماني كه اين ابزار يا سلاح امواج گرانشي را متمركز و تشديد كند بسته به نوع آن ، اگر در شدت كم باشد ميتواند اشيا را به طرف خود جذب و يا اينكه از خود براند ، در عكس فوق اين امواج از نوع جذبي و شدت آن برابر وزن گاو بوده كه در نهايت گاو در هوا به شرايط بي‌وزني رسيده است ، لازم به توضيح است كه بشقاب پرنده براي بي‌وزني خود ميدان گرانش منفي معادل وزن خود و وزن گاو ايجاد كرده است كه براي جلوگيري از تداخل اين دو ميدان و موج ، امواج گرانشي روي گاو متمركز شده است ، سرنشينان بشقاب پرنده‌ها از اين روش براي خود آسانسور هم ايجاد مي‌كنند ، يعني بدون نياز به فرود بشقاب پرنده بر سطح زمين ميتوانند از آن پياده و يا سور آن شوند . اما اگر شدت اين موج زياد باشد كه بيشتر در حالت رانشي از آن استفاده ميشود ، ميتواند اجسام و اشيا را خرد و متلاشي كند و اگر شدت و تمركز آن خيلي زياد باشد ميتواند هسته عناصر را متلاشي نموده و انرژي هسته‌اي بسيار زيادي را آزاد كند . بنابراين درگيري و رويارويي فيزيكي با بشقاب پرنده‌ها و سرنشينانشان كار بسيار سخت و مشكلي است ، سرعت نقل مكان و مانور آنها سرسام آور بوده به طوري كه مكان و سرعت آنها را نمي‌توان با رادارهاي زميني و فضايي اندازه گيري نمود ، براي اينكه آنها از امواج مايكروويو سبقت مي‌گيرند و اگر از اين سلاح‌ها و ابزارها استفاده كنند ، ميتوانند كوه‌ها را متلاشي و تبديل به دشتي صاف و هموار كنند ، چه برسد به شهرها و مناطق نظامي و ... ، باستان شناسان نشانه‌هايي از انفجارات بسيار شديد هسته‌اي توام با ذوب شدگي مناطق نسبتا وسيعي را در سطح سياره زمين يافته‌اند كه مربوط به گذشته بسيار دور ميشود ، يعني زماني كه تمدن‌هاي بشري به اين صورت فعلي وجود نداشته‌اند كه نشانگر اين موضوع است كه يوفوها يا در گذشته‌هاي بسيار دور ، جنگهايي با هم داشته‌اند ، يا در حال آزمايش تسليحات خود و يا در حال فعليتهاي عمراني بوده‌اند . با توجه به اينكه سرعت امواج گرانشي در حدود C² ميباشد ، هيچ هدفي نمي‌تواند از شليك آنها در امان بوده و حتي بگريزد . اين موج بسيار مخرب و ويرانگر است تا جايي كه ميتواند به ساختارهاي دروني ذرات زير اتمي نفوذ كرده و آنها را نيز متلاشي و تجزيه و تبديل به ذرات بنيادي كند ، كه مسلما بدنبال آن مقدار بسيار زيادي انرژي به صورت امواج الكترومغناطيس در محيط منتشر خواهد شد . ساخت اين ابزارها يا تسليحات نياز به هندسه و فيزيك بسيار پيشرفته و مدرني دارد كه بتواند ميادين و امواج گرانشي را در دو نوع مختلف خود توليد ، تشديد و متمركز كند . تسليحات هسته‌اي و ليزري انسانهاي امروزي در مقابل اين تسليحات قديمي فوق پيشرفته يوفوها ، بسيار ابتدايي و پيش پا افتاده است ، براي اينكه از سرعت عمل و قدرت بسيار ناچيزي برخوردار ميباشد .


منبع:http://www.ki2100.com 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۸ مهر۱۳۸۷ساعت ۲۰:۴۲ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تلاشی برای ار تبا ط با مو جو دات دیگر

تلاشی برای ار تبا ط با مو جو دات دیگر


روز پنج شنبه پیام هایی از کره زمین برای سیاره ای که 20 سال نوری از زمین فاصله دارد ارسال شده، به امید اینکه موجودات فضایی هوشمند آنها را دریافت کنند و پاسخ دهند.
این پیام های شامل 501 عکس، نقاشی و پیام کوتاه (اس ام اس) است که که توسط یک رادیو تلسکوپ عظیم در اوکراین به فضا فرستاده شده است. این تلکسوپ معمولا برای یافتن شبه سیاره ها مورد استفاده قرار می گرفته است.

انتخاب سیاره ای که این پیام ها برای آن ارسال شده، به آن دلیل بوده که تصور وجود حیات در آن می رفته است.
این پیام ها از طریق یک مسابقه در سایت اجتماعی "Bebo" انتخاب شده و اگر پاسخی به این پیام ها داده شود 40 سال بعد به زمین خواهد رسید.

محتوای این پیام ها مربوط به موضوعاتی مانند محیط زیست، سیاست، صلح جهانی، روابط خانوادگی و صدای بوسه است.

این پیام ها که به فرمت دوتایی (binary) در آورده شده اند، از طریق امواج رادیویی پرقدرت از محل آژانس ملی فضایی اوکراین پرتاب خواهند شد و مسافتی معادل 120 تریلیون مایل در فضا خواهند پیمود.

اگر از شما هم خواسته می شد پیامی به فضا بفرستید، چه خواهید فرستاد؟ محتوای پیام شما چه خواهد بود؟

منبع : بی بی سی
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۸ مهر۱۳۸۷ساعت ۲۰:۸ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

رازمقبره یک فضا نورد مایا

 

 آیا ما در درک و ثبت  تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!!

 

((قسمت پنجم))

 

 رازمقبره یک فضا نورد مایا

 

 

قصر ویر ان شده پا لنکه 

 

سنگ روی قبر

((آلبر تو رو س لو یی یر )) با ستان شناس مکزیکی ضمن کار های پژو هشی خو د درسالهای ۱۹۴۹ تا ۱۹۵۲ در معبد موسو م به ((معبد کتیبه ها))در ((پا لنکه))مقبر های پیدا کرد .تیم حفاری مکزیکی بر ای باز کردن را هی که از بالا به عمق هرم منتهی می شد به سه سال زمان نیاز داشتند . کف اطاقی که کشف گر دید ۳.۸طول و ۲.۲ عرض داشت که بر روی آن یک کتیبه نقش بر جسته بسیار عجیب و جو د داشت .درحاشیه دور این سنگ مستطیل شکل   ،علا یم و گلیفههای مخصوص قوم مایا ها چجاری شده است که تا کنون تعداد بسیار کمی از آنها رمز گشا ئی و خوا نده شده است.

 

طر ح قبر یک فضا نورد

تعدادی از با ستا نشنا سان پس از دیدن این سنگ قبر بر ای آن تعا بیر فنی و تکنیکی غیر قابل با وری متصور گر دیدند .

عدهای نیز بر این عقیده اند این تصویر فضا نوردی است که هزاران سال قبل  با وسیله خود بر این سیاره پای نهاده و این قبر این مو جو د است .سنگ قبر مورد بحث حاشیه ای دارد که مو جودی را نشان می دهد که بر پشت وسیله ای  نشسته و به طر ف جلو خم شده است (دقیقا مشا به فضا نوردان امروزی که در کپسول فضا ئی خود می نشینند .)این مو جو د عجیب و مر موز کاسکتی بر سر دارد که از آن لو له ها و شیلنگ ها بیر ون امده است و به طرف عقب امتداد دارد .درست در مقابل بینی این مو جود دستگا هی به مانند دستگاه اکسیزن و جو د دارد و این مو جود با دو دست خود در حالی که به جلو خم شده بر پشت کنسو لی مشغو ل کار با دستگاه های سفینه است .دست با لا ئی باز است و انگشتان شست و اشاره چنان قر ار گر فته که گو ئی مشغول تنظیم دکمه ای است .دست پا ئینی به مانند این است که مشغو ل پیچا ندن اهرمی از دستگا هی  است.

پاشنه پای چپ او روی  یک پدال و یا دنده و درجه قر ار دارد هر بیننده پس از دیدن این تصویر متو جه خو اهد شد که لباس این مو جود مرموز کا ملا مدرن است .این مرد کمر بند ایمنی بز ر گی به کمر بسته است که دارای یک قفل ایمنی  بز ر گ است.

مشخصات دستگاه سفینه :روبر وی این مرد به ظاهر دستگا ه مر کزی کنتر ل و دستگاه اکسیژ ن دهی و جو د دارد  و در قسمت جلو انبو هی از دستگا ه ها و لو له ها ئی با پیج و خم های زیا د دیده می شود .در پشت مرد فضا نورد را کتور سفینه دیده می شود و درانتهای سفینه  گا زهای متصا عد شده از را کتور  سفینه به صور ت شما تیک نقش بسته وبه و ضو ح قابل مشا هده است  .

 

قبر مز بور

 

بسیار طبیعی و قابل قبول است که قوم  مایا  پس از دیدار یک مو جود ما ورا ء زمینی بخو اهند خا طره و رویداد  این مو جود  را با ظر افت و وسواس خاصی با تمام جز ئیات و البته در حد تو ان و در ک بصری این تجهیزا ت  این رو یداد را به ثبت بر سانند .

و بسیار طبیعی  و غیر ممکن است که سنگ تر اشان بتو انند د قیقا یک دستگاه بسیار بغر نج را مانند این سفینه فضا ئی تک نفر ه را تنها با مشا هده صر ف-آنهم بر روی سنگ-تر سیم نما یند .

 

داخل معبد پالنکه و را هرو تنگ وتاریک پر ستشگاه 

 آیا سنگ تر اشان قوم مایا در این مورد با فر ازمینیان مشورت نمو ده اند ؟ آیا این مو جو دات طر ح سا ده و شما تیکی از این سفینه را به این هنر مندان داد ه بو دند  ؟

چرا این مو جو دات حاضر شدند این اطلا عات را به مایا ها  بد هند ؟

؟؟؟.......

 

طر ح طالئی این اثر

 

 حال با ید دید تصمیم تا ریخ و اکتشافات آینده در این مورد و هزارا ن

راز دیگر تا ریخی چه می گو ید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۷ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۸:۳۹ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ به سوالات شما

 


پاسخ به سوالات شمادوشنبه 15 مهر1387 ساعت: 17:58           توسط:یه دوست     

سلام وخسته نباشید دوست عزیز
عیب بزرگ من این است که سوال برام سوال دوباره جواب هم برام سوال مگر زمانی که بتونم مسئله را درک کنم دیگه سراغی از ش نمگیرم جوابتان به سوال من جالب وباز هم سوال برانگیز است دست خودم نیست منو این جوری افریدند خواهش می کنم بیشتر درمورد ملاقات شوندگان اصلا یعنی چه ؟ای عده ای از خواص بر نا مه ریزی می کنند و ان هم از بر مبنای خاست یگانه و بنا بر صلا ح بشر یت .این ملا قات ها به قبل از تولد و همچنین در دوران جنینی و .... انجام می شود و حتما افراد منتخب باید در دوران مختلف زند گی آموزش ها و اطلا عات لازم را دریافت متشکر که سوالام بی جواب نمی مونه اگه عجله دارم منوببخشید بخاطر شرایط خاصم

با عر ض سلا م و تشکر

منظور از ملا قات شو ند گان  سا کنان سیاره زمین می با شند و منظور از ملا قات کنند گان و بیگا نگان تمام نزاد های مختلف بازدید کنند ه از این سیاره و  از نژاد آدم ابو لبشر(ع)است .


هما نطور که از کتوب مذهبی و شو اهد بر می آید از ابتدای خلقت  بشر ، نا ظر ینی و جو د داشته اند که خلقت و تکا مل بسیاری از آنها بسیار  به قبلتر از آفر ینش  انسا نها میر سید و هر یک از این مو جو دات دارای گو هر و جو دی هستند به طور مثال در انسا نها در ابتدا به نام ((نفس )) و سپس در حالت کمال به نام(( رو ح الهی )) معنا می یابد .

 تمام مو جو دات این هستی این کمال را طی می کنند و لی در حد ظر فیت خو یش و  ملا ک کمال هر مو جو دی(( گو هر آفر ینشی ))اوست  که در هر مو جو دی بنا بر سا ختار فیزیکی و معنوی متفاوت است .

منظور از بر نا مه ریزی بر روی افر اد کلیدی سیاره ما هما نا بهتر ین مثال انبیا ء (ع) می با شند.

  البته تمام ر فتا ر ها و حر کات این مو جو دات به خاطر کسب کمالی که  پیش از نو ع نژاد ما   داشته اند و این تکامل چند میلیو ن ساله انسا ن را ملیار د ها سال قبل تمام و کسب کرده اند به این خاطر تمام حر کات و اعمالشان مکمل و همسوبا خو است پر ورد گار می باشد  و غیر خواست و اراده او نیست

اگر بخو اهم  و اضحتر بیان کنم یعنی: هر مو جو دی که در این آفر ینش حال اگر تعدد نژاد هایشان به میلیار دها نیز بر سد  پس از  طی مرا حل تکامل معنوی و فیزیکی و رسیدن به ((کمال گو هر و جودی)) خود(( ید الله)) می شوند .

برای اینکه هر جا معه بتو اند  را هنما و فر دی اثر گذار داشته باشد بایستی تعلیم ببیند و خاص باشد چه از لحاظ فیزیکی و قدرت های فکری و چه از لحاظ معنوی (مانند پیا مبر ان)و اکثر یت این افر اد در دوران جنینی و کو دکی د چار تحو لا تی گرد یده اند مانند مسیح (ع) و افراد خاص دیگر ....

  سه شنبه 16 مهر1387 ساعت: 17:33     توسط:یه دوست

سلام وامیداورام هیچ وقت از نوشتن واشباع ما از مسائل ناشناخته خسته نباشید
رسالت بتی اندسون چی بود وچی گفت ودینا چه فهمید وبتی اندرسون زنده است ؟
تابرسیم بقیه سوالها

یکی ازحد اقل  رسالت های کو چکی که می تو انددر نظر گر فت : همین ایجاد  تحقیق و تفکر بر ای من  و شما و  میلیو نها خو انند ه مطالب ایشان  در سطح دنیا می تو اند با شد .

درمورد زنده بود ن و یا نبو دن خانم اندر سون من اطلا عی ندارم و می دانم تا سال ۱۹۸۸ ایشان در قید حیات بو ده اند .

موفق و دانا اشید (منصوری)

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۷ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۸ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تصاویری دیگر از بیگا نگان

 

تصاویری دیگر از بیگا نگان

 

((حادثه رازول ۱۹۴۷))

 

 

((آلا سکا ))

 


+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۳۷ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ما جرا های بتی اندر سون و بر خورد نز دیک با ((ufo )) ها ((قسمت سوم))


   رو یدا دهای کاملا و اقعی خانم بتی اند رسون

 

 

کتاب ما جرای بتی اند ر سو ن فاز دو م


***قسمت سوم ***

 

بتی نیز شاید تصا دفا و یا عمدا او لین تماس نز دیک خود را با این مو جو دات در سال 1944 تجربه می کند .او در آن زمان فقط 7 سال داشت ودر شهر لئومینستر ماسا چوست زند گی می کرد .
روزی در حالی که برای بازی به محوطه ای رفته بود و انتظار دو ستش دی دی را می کشید تا بیاید و با او بازی کن از اعجازی از تکنو لو ژی رو بر و می شو د یک گلو له کو چک نورانی را می بیند که به طر ف پارک بازی پرواز می کند اما قدر ت تکان خوردن برای دفاع از خود را ند اشته .او در یکی از جلسات هیپنو تیزم فاز دوم در این باره چنین می گو ید:

فرد:چه شده؟

بتی:چیزی مثل زنبوراما نورانی در اطراف من وزوز می کند و مر تبا بدور من میچر خد .

فرد:آیا کو چک است؟

بتی :بله!مرتبا به اطراف و دور سر من می چر خد .فکر کنم که یک زنبور باشد.آخ!!

در این لحظه بتی بسیار و حشت زده به نظر می رسد .فرد می بایستی چاره ای بیا ند یشد تااو را آرام کند .صدای و حشت زده دختر ی کو چک که از حلقوم بتی خارج می شود مو را بر تن افراد حاضر در جلسه سیخ کرد ه بود .فرد مدتی کو شید تا او را آرا م کند و از این واقعه و حشتناک فاصله بگیردبتی بایستی صحنه را طوری تو صیف کند که گوئی خود درگیر این ما جرا ها نبوده و از دید یک ناظر صحنه را تو صیف کند .وبس .اما بتی مر تبا به حالتی باز می گشت که نشان میداد که او که او دارد آن و قایع را دو باره تجر به می کند و فرد هم سعی می کرد تا او را آرام کند تا به نقش یک ناظر صحنه محدو د کند .پس از تلاش بسیار سر انجام بتی مو فق شد جر یان آن و اقعه را در حالتی آرام بیان کند .

بتی: من در آنجا نشسته بودم و چییپس می خوردم و به گلهای آبی رنگ کنار کلبه بازی خیره شده بودم .من منتظر دی دی هستم که بیاید تا با هم بازی کنیم .و بعد نا گهان یک زنبور بز رگ و پشمالو یا چیزی مثل آن را می بینم امااین یک نور در خشان است که به دور سر من می چر خد و بعد هم به اینجا(پیشانی )چسبید...مرا به پشت به زمین اند اخت خیلی سرد بود و من احساس کردم که خو ابم می آید .

فرد :بسیار خوب ادامه بده.

بتی:من در آنجا روی زمین افتاده ام ولی دارم چیزی را می شنوم .حالت سر گیجه بمن دست داده و صدائی را می شنوم که به من صحبت می کند . صدا های زیادی هستند که همگانی با هم صحبت می کنند .آنها دارند مطلبی را بمن می گو یند... آنها مد تها مرا قب من بو ده اند ،و من، آه، من حالم خیلی خو بست .و آها همینطور با من صحبت می کنند و می گو یند که خیلی خوب پیشر فت کرده ام... آنها شر ایط را آماده کرده اند ... 

اما هنوز مدتی حدود پنج سال هم بیشتر طول خو اهد کشید تا آنها دو باره به دیدار من بیا یند .من آن وقت دو ازده ساله خو اهم بود .

تماس بعدی بیگا نگان با بتی و اقعا هم زمانی رخ داد که او دو ازده ساله بو د .خا نو اده او دیگر در آن منزل  زند گی نمی کرده و به شهر ک وست مینستر که در آن نز دیکی بود نقل مکان کرده بو دند .بتی رو زی در جنگل نزدیک خا نه شان مشغو ل بر رسی تله ای که بود که در کنار سوراخ حیوانی بپا شده بود .نا گهان با مو جود کو چک و عجیبی که یک او نیفورم بر تن داشت رو بر و می گردد روی سینه  او تعدادی دکمه برای فشار دادن و در ا نیفورم او شکا فهای  دیده می شد .بتی  حیرت زده چند قدمی به عقب بر داشته و چند قلو ه سنگ از رو ی زمین بر دا شته به طر ف آن مو جو د و حشت ناک پر تاب می کند .اما آنچه بعدا رخ می دهد او را حتی از این هم بیشتر می تر ساند .

بتی:من چند تا سنگر یزه از جیبم در آوردم .فکر می کردم او یک حیوان است که از لا بلای در ختها بیرون آمده است .بطر ف او سنگ پر تاب کردم آه!سنگها پس از بر خورد به چیزی  لحظه ای بین زمین و هوا معلق ما ند ند !!و بعد به زمین افتا دند .و حالا در اینجا آدم کو چو لو ئی با قیا فهای عجیب ایستا ده .آن مو جود کو تو له دکمه ای را روی او نیفورم خود فشار می دهد و از شکاف روی او نیفورم او  نا گهان یک گلو له کو چک و نو رانی به بیر و ن می پر د و به پیشانی او می چسبد .

بتی :من  احساس خواب آلو دگی می کنم و آهسته به پشت می افتم .در این لحظه بتی صدا هائی را در مغز خود می شنود که دارند در مورد او صحبت می کنند .

فرد :آنها در مورد چه صحبت می کنند ؟

بتی :در باره من

فرد :ادا مه بده .

بتی : آنها دارند مرا معاینه می کنند و می گو یند یکسال دیگر .

فرد :یکسال دیگر ؟!منظور آنها از این حر ف چیست؟

بتی:نمی دانم ....آنها همین الان گفتند ((او  یکسال دیگرهنوز فر صت دارد )) ...آنها می گویند که دارند مرا آما ده می کنند تا چیز هائی را ببیننم تا  در آینده بمردم کمک کند .

در جلسه بعدی فر د سعی کرد تا بتی را به خواب برد تا آشکار شود ملا قات بعدی در چه زمانی و چگو نه با بیگا نگان روی داده و روشن کند تا ببینیم آن شی به اندازه نخود را کی در و ن مغز بتی جا سازی کرده اند ولئ این افشا گری مطبو عی نبو د ...

بطور خلا صه بتی در سن سیز ده سا لگی یک روز صبح در خا نه اش در وست مینستر از خوایب بر می خیزد و این در حالی است که اعضا ئ خا نو ادهاش هنوز در خو اب بو دهاند و تصمیم می گیر د به دیدن بر که ای که در نز دیکی خا نه شان و جو د داشت بر ود . همینکه را ه می افتد چیز ی   مثل ماه را   د ر آسمان می بیند  ولی به زو دی متو جه می شود که این کره ماه نیست .آن جسم کروی همانطور که از رو ی مزارع دور دست به سو یاو پرو از می کرد بمر ور بز ر گتر می شد و بتی سعی می کند تا بگر یز د ولی متو جه می گردد تو ان این کار از او سلب شده است .خاطر ه بعدی او اینست که در  نو عی محو طه اطاق مانند ایستا ده و مغز او بسیار آرام است و از آن تر س فو ق العاده که داشت آزاد گردیده .

بتی :....یک ماه عظیم درست در آنجا در بالای تپه است(نا گهان لحن بتی از حیر ت فو ق العاده به وحشت بسیار زیاد تبدیل می گردد)...بز ر گتر و بز ر گتر می شو د !!بسوی من می اید و من نمی تو انم حر کت کنم مثل یک حباب بز ر گ می ماند ولی مثل ماه می ماند .دراد به من نزدیک میشود .من ظا هر ا نمی تو انم تکان بخورم!(اندام متشنجو قیافه نا آرا م بتی نا گهان ارا م می شود )اوووه،اوووه، من در یک نو ع اتا قی ایستا ده ام که  همه جا سفید است و من کا ملا احساس آر امش می کنم .و ،او ه!از اینجا به آنجا آدم کو چک های زیادی هستند که بدرون اتا ق به طر ف من می آیند اما آنها راه نمی رو ند بلکه به جلو می لغز ند . حالا در برابر من متو قف می شو ند .سه آدم کو تو له در بر ابر من ایستا ده اند که خیلی مضحکند .

بتی در این لحظه دو باره و قار خود را از دست می دهد و انگار دوباره  منظره این مو جو دات کو تو له او را به دنیای و اقعیت باز می گرد اند او مظطر باست و نفس نفس می زند و بعد فر یادی بلند می کشد .

بتی : اگر مرا اذیت کنید پدرم شما را به چنگ خو اهد آورد !!

بعد بد و ن دلیل ظا هری دو باره آرام می شود .در ست مثل اینکه این مو جو دات یک نو ع کنتر ل رو حی در مورد او اعمال می کنند و مستمر ا تلاش می کنند تا او را آرام نگه دارند .غیر ممکن است که بتو ان حتی خلا صه ای از تمام اتفا قا تی را که برای بتی در این آدم ربا ئی رو یداده را در این تو صیف کو تاه با زگو نمو د . من سعی دارم آنجه را از نقطه های او ج این ماجرا می دانم بیان کنم .

بیگا نگان بتی را بر رو ی درتشکی نرم   و کو سن مانند که در قسمتی از کف سفینه قر ار دارد و سقف آن را گنبدی شفاف تشکیل داده می خو ابانند . 

ابزاری در دهان او قرار می دهند تا زبان او را به پا ئین فشار دهد .هنگا میکه او تحت هیپنو تیزم در این باره با ما صحبت می کرد حا لتی داشت که انگار چیزی زبا نش را به کف دها نش چسبا نده بو د و لحن صدای خاصی داشت .بتی با شتاب گر فتن سفینه به سمت آسما ن بدرون این تشک مدور فر و می رود .اثرا ت رو حی  این و اقعه بر روی قیا فه و صدای بتی و اقعا حیر ت آور بو د .تما م حضار حاضر در این جلسه به و ضو ح می تو انستند اثر ات نیر وی جا ذبه (نیر ویg )را در صورت این زن آشکارا ببیننند .پو ست صو رت او جمع شده بود و دهان او به طر فین کشیده شده بود .برای بتی صحبت کردن در این حالت بسیار دشوار گردیده بو د .

سفینه سپس وارد آب می گردد ودر درون محیطی پر از آب به پیش می رو د تا به مجمو عه ای  در زیر آب می رسد و وارد انئ می شو د .یکی از عجا ئبی که بتی اجازه می یابد تا مشا هده کند به نظر می رسد ((موزه زمان )) بوده با شد .در این موزه مر احل مختلف زند گی بشر امروزی دیده مشده.مجسمه هائی طبیعی در جعبه های شیشهای قرار داشته .لباس آنها هر کدام مخصو ص دوره ای بو ده است .در این جعبه های نما یشی نمو نه های و جو داشته بسیار شبیه زنده ها و هر کدام مربو ط به دوره مشخص.

بتی: در این جعبه ها ی شیشه ای انسا نهای مختلفی دیده می شوند . یک سر خپو ست هم اینجاست.

فر د :صحنه اطا ف سر خپو ست چگو نه است ؟

بتی :در اطر اف  او تخته سنگ هائی نو عی بو ته خار هم و جو د دارد نمی دانم ، اما اینها به مانند انسا نها استوار نیستند ....بنظر می رسد آنها را در ون یخ قرار داده با شند  و آنها کا ملا بی حر کتند.

بتی را با ابزار و دست گا های عجیبی آز مایش می کنند .در مر حله ای بیگا نگان به او درسی می دهند  که نشا ن می دهد آنها می تو انند از گو نه های حیات خا مو ش شده دو باره حیات را بیا فر ینند .آنها به او می گو یند ((که این درس و اقعی  را بدینجهت به او  می دهند  که به خاطر بسپاری تا  در آینده بشر یت بتو اند آن را درک و از آن استفا ده کند .))

بطور آشکار بیگا نگان می خو اهند از ط ر یق بتی مطلبی را در باره خو دشان و را بطه ای که با حیات در روی زمین دارند بر ای ما بیان کنند .ما در قسمتهای بعدی بیشر به این حقایق پی خو اهیم برد .

یکی دیگر از پر احساس ترین بخش ها در این مبا حث حا دثه ربو ده شدن بتی در سنین نو جو انی مر بو ط مشود به دیدار او از ((یگانه))The one.

بیگا نگان به او می گو یند که وقت آن رسیده که به ((منزل))بر ود و ((یگانه ))را ملاقات کند .

بتی :ما به این دیوار می رسیم و در اینجا یک در بز ر گ ،بزر گ،بزر گ است که از شیشه سا خته شده .

فرد :آیا این در لو لا هم دارد ؟

بتی :نه این در بقدری عظیم است که من نمی تو ان آن را تو صیف کنم این در ی است پس از دری دیگر و در دیگر و در دیگر و در دیگر .او در اینجا متو قف می شود و به من می گو ید : که با یستم.من حالا ایستاده ام .او می گو ید :((حالا تو بدرون این در خو اهی رفت تا ((یگانه))را ببینی.....

ادامه دارد .... 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۶ مهر۱۳۸۷ساعت ۱:۴۶ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ سو الا ت شما عزیز ان

 

 

پاسخ به سوالات شما

 

اول از تمام شما عزیزان متشکرم به خاطر لطفی که به من دارید و خوشحالم که از مطالب راضی هستید واز دو ستانی که می خواهند در این مبا حث شر کت کنند و یا سو الاتی در مورد مطالب و بلا گ دارند تقا ضا می کنم تا در قسمت گفتمان وبلاگ وارد و با عضویت در این قسمت در مبا حث شر کت کنند تا ما هم از افکار و نظر ات شما عزیزان استفاده کنیم با کمال تشکرو آرزوی شا دکامی  .

موفق و دانا باشید ((منصوری))

شنبه 13 مهر1387 ساعت:  20:14توسط:یه بنده خدا

سلام وواقعا خسته نباشید کارتون بازهم بسیار عالی است می شه لطف کنید وانتشارات کتاب خانم اندرسون را بنوسید چون معلوم نیست انشارات کجاست ممنون

 

دوست عزیزم انتشارات کتاب فوق ((جشنواره کتاب می باشد))ولی متا سفانه کتاب خیلی کمیاب است

انشا ءالله موفق باشید

شنبه 13 مهر1387 ساعت: 20:6  توسط:یه دوست

سلام
می خوام بدونم شما که اطلاعات وسیعی دارید ومطالعاتون در این زمینه زیاد آیا همه این ملاقات شوندگان در سنین مشابه ربوده می شوند مثلا 3و7و24و29وغیره وچرا این سنین ؟ممنوع بخاطر مطالب جدید

اگر به ادا مه سری ر ویدادهای بتی اندرسون تو جه کنید و با ما باشید پاسخ سو ال خود را خو اهید یا فت .

ولی مختصر عرض می کنم این مو جو دات از آنجا ئی که همواره  از ابتدای خلقت با ما بو ده اند بر ای عدهای از خواص بر نا مه ریزی می کنند و ان هم از بر مبنای خاست یگانه و بنا بر  صلا ح بشر یت .این ملا قات ها به قبل از تولد و همچنین در دوران جنینی و .... انجام می شود و حتما افراد منتخب باید در دوران مختلف زند گی آموزش ها و اطلا عات لازم را دریافت کنند ...

پنجشنبه 11 مهر1387 ساعت:20:30   توسط:یه دوست

سلام
عکسهای جالبی ولی چرا فقط یک نوع یوفو دیده می شه گردوسیاه ایا اشکال دیگه با رنگای متفاوت وجوندارد جالب تر اینکه چرا اینقدر مشکی ؟

نظر یات مختلفی بر دلیل کثر ت و تنو ع مشا هدات و جو د دارد  یک نظریه می گوید :  بنا بر سا ختا ر و تکنو لو ژی  پروازی این سفینه ها  مشا هد ه کنند گان بنا بر قرار گیر ی در جایگاه های مختلف احتمال دیدن این سفا ئن به گو نه های مختلف و جود دارد . و نظر یه  دیگری می گو ید :تعداد  انواع سفینه ها و  تر دد بسیار زیاد و غیر قابل تصور این مو جودات ونژا دها سبب این تنو ع و سا ئل پر نده با ظو اهر متفاوت گر دیده و عدهای از محققان نیز بر این عقیده اند که:تعدادی ا زاین سفینه ها درون سیاره ای و تعدادی دیگر بر و ن سیاره ای و بر ای نقل و انتقالات کهکشانی مورد استفا ده قر ار می گیر د ...و این موارد می تو اند دلیل بر کثر ت و اختلاف بر ظو اهر این سفینه ها باشد .

و دلیل رنگ مشکی آنها بخاطر سایه ای است که در تصویر و جو د دارد و پشت به نور بو دن این اجسام  است.

 

سه شنبه 9 مهر1387 ساعت: 22:19  توسط:یه بنده خدا

سلام
عید سعید را پیشاپیش تبریک می گوییم وامیدوارم که طاعاتتان مورد قبول خدای سبحان واقع شده باشد بخاطر مزاحمتی که برای تان ایجاد کردم مرا عفو کنید وبه خاطر مطالب جدید هم متشکرم که خیلی استفاده می کنیم واگه نمی توانم جواب سوال هایتان رابدهم چون اجازه ندارم شاید یه روز اجازه ویا جرات نوشتنش را داشته باشم و ایا در ایران کسی برخورد نزدیک داشته است منظورم دیدن شی پرنده نیست منظورم تماس نزدیک وحرف زدن با آنها ایا همچین کسی در سایت داشته اید . در ضمن بفرمائید کتاب بتی آندرسون فاز 2 انشارات کجاست متشکرم .

او ل معذرت می خو اهم به علت تا خیر در پا سخ گویی.

صاعات و عبادات همه شما نیز مورد قبول حق تعالی باشد انشا ءالله

متا سفانه در ایرا ن هم از لحاظ تحقیق و هم اطلا ع رسانی مردم ما بسیار فقیر هستند و من تا به حال به موردی بر نخورده ام ولی بسیار مشتاق ام تا در این باره تحقیق علمی و دقیقی انجام گیرد .

و یکی از دلایل انتشار این و بلا گ یکی اطلاع رسانی بر ای همه مردم با هر سطح وطبقهای از معلو مات و دیگری احساس دین و مسئو لیت بنده می باشد که آن خود روایتی دیگر است .

 

شنبه 13 مهر1387 ساعت: 8:30   توسط:Darkzone

mamnon ke neveshti !
montazere baghiye mimonam

 

از همه شما مخصو صا جناب(( Darkzone)) متشکرم .

موفق و دانا باشید .

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۴ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۴۳ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ما جر های بتی اندر سون و بر خورد نز دیک با ((ufo )) ها


   رو یدا دهای کاملا و اقعی خانم بتی اند رسون

 

 

کتاب ما جرای بتی اند ر سو ن فاز دو م


***قسمت دوم ***


ما جرای باب لو کا


ما در یا فتیم که با ب لو کا نیز در سن پنج سا لگی (تا بستان1944) در شهر مریدین ایالت کنتاکی تماسی نزدیک با یو فو ها داشته و در تا بستان 1967 در سن 29 سا لگی نیز ربو ده شده است در سطو ح بعد تو صیف حا دثه زمان کودکی باب را بازگو می کنم :
روزی در حالی که باب در حاشیه جنگل مشغو ل تاب بازی بوده یک شی دیسک مانند با گنبدی شفاف به سوی او پرواز می کند .دو مو جود بیگانه با پو ست خا کستری رنگ و سر های بز رگ از درون کنبد شی مزبور پیامی به طر یق تله پاتی به او ی دهند .
باب که در آن لحظات کا ملا بی حر کت و فلج بر روی تاب نشسته بود بعد ها تحت تاثیر هیپنو تیزم در باره آن پیام اینگو نه گفت:
باب: آنها ابتدا به من گفتند که نباید از آنها و حشتی داشته باشم .گفتند که وقتی بز ر گ شدم چیزی خوب خو اهد شد .
فرد ماکس(هیپنوتیست): وقتی که بزر گتر شدید؟! چه چیز خوب خو اهد شد؟منظور چیست؟
باب: در حال حاضر اجازه صحبت در مورد آن را ندارم
فرد ماکس:دیگر به شما چه گفتند ؟
باب:که آنها با انسا نهای دیگر هم ملا قات کرده اند و در آینده با افراد دیگری نیز ملا قات خو اهند کرد .
فرد :آن افر اد دیگر در کجا هستند ؟
باب: در همه جا
فرد :منظور شما از (در همه جا چیست)؟
باب : مثلا در مدرسه بچه ای هست که از جائی دیگر آمده او همیشه در اینجا زند گی نمی کرده آنها با انسا نهای دیگر از نقاط دیگر هم ملا قات می کنند نه فقط از اینجا .
فرد: چه لزو می دارد که آنها با سایر انسا نها ی دیگر هم ملا قات کنند ؟
باب: برای آنکه ما را برای اتفاقات خوب آینده آماده سازند که برای همه افراد بشر خواهد بود ...در زمان تعیین شده.موجو دات نورانی یو فو باز خو اهند گشت و افرادی که انها را قبلا دیده بو دند از باز گشت آنها تر سان نخواهند شد .

فرد: آیا شما تا زمان بز ر گتر شدن می باید مر تبا در این مورد صحبت کنید تا بدین گونه بتو انند افر ادی را که تجر بیاتی مشابه شما را داشته اند جستجو و شنا سا ئی نما ئید ؟

باب :فر امو ش کن تا و قتش بر سد ،فر اموش کن!

لحن صدای بچگانه ای که از حلقو م باب بیر ون می آمد حاکی از انعطاف نا پذیری وی بو د برای او بر نا مه ریزی کرده بودند تا پیام را فر اموش کند فرد ماکس به هر شیوه و حقه ممکن که در تمام کتابهای رو انشناسی وجو د دارد متو سل گردید تا شاید بتو تند محتوای پیامی را که باب از مو جو دات فر ازمینی دریافت کرده بود آشکار سازد اما تلاش وی بی نتیجه ماند .

آنها سدی قوی شبیه دستوری برای بعد از هیپنو تیزم در او القاء کرده بو دند که فقط در زمان مورد نظر آنها می تو انست که بر داشته شود .
جلسات بعدی هیپنو تیزم هچنین آشکار کرد که خاطره باب از رو ئیت یک شی پر نده بسیار بز رگ سیلندر مانند که شی پر نده کو چک ودیسک مانندی را برای فرود به بیرون می فرستد فقط نو ک کوه یخی عظیمی است که او آگاهانه از حادثه ربوده شدن خود در سال 1967 به یاد دارد در آن زمان باب که 29 ساله بود یک معاینه فیزیکی را در درو ن یو فو تجربه نمود .
یاد آوری کامل این تجر به و ثبت آن در ضمیر آگاه او در جوار خاطرات عادی روز مره اش چنان او را به وحشت اند اخت که دیگر حاضر به ادا مه جلسات هیپنوتیزم نشد .

بتی نیز شاید تصا دفا و یا عمدا او لین تماس نز دیک خود را با این مو جو دات در سال 1944 تجربه می کند .او در آن زمان فقط 7 سال داشت ودر شهر لئومینستر ماسا چوست زند گی می کرد .
روزی در حالی که برای بازی به محوطه ای رفته بود و انتظار دو ستش دی دی را می کشید تا بیاید و با او بازی کن از اعجازی از تکنو لو ژی رو بر و می شو د یک گلو له کو چک نورانی را می بیند که به طر ف پارک بازی پرواز می کند اما قدر ت تکان خوردن برای دفاع از خود را ند اشته .او در یکی از جلسات هیپنو تیزم فاز دوم در این باره چنین می گو ید :........

ادامه دارد ...+ نوشته شده در  شنبه ۱۳ مهر۱۳۸۷ساعت ۳:۵۷ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

بشقاب پرنده در تهران

 

 

 بشقاب پرنده در تهران

 

تپه هاي عبا س آبا د (پارک جنگلي لويزان)سال ۱۳۶۳

 

تپه های عباس آباد تهران

 

تپه های عباس آباد تهران سال1364

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۱ مهر۱۳۸۷ساعت ۳:۴۱ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

دا نلود نر م افز ار FlashGet... برای دا نلود آسان ویدئو و ...


دا نلود نر م افز ار FlashGet

بنا به در خواست عده ای از دو ستان و مشکلا ت در دانلود ویدئو ها تصمیم گر فتم تا این نر م افزار سبک را برای دانلود و یدئو ها به شما معر فی نما یم من خودم تما م این نر م افزار را دا نلود کردم و وید ئو هائی را به طور آزمایشی دانلود نمودم کا ملا سالم و بدون مشکل است
 
ا مکا نات
تنها نرم افزار موجود که می تواند تحریمات سایت های خارجی(برای دانلود از سایت مربوطه) را دور بزند
تنها نرم افزاری که هر فایلی را 100% سالم دانلود می کند
تنها نرم افزاری که توانایی تشخیص لینک مستقیم در لینک های غیر مستقیم را دارد
 
  FlashGet...
لینک مستقیم دانلود:
Flashget 1.73(Classic)پیشنهادی
Flashget1.96(latest)
 
fgf-roeumxeensplzmrmzxzwkbioylwmxbbozoocxvcb
فایل راهنما (نحوه ی تنظیمات برای دانلود اتوماتیک):
_________
+ نوشته شده در  سه شنبه ۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۴:۱۹ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ پر سش های شما

 

پاسخ پر سش های شما

 

دوشنبه 8 مهر1387 ساعت: 15:33 توسط:یه دوست
سلام
مشه لطف کنید وبگید ما کتاب بتی اندرسون از کجا می تونیم تهیه کنیم وبه خطر مطالب زیبایتان با زمتشکرم مخصوصا بتی اندرسون

با سلا م دو ست عزیز از ابراز محبتتان بسیار سپاس گذارم این کتاب دو بخش است یکی(( بتی اندرسون فاز یک ))و ((بتی اندر سو ن فاز دو ))اولی را من ندیدم در ایران تر جمه شده باشد ولی دو می کتابی است که در ایران چاپ شده و بسیار کمیاب است و من و اقعا مطالعه انرا به همه پیشنهاد می کنم .و من شخصا پنج بار آن را خو اندهام چون واقعا جالب و قابل تامل است. در زیر نام و تصویر کتاب آمده است :


 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۹ مهر۱۳۸۷ساعت ۲:۴۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

مشا هده بشقاب پر نده در ایر انبشقاب پرنده در ایر ان

 اين مطلب در 4 تير 1386 در روزنامه همشهريه+ نوشته شده در  یکشنبه ۷ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۸:۱۷ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

عکسهای از آفرینشما که هستیم؟؟!!

جالبه با حجم بالا دانلود کنید بعد روی عکس ذو م کنید تا گو شه کو چکی از آفرینش این کا ئنات را ببینید و خو د قضا وت کنید  ما که هستیم؟؟!!.تصوير

Downloads

Images
http://www.spacetelescope.org/images/original/opo0705c.tif Fullsize Original
35,213 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/large/opo0705c.jpg Large JPEG
9,228 KB
http://www.spacetelescope.org/images/screen/opo0705c.jpg Screensize JPEG
1,106 KB


تصوير

Downloads
Images
http://www.spacetelescope.org/images/original/heic0512b.tif Fullsize Original
41,358 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/large/heic0512b.jpg Large JPEG
11,892 KB
http://www.spacetelescope.org/images/publicationtiff/heic0512b.tif Publication TIFF
28,159 KB
Massive file!
http://www.spacetelescope.org/images/publicationjpg/heic0512b.jpg Publication JPEG
12,056 KB


موفق و دا نا با شید(منصوری)


+ نوشته شده در  یکشنبه ۷ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۸:۴ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ پر سش شما

 

پر سش و پاسخ

 

 

سلام

 

دو ست عزیز (( یک بنده خدا )) بسیار از اعتماد شما متشکرم .

 

امیدوارم اما نت دار خوبی باشم و تا حد امکان به شما کمک کنم .لازم به ذکر است برای کمک به شما من یک مقدار بیشتر باید با شما اشنا بشم به خاطر همین در صورت تمایل به سو الات من پاسخ بد هید .

۱-شما چند سال دارید ؟(لطفا روز ماه و سال)  ۲-میزان  تحصیلا ت  و رشته تحصیلی شما چیست؟

۳-چگو نه و به چه طر یق و از کی با مسا ئل بیگا نگان آشنا و علا قه مند  شدید ؟

۴-اعتقا دات شما به چه صورت است ؟(مذهبی-معمولی-نه چندان مقید)

۵-علایق شخصی خود را بیان کنید؟

من تمام مطالب شما را با ور دارم و هیچ گو نه جای تعجبی و جو د ندارد لازم است بدانید امثال شما در دنیا بسیار اند و این مسا ئل تنها بر ای شما اتفاق نمی افتد و لازم نیست بتر سید .

البته در مو اجه با این مسا ئل انسان مضطرب می گردد و لی تا حد امکان شما باید با تمر ینات یو گا و به و سیله تو کل به خد ا و تو سل به ائمه (ع) بر تر س خود غلبه کنید ، یو گا به شما در بد ست آورد تمر کز از دست رفته تان بسیار کمک می کند و شا دابی خاصی به شما می دهد  که لازمه مسلط بودن بر اعمال و فکر تان در رو یا روئی با این مو جو دات است .زیرا در اطراف هر انسانی هاله ای از ماده اثیری و جو د دارد که یکی از نقشهای آن محا فظت از انسان است هیچ مو جو دی قا در نیست بر شما آسیبی بر ساند مگر در حالت تر س که در این هنگام رو زنه های در این هاله ایجا د می گردد که با عث اثر ات منفی رو حی و نها یت جسمی به انسان می گردد .

لازم می دانم تمام رویداد را به صورت تمام و کمال برای من بنو یسید و حالات خود و این مو جو دات را به صورت کا مل بیان کنید چو ن کو چکتر ین و بی ارزشتر ین مسا ئل خو د می تو اند نشا نه ای راه گشا  با شد .

 در مورد طو لا نی شدن مطالب می تو انید و ارد تالار گفتمان و بلا گ شو ید و به صو رت کا ملا نا شناس مطالب را بیان کنید و یا  در صورتی که لازم می دانید می تو انیم به صورت خصو صی  در ایمیلتان مکا تبه نما ئیم  و از نظر طو لانی شدن مطالب اصلا نگران نباشید چون یکی از دلایل تاسیس این وبلا گ بخاطر همین مسا ئل بو ده است .. .

منتظر شما هستم

موفق  و دانا باشید

 

+ نوشته شده در  جمعه ۵ مهر۱۳۸۷ساعت ۴:۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ما جر های بتی اندر سون و بر خورد نز دیک با ((ufo )) ها

 

 

   رو یدا دهای کاملا و اقعی خانم بتی اند رسون

 

 

کتاب ما جرای بتی اند ر سو ن فاز دو م

 

از این پس بخشی را به یکی از ر و یداد های پر سرو صد ادار ترین  رو یدا د مر بو ط به بر خورد های نزدیک با بیگا نگان و  کتو ب دهه 80و 90 در امر یکا   اختصاص خو اهم داد  و به صورت قسمتی این رو یداد ها را برای شما بیان خو اهم کرد :

**قسمت او ل**


رو یدا دهای کاملا و اقعی خانم بتی اند رسون

چند ین سال از انتشار کتاب ((ما جر ا ی بتی اندر سو ن-فاز دوم)) در سال ۱۹۸۲ می گذرد .این کتاب اد امه کتابی به هما ن اندازه باور نکر دنی و خا رق العاده بنام ((ما جرای اندرسون))بود که هر دو کتاب بر اساس نتا یج تحقیق یک تیم کار شناس متبحر نو شته شده است .

تما می مرا حل این کتاب تو سط فر د ما کس به صورت هیپنو تیزم از زبان خا نم اندر سو ن  بیان شده است .

بتی در سنین ۷،۱۲،۱۳،۱۸،۲۴،۳۰سالگی این تجر یبا ت را دا شته است .در جلسه ای در سال ۱۹۶۷ خانم اندر سون تحت هیپنو تیزم عمیق  به یک سد رو حی بر خورد می کند که بیش از آن نمی تو اند رو یدا دها را تعر یف کند .

ظاهر ا مو جو دات بیگانه تو جه خا صی به سیاره ما و انو اع حیا ت مو جود در آن دارد و برای خو د جد ول زمانی خا صی را تهیه کرده است که کی و به چه مقدار اطلا عات از طر یق ربو ده شد گان به  جا معه بشر یت  اعلا م گردد .

در این جلسه اقای فرد به این نتیجه رسید شاید زمان آن نر سیده تا این سد ر و حی بر دا شته شود و تصمیم بر این گرد ید تا در آینده این جلسه دو باره تشکیل گردد .

بتی در ۷ ژا نو یه ۱۹۳۷ در فیچ بورگ ایالت ماسا چو ست بد نیا آمد نا م پدر او(( وبنو ))و ما در ش ((اوا آهو ))پدر بتی مها جر فنلا ندی بود که در کو دکی به امریکا مها جر ت نمو ده پدر بتی  همسر خود را در حین خد مت در  ار تش ملا قات کرد.

بتی آهو سو مین فرزند از پنج فر زند این خا نو اده است .

بتی در یک خا نو اده مسیحی با ایمان رشد کرد و این دید از دنیا یو اقعیات بعد ها او را بسیار تحت تا ثیر قر ار داد او به دختر بچه با اخلا ق پسر انه و لی د و ستار طبعیت تبد یل شد که علا قه داشت سا عتها به دنبال کشف طبعیت در اطر اف منزل خو یش در جنگل بپر دازد

.

بتی دو ران نو جو انی خود را در شهر های لئو مینستر و وست مینستر زند گی  کرد .ودر وست مینستر با پسریکی از همسا یگان به نام جیمز اند رسو ن آشنا شد و بعدها با وی ازد و اج کرد و در شهر اشبورن هام جنو بی یک منز ل خر یداری و تعمیر نمود و با همسر ش در آن مشغو ل زند گی شد  و صا حب فر زند ان زیادی گردید .و ی ایمان و اعتقا دا تش را به فر زند انش نیز انتقال داد .بتی در این دو ران بو د که او لین تجر به ر بو ده شدن تو سط یو فو ها را تجر به نمود که بعد ها در سطح کستر دهای به نا م ((بتی اندر سو ن))شهر ت یا فت .

این بر خورد نزد یک در شب ۲۵ ژانو یه ۱۹۶۷ زو ی داد و در حا لیکه بتی در آشپز خا نه مشغو ل تهیه غذا بو د و الدین او هفت فر زندش که در سنین ۳ تا ۱۱ سا لگی بو دند همگی در اطا ق نشیمن مشغو ل تما شا ی تلو یزیو ن بو دند و همسر بتی به خا طر تصا دف در یک حا دثه را نند گی در بیما رستان بود.

حد ود ۶.۳۵ دقیقه بعد از ظهر او ل چر ا غهای خا نه شر و ع به قطع و وصل می شوندو بعد....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه ۴ مهر۱۳۸۷ساعت ۲۱:۳۵ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

کرمچاله راهی برای مسا فرا ن فضا

 
کِرمچاله
 
 

 

کِرمچاله در فیزیک یک پل میانبر فرضی در فضا و زمان است.

کرمچاله‌ها ساختارهای فضازمانی پل مانندی هستند که دو گستره جدا از یک فضا زمان یا دوفضا زمان جدا از هم را به یکدیگر پیوند میدهند. کرمچاله‌ها مسافت و زمان بایسته برای رسیدن از یک نقطه به نقطه را کوتاه می‌کنند. در دهه ۱۹۳۰ اینشتین و روزن با به کار بردن غوطه‌وری متریک شوارتزشیلد در فضای استوانه ای، معادله غوطه وری یک کرمچاله گذرناپذیر و ناایستا که «پل اینشتین - روزن» نامیده می‌شود را بدست آوردند.

قیاسی با یک کرمچاله در فضای دو بعدی خمیده (نمودار غوطه وری را ببینید

یک سال پس از دادن نظریه نسبیت عام به وسیله آلبرت اینشتین ،سال 1916م فلام دریافت که از بررسی شوارتزشیلد معادلات اینشتین می‌توان پاسخ کرمچاله‌ای بدست آورد. این گونه کرمچاله ،«کرمچاله شوارتزشیلد» نامیده شد.

یکی از جنبه‌های جالب کرمچاله ها، به کار بردن آنها برای انجام سفر در فضازمان است. می‌‌دانیم که فاصله زمین تا نزدیک‌ترین ستاره به جز خورشید، نزدیک به 4.28 سال نوری می‌‌باشد. پس نور با سرعت تقریباً 300 هزار کیلومتر بر ثانیه بیش از 4 سال طول می‌‌کشد تا به این ستاره برسد. اکنون ما با فناوری امروزه بیش از یک میلیون و سیصد هزار سال زمان نیاز داریم تا به این ستاره برویم که برای آدمی نشدنی است. اینگونه بر میاید که با انگاره ی بودن کرمچاله، می‌‌توان از یک سو به درون آن رفت و تقریباً بلافاصله پس از خروج از سوی دیگر، در جایی دوردست از جهان سردرآورد. در این چهارچوب میتوان از جهانی دیگر نیز سر در آورد.

  اما باید بدانیم که سیاهچاله‌ها دارای افق هستند و هنگامیکه چیزی، گرچه نور، وارد آنها شد، افزون بر نابودی، امکان خروج برایش وجود ندارد.

 

هندسه یک کرمچاله

 

یک کرمچاله در صورت وجود، خود بخشی از فضازمان چهار بعدی عالم می‌‌باشد. همانطور که می‌‌دانید اینشتین در سال 1905 م ثابت کرد که جهان تنها از سه بعد فضایی تشکیل نشده و زمان صرفآ یک پارامتر در حال تغییر نیست. بلکه زمان خود نیز به عنوان بعد چهارم عالم به حساب می‌‌آید. در این فضازمان چهار بعدی، کرمچاله‌ها می‌‌توانند سوراخی به جهانی دیگر یا ناحیه‌ای دیگر از همین جهان باشند. پس باید در نظر داشته باشیم که این اجسام چهاربعدی هستند و ما تنها برای ساده سازی آنها را به صورت دو بعدی نشان می‌‌دهیم.

به عنوان مثالی ساده، یک صفحه کاغذ تخت را در نظر بگیرید که از چهار طرف تا فواصل بسیار دور گسترده شده باشد. هر دو طرف صفحه که آنها را «رو» و «زیر» صفحه می‌‌نامیم، بطور مستقل یک فضای دوبعدی راتشکیل می‌‌دهند که می‌‌توانیم آن را یک جهان دوبعدی فرض کنیم. ساکنان این جهانها خود موجودات دو بعدی هستند. واضح است که این دو جهان هیچ ارتباطی با هم ندارند و ساکنان آنها از وجود همدیگر بی خبرند .اکنون تصور کنید یک سوراخ دایره‌ای در این صفحه ایجاد شود. به این ترتیب دو جهان بطور پیوسته با هم ارتباط دارند. ما این حفره تونل مانند را یک کرمچاله می‌‌نامیم.

حال بیائید به جای یک سوراخ، دو سوراخ درصفحه ایجاد کنیم. سپس لبه‌های این دو سوراخ را بکشیم تا به صورت دو لوله درآید وبا ادامه دادن این کار دو لوله را به هم وصل کنیم. این نیز یک کرمچاله است. با این تفاوت که بر خلاف حالت قبلی دو ناحیه از یک جهان را به هم وصل می‌‌کند. در حالتی که فضای ما خمیده باشد مسافرت از طریق این کرمچاله بسیار سریع تر امکان‌پذیر است. چون مسافت کوتاهتر است.

اگر در هر یک از دو ورق تخت موازی نیز یک سوراخ ایجاد کنیم، با کشیدن لبه‌های سوراخ و رساندن دو لوله ایجاد شده به هم می‌‌توانیم یک کرمچاله ایجاد کنیم که صفحه بالایی یکی از ورق‌ها را به صفحه پائینی ورق دیگر وصل کند .

 نظریات دیگران

 


فیزیکدانی به نام لارنس . م . کراوس ، فضا - زمان را به صفحه‌ای لاستیکی تشبیه می‌کند که

 می‌تواند پیرامون اجرام بزرگی مثل خورشید به شکل U یا V خم شده باشد. به گفته وی اگر

اندازه جرم کافی باشد تا بتواند فضا (مکان) را تا حد زیادی خمیده و منحنی کند، دوشی که

ممکن است خیلی دور از هم به نظر برند، در اصل می‌توانند خیلی به هم نزدیک باشند.

 فرض کنید حشره ریزی هستید که روی آن صفحه لاستیکی خم شده قرار دارید.

اگر از بین یک نی نازک که دو قسمت از این صفحه را سوراخ کرده عبور کنید، در واقع میانبر زده‌اید.

 در غیر این صورت لازم است از قسمتی که سر این نیز وجود دارد شروع کنید و با پیمودن

 سطح صفحه لاستیکی به انتهای نی برسید. چون شما تنها حشره‌ای ریز بر روی صفحه‌ای

 بزرگ هستید، ممکن است هرگز ندانید که این صفحه خمیده است. همین خمیدگی فضا -

 زمان است که تصور "سوراخ کرم" را دشوار می‌کند.

کراوس می‌گوید: "وجود چنین میانبری ، پیمودن مسافتهای بعید را طی مدت کوتاه عمر انسان

 ممکن می‌کند". از آنجا که "سوراخهای کرم" تنها در حدس و گمان و فرضیه هستند، برای

 داستانهای علمی - تخیل موضوع جالبی به شمار می‌روند. این مطالب از کتاب "فیزیک

پیشتازان فضا" نوشته کراوس جمع آوری شده است، شما نیز می‌توانید برای کسب

 اطلاعات بیشتر درباره "سوراخ کرم" و مسائل پیچیده فضا - زمان به این کتاب مراجعه کنید

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۴ مهر۱۳۸۷ساعت ۴:۲ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پر سش و پا سخ

 

 پا سخ مختصردر مورد

نظرا ت شما

 

 

یکشنبه 31 شهریور1387 توسط:یه دوست

ساعت: 20:51

میشه درمورد بتی آندرسون وتجربیاتش بیشتر بنویسید

با سلام

به زو دی یک مو ضو ع از و بلا گ  رو ید ادهای خانم بتی اند رسو ن خو اهد بو د .

 

پنجشنبه 28 شهریور1387 ساعت: 13:55 توسط:یه بنده خدا
سلام
واقعا وبلاگ زیبا وپرمحتوایی دارید می خواستم بپرسم آیا درایران هم برروی موجودات بیگانه تحقیق می کنند من فکر می کنم که من هم جزآنهایی باشم که بااین موجودات ملاقات داشته اند واقعا جای تاسفه که مارا ازاین موجودات ترسانده اند چه درفیلمهایی که ساختند چه دربعضی کتابها .اگر مرکزی رامی شناسید لطفا معرفی کنید اما ترسی که نسبت به این موضوع دارم سو استفاده است شما فکر می کنید انسانهایی مثل من چه کار باید بکننداگر من این مثله را مطرح کردم شاید به این دلیل است که اطلاعاتتان نسبت به این موضوع زیاد است حالا مهم نیست منبع این اطلاعات کجاست لطفا کمک کنید

سلا م دو ست عزیز از محبتتان متشکرم

تا جا ئی که من اطلا ع دارم کسی در ایرا ن به صو رت آکا د میک در این با ره تحقیقات ند اشته و مکانی را بر ای این خصو ص من نمی شنا سم .

بر ای اینکه بد انید آیا تجر به ای دا شته اید و یا خیر این قسمت را مطا لعه فر ما ئید :

http://ufo-ir54.blogfa.com/cat-48.aspx

ضمنا خیلی خو شحال خو اهم شد تجر به شما را بشنو م و در صو رت تمایل  با مشخصات خو دتان در

و بلا گ قرار بدهم  در صورت تمایل اعلا م بفر ما ئید .

کسانی که تا به امروز تجربه رو یا رو ئی با این مسا ئل را دارند با ید او لا : اطلا عات تان را در این باره زیاد کنید و سپس از دید علمی و عملی با این مسا ئل  رو بر و شو ید و به تمر ینات تمر کز حو اس و تا حد امکان یو گا بپر دازید .

یک مسئله دیگر که خیلی مهم است تو کل به خدا و شنا خت پرو رد گار و ایمان و کمک از ائمه (ع).

با کمال میل آما ده تبادل افکار با شما هستم .

 

چهارشنبه 27 شهریور1387 ساعت: 18:27 توسط:دوستدار ناشناخته ها

سلام وخسته نباشید
واقعا وبلاگ جالب ودوست داشتنی دارید به شما تبریک می گویم جدا آفرین
میشه لطف کنید ودر مورد سوراخهای کرمی درفضا ولامپ پرنده ای بیشتر بنویسید
با تشکر فراوان

 

سلا م به زو دی د و ست عزیز در این باره مفصلا تو ضیح خو اهم داد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۳ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۳۵ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

تالار گفتگو


افتتاح تالار گفتمان


با سلا م


بالا خره پس مد تها تلا ش تالار گفتگو بنا بر پیشنهاد دوست عزیزم آقای اسلامی ایجاد گردید .

دوستان عزیز به وسله این تالار از این پس به راحتی می تو انید در کنار هم در مبا حث شر کت کنید و مقالات و مبا حث خود تان را در واین و بلا گ به اشتراک بگذ ارید .
لطفا عضو شوید.

از د و ستانی که عضو شد ند و مطلب گذ اشتند صمیمانه متشکرم.
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۴۸ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پا سخ سو الات یکی از د و ستان

پا سخ سو الات  یکی از د و ستان 
 
 
 
 
ویستا M نوشته است:شما می گویید این موجودات به این دلیل دیگر به زمین نمی آیند چون دست بردن در کار پروردگار را امری نا درست دانسته و می دانند
شاید پس از آمدن به زمین جنگ و خونریزی بر سر اختلاف نظر و نژاد شود


سلام وتشکر

من درا ین مورد چنین گفتم نه چیز دیگری:
دوستان به نظر شما چنین موجوداتی با این توانائی وعلم وقدرتی که به راحتی در این کائنات به سفر می پردازد آیا متواند دارای چنین دید ی باشد که در مسیر تکامل موجودات دیگر اختلال به وجود آورده وباعث بهم خوردن شرایط رشد تکاملی یک قشر از موجودات هوشمند گردد.واین در صورتی است که باید کمال(منظور از کمال کمال علمی واخلاقی است) هر موجود هوشمندی توسط خود وی کسب گردد نه به صورت تحمیلی و این اصلی برای تمام آفر ید گان یگانه پا ک است.
این موجودات به چند دلیل با مر د م این سیاره به طور رسمی ملاقات نمی کنند و دو لت های در گیر این و اقعیات نمیتو انند و اقعیت را بیکباره ارائه به افکار عمو می تز ریق کنند :
۱-یک دلیل عدم رشد کافی علمی وفکری بشریت
۲-گسستگی در باور های مذهبی (به علت عدم رشد فکری وفرهنگی همه بشریت )
۳-از هم پاشی نظم اقتصادی و فرهنگی جهانی
۴-احسا س سر خوردگی
۵-فرو پاشی باور های تاریخی بشری
۶-ووووو......

منظور من از این مطالب این است که زمان این رو یا رو ئی نر سیده بلکه بایستی بر ای هر گو هری ظر فی داشت برای رو شنتر شدن مو ضو ع مثالی می زنم :شما نمی تو انید آب درو ن یک بشکه را هر گز در یک لیو ان جای دهید مگر لیو ان را بز ر گ کنید دقیقا اتفا قی که قر ار است بر ای بشر بیفتد همین است و در حال حاضر با نگاه به این یکصد و اندی سال در میابید که بشر به سوی یا دگیر ی علمی و عملی علو م پیش می رو د و به نگاهی دیگر در حال بز ر گ کر د ن ظر فیت خو یش است بر ای فهمیدن و اقعیتی مهیب .
و لی با این مو ضو ع مو افقم که با آمدن آنها و رو یا رو ی با حقیقت حتما یک سری آد م های متعصب و کو تا ه بین زیر بار حقیقت نخو اهند رفت و در گیر ی حتمی است ولی آنان تصمیم دارند تا بشر خو د به این نتیجه و حقیقت کا ملا نز دیک گر دد تا احتمال تشنج و در گیر ی به کمتر ین حد بر سد .
ادیان مختلف این در گیری ها و تشنج ها را با نا مهای مختلفی پیشبینی کرده اند .


ویستا M نوشته است:حال می پرسم شما از کجا میدانید که نغییرات در زمین و عجایب آن به موجوداتی از جنس به کمال رسیدگان امروزی باز می گردد که در زمانی که به زمین آمده اند تکامل نیافته بودند و از خونریزی نمی هراسیدند؟؟
آیا این ممکن است؟؟؟؟؟من همان گو نه که گفتم دو فر ضیه می تو ان تصور کرد :
یا ما دارای تمدنی در گذ شته های دور بو ده ایم که یا نابود شده اند و یا از این سیاره رفته اند و این آثار با قی مانده تمد ن آنهاست .
و یا این آثار هدیه خود این مو جو دات به مردم این سیاره در گذشته های دور است .
البته احتمال رخ دادن هر دوی این موارد نیز بعید به نظر نمی رسد یعنی کمک کردن این مو جو دات به رشد بشر ی ....

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱ مهر۱۳۸۷ساعت ۱۷:۳۹ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  |