بشقاب پر نده،UFO،عکس

اخبار ومباحث علمی وعکس وفیلم بشقاب پرنده وموجودات فضاییUFOوبیش از صد ها عکس و فیلم

افزايش احتمال وجود حيات بر روي مريخ با كشف گاز متان

 

 
    افزايش احتمال وجود حيات بر روي مريخ با كشف گاز متان    

 

شماره:8710280148                                                                                87/10/28 شنبه

خبرگزاري فارس: بر اساس تحقيقات انجام شده توده‌هاي گاز متان كشف شده در مريخ مي‌تواند نشانه‌اي از فعاليت‌هاي زميني يا بيولوژيك و احتمالاً آخرين نشانه از احتمال وجود حيات بر روي سياره سرخ باشد.


به گزارش خبرگزاري فارس، تحقيقات منتشر شده در آخرين شماره نشريه علوم بر اين محور است كه وجود متان نشانه‌اي از فعاليت‌هاي زميني و يا حتي بيولوژيك بر روي مريخ است و ميزان متان مشاهده شده بر روي سياره سرخ قابل مقايسه با بعضي نقاط فعال در زمين است.
مايكل موما مدير اين تحقيق به واشنگتن پست گفت: "به اعتقاد ما اين كشف احتمال وجود حيات بر روي مريخ را به شدت افزايش مي‌دهد. هيچ تحقيق يا اكتشاف ديگري تا اين حد شانس وجود حيات در مريخ را نشان نداده است."
محققان اعلام كردند كه سيستم‌هاي زنده بيش از 90 درصد توليد گاز متان در زمين را بر عهده دارند و 10 درصد ديگر نيز ريشه در فعاليت‌هاي زميني دارد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه پژوهشگران اعلام كردند يك نخستين توده متان كشف شده حاوي حدود 19 تن متريك گاز بوده است كه به اندازه توليد يك كارخانه روغن زغال سنگ در سانتا بارباراي كاليفرنيا است.
دانشمندان اعلام كرده‌اند كه موفق به شناسايي تغييرات توليد گاز متان در نقاط مشخصي از مريخ در فصل‌هايي خاص شده‌اند اما هنوز نسبت به منبع توليد اين گازها اطمينان ندارند.
به گفته دانشمندان ناسا زمان توليد اين گازها مشخص نيست و مي‌تواند مربوط به دوره‌اي جديد و يا زمان‌هاي دورتر باشد و به رغم شناسايي ريشه زميني يا بيولوژيك اين گازها اما هنوز توافقي كلي بر سر آن حاصل نشده است.
اين تيم تحقيقاتي با استفاده از اسپكترومترهاي ماوراي قرمز به بررسي 90 درصد سطح مريخ در طي 3 سال مريخي (برابر با 7 سال زميني) پرداخته بودند.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۹ دی۱۳۸۷ساعت ۲۳:۴۱ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

گونه های شنا خته شده فر ازمینی (( قسمت دوم ))

 

        گونه های شنا خته شده فر ازمینی     
 
 
 (( قسمت دوم )) 
 
 
 جمعه 27 اردیبهشت ماه سال 1387 ساعت 2:28 PM
 

منبع و نویسنده این مقاله: وب سایت سر کار خانم شیر ین اشتری

همانطور که در ۴ قسمت قبل گفتیم  فضایی ها فقط موجوداتی با ظاهر عجیب و غریب نیستند بلکه گونه های مختلف انسانی هم دارند مانند "پلیادیان" و " آندرومدا"  . اما اینکه تا چه حد این جزئیات دقیق و صحیح هستند بر من هم معلوم نیست و حتی  احتمال هم می دهم که بخش عظیمی از این اطلاعات دستکاری شده باشد. ولی در هر حال دانستن  این مسائل بهتر از ندانستن آن است  و صحت آن هم به مرور زمان و با مطالعات بیشتر معلوم خواهد شد. 

اساس مطلب این است که موجودات فضایی وجود دارند و این شاید به بسیاری از شما  ثابت شده باشد. اما قبول کردن حضور این موجودات ناشناخته حال چه فضایی و چه فرشتگان و جنیان یک مسئله ی شخصی  است که باید با احتیاط با آن برخورد کرد.

در طول این ۶ سال که از آغاز وبلاگ می گذرد واکنش خوانندگان من از چند حالت خارج نبوده است:

برخی صرفا به دلیل ترس ترجیح می دهند آنها را انکار کنند و برخی دیگر اصلا اهمیتی نمی دهند که چه در دنیا و کائنات می گذرد.  گروهی هم هستند که از هر دانش و اطلاعاتی استقبال کرده و به قول معروف خود را با پیشرفتها و اخبار روز هماهنگ می کنند.

نکته ی اساسی در تحقیقات ماورائی این است که باید هر روز منتظر چیز جدیدی بود و هرچه اطلاعات بیشتری جمع آوری می شود نظر و عقیده هم باید مطابق با آن تغییر کند. مثلا اینجانب در ابتدای شروع کارم همیشه طرفدار موجودات فضایی بودم و گمانم بر این بود که این افراد فقط خیرخواه ما هستند اما در طول ۵ سال به مرور دریافتم که اشتباه می کردم و بیشتر این موجودات بدخواه ما هستند.

 اگر شما به پستهای قبلی من رجوع کنید کاملا متوجه این تغییر عقیده ناگهانی من می شوید که البته برای آن دلایل محکمی هم دارم!

  خوانندگان گرامی هم برای اینکه توجیه شوند نباید فقط به این مختصر مقالات بسنده کنند بلکه باید خود به جستجوی حقیقت بپردازند.زیرا هرچه شما امروز یاد می گیرید شخصیت فردای شما را می سازد و هرچه بیشتر و سریعتر یاد بگیرید راحتتر قادر به هضم واقعیتها خواهید بود. این هیچ ارتباطی با فضایی ها ندارد و شامل تمام زمینه های علمی و دینی می شود. افرادی که با تکیه بر تحقیقات دقیق و مستندات جلو می روند هرگز دچار شک و تردید در راه خود نخواهند شد زیرا برای هر سوالی جواب منطقی خواهند یافت اما در عوض افرادی که فقط به حرف این و آن گوش می دهند و هیچ نظری از خود ندارند هر روز جهت عوض کرده و هیچ وقت هم نمی دانند که بر کدام عقیده هستند.

Pleiadians - Quetzal

Pleiadians - Semjase

Pleiadians - Ptaah

Pleiadians - Sfath

 

((تصویر مو جو داتی که خود را سا کنان پلیادیان معرفی کرده و با اقای بیلی مایر در ار تبا طند))

پلیادیان:

 پلیادز انسانهایی از نژادهای گوناگون هستند که در یک سیستم ستاره ای جمع شده اند. اگرچه قبلا در مورد این نژاد صحبت کرده ایم اما مسائل مهم و ضروری در ارتباط با این نژاد وجود دارد که باید دقیق تر بررسی کنیم.

محل زندگی:

هفت ستاره در سیستم ستاره ای تااوروس TAURUSبه فاصله ۴۲۰ سال نوری از زمین. نام این هفت ستاره ی پلیادز چنین است :

۱-تای گیتاTaygeta   

2-مایا  Maya  

3-   کو ای لا Coela        

4-اطلس Atlas

5-  میروپMerope   

6-    الکترا Ellectra  

7-  آلکوین Alcoyne

مردم پلیادز ساکن سیاره ی  "ایررا " Erra هستند که تقریبا به بزرگی زمین است و به دور خورشید ( تای گیتا ) می گردد.

سایر مردم پلیادز در سیارات  "سیمجاس" Semjase -  "پتاه"Ptah  و  "کو اتزال" Quetzal زندگی می کنند.

تاریخچه:

 در حدود ۲۲۵۰۰۰ سال پیش از میلاد مردم پلیاد منظومه شمسی را کشف کردند و  سیاره ی زمین را به عنوان پایگاه ماموریت خود برگزیدند.

فدراسیون کهکشانی به  پلیادز اجازه داد تا با مردم زمین مخلوط شوند اما ...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۹ دی۱۳۸۷ساعت ۱۷:۵۷ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

در جستجوی ریشه های فرازمینی حیات زمین

 

 

 

دکتر ویکراماسینگه
دکتر ویکراماسینگه تصور می کند که حیات بر روی زمین منشایی فضایی دارد

در جولای 2001، باران قرمز اسرار آمیزی در یک منطقه وسیع از جنوب هندوستان بارید که برخی از دانشمندان آن را منشا احتمالی حیات در کره زمین می دانند.

در حالی که مردم محلی معتقد بودند این باران نشانه پیش بینی شده پایان جهان است، مقامات رسمی توضیح دادند که این باران ناشی از گرد و غبار صحراهای عربستان است.

اما دکترگادفری لوئیس دانشمندی که در این منطقه حاضر بود می گوید این واقعه چیزی بیش از یک رخداد غیرعادی بود.

وی نه تنها کشف کرد سلولهای زیستی کوچکی در این باران وجود داشته است بلکه به این دلیل که ظاهرا حاوی دی ان ای که اجزای تشکیل دهنده حیات بر روی زمین است، نبودند، وی را برآن داشت تا معتقد شود این سلولها شکلی از حیات فرازمینی در خود دارند.

دکتر لوئیس می گوید: "این ادعای بحث برانگیز مبتنی بر امکان منشای حیات بر روی زمین از خارج از کره زمین است. می دانم که ادعای بزرگی است اما همه آزمایشات از این ادعا حمایت می کنند."

مطالعات وی زنجیره ای از واکنش های دانشمندان در سراسر جهان که نسبت به ماهیت این سلولها تردید داشتند را برانگیخت.

دلیل اصلی آنکه ادعای دکتر لوئیس بلافاصله از سوی جوامع علمی رد نشد آن بود که با نظریه دو دانشمند بریتانیایی که در دهه شصت میلادی ارائه شده بود و هنوز هم مورد بحث است، هماهنگی داشت.

کشف فضایی

 

سر فرد هویل و پرفسور چاندرا ویکراماسینگه پیشگامان نظریه "حیات فرازمینی" هستند که مبتنی بر آن است که منشای حیات بر روی زمین از سیاره ای دیگر است.

آنها معتقد بودند که حیات در ابتدا بر روی یک ستاره دنباله دار به زمین آمد. در طول دهه های گذشته این فرضیه با جدیت بیشتری مورد بررسی قرار گرفته است.

سازمان فضایی آمریکا(ناسا)، در حال حاضر علاقه بیشتری برای یافتن وجود حیات در سایر کرات نشان می دهد.

یک روبوت زیر دریایی برای جستجو در اقیانوس های یکی از اقمار مشتری(ژوپیتر) طراحی شده است که در حال حاضر در مرحله آزمایش در دریاچه ای در تکزاس است.

یافتن حیات در منظومه شمسی می تواند فرضیه حیات فرازمینی را تقویت کند.

بخش دیگری از ناسا در حال مطالعه بر روی باکتریهایی در روی زمین است که می توانند در شرایط کاملا متفاوتی به حیات خود ادامه بدهند.

یافتن چنین باکتریهایی می تواند موید آن باشد که میکرو ارگانیزم ها می توانند در شرایط دشوار سفر در فضا بر روی یک شهاب به حیات خود ادامه دهند.

پرفسور ویکراماسینگه توضیح می دهد: "باکتریها بایستی در برابر سرمای شدید فضا، خلاء، تابش اشعه ماورای بنفش، اشعه های کیهانی و اشعه ایکس مقاومت کنند."

باکتریها می توانند در فضا به حیات خود ادامه دهند
 اگر این مدارک درست باشند می توانند نظریه آغاز حیات بر روی زمین از جایی در فضا را اثبات کنند
 

وی ادامه می دهد: "به نظر عجیب می رسد ولی باکتریها در برابر همه این شرایط مقاوم هستند، تا آنجا که ما می دانیم باکتریها مطمئنا در این شرایط به حیات خود ادامه می دهند، من باکتریها را ذاتا فضانورد می دانم."

از یک سیاره دیگر

تابستان گذشته، برنامه Horizon در بی بی سی گزارشی اختصاصی از سفر پرفسور ویکراماسینگه به هند برای آنکه شخصا در باره باران سرخ بررسی کند، پخش کرد.

او با دکتر لوئیس ملاقات کرد و با یکدیگر با مردمی که شاهد این باران بودند گفتگو کردند.

او همچنین تحقیق دکتر لوئیس در باره آنکه بارش باران سرخ در دمای سیصد درجه سانتیگراد نیز می تواند رخ دهد، را مطالعه کرد، مطالعه بنیادینی که نشانگر آن است که میکرو ارگانیسم های فضایی ممکن است در دمای بسیار بالا نیز به حیات خود ادامه دهند.

همه این شواهد پرفسور ویکراماسینگه را بر آن داشته است تا باران سرخ را نوعی از حیات فرا زمینی بداند.

او می گوید" "پیش ازسفرم به هند در مورد اینکه باران سرخ واقعا نشانه ای از حیات فرازمینی باشد تردید بسیاری داشتم؛ اما حالا معتقدم که حیات بر روی زمین از فضا آمده است."

با این که بسیاری از دانشمندان با شک و تردید به این موضوع می نگرند ولی اگر ویکراماسینگه و لوئیس حق داشته باشند، این نشانه ها می توانند قوی ترین مدارک اثبات نظریه حیات فرازمینی باشند.

این امر همچنین می تواند نشانگر آن باشد که حیات در ابتدا از سیاره دیگری آغاز شده است و سپس در روی زمین به اشکال مختلفی تغییر شکل یافته و از این قرار انسان ماهیتی فرازمینی دارد.

 
+ نوشته شده در  شنبه ۲۸ دی۱۳۸۷ساعت ۰:۳۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

مو جو دات شنا خته شده فر ازمینی

 

 

    مو جو دات شنا خته شده فر ازمینی    

 

معرفی گونه های فضایی (۱)

 


مطالب این بحث قبلا در جایی نوشته با ترجمه نشده است و بر پایه ی تحقیقات شخصی نویسنده ی بحث ((سر کار خا نم شیر ین اشتری))می باشد. منابع در انتهای هر مقاله ذکر شده است.

گونه های متنوع از موجودات فضایی کشف و نام گذاری شده اند . اگر چه ما دسترسی به این موجودات نداریم و ناچار هستیم آنچه را که محققان عالی رتبه در قالب مقالات علمی به ما معرفی می کنند بپذیریم. در اینجا بی طرفانه به ترجمه ی چند گونه ی مشهور این موجودات از مجلات علمی پرداخته ام( نکات داخل پرانتز نوشته ی خودم است)

 پذیرش یا انکار موجودات فضایی به کلی در حیطه ی اختیار خواننده است.

        {و حال آنکه خدا شما را به انواع خلقت و اطوار گوناگون بیافرید.}

                          قرآن کریم سوره ی نوح آیه ی ۱۴

۱- آناکیم ANAKIM : ( نام دیگر آنها الس Els به معنی نژاد بزرگ - در تورات و قرآن به نام موجودات غول آسا یا نفیلیم NEPHILIM)

و ما به آنها [= قوم عاد ]قدرتى داديم كه به شما نداديم، و براى آنان گوش و چشم و عقل قرار دادي احقاف آیه ۲۶    آيا نديدى پروردگار تو با قوم عاد چه كرد؟ (آن قوم بلند قامت)، * و داراى عمارت هاى مرتفع، * آن قوم و قبيله اى كه مثل و مانند آنها در شهرها آفريده نشده بود».(2)فجر

نژاد آناکیم گسترده ترین نژاد فضایی است مخصوصا روی زمین تاریخچه ی عظیمی دارند . قد آنها چیزی بین ۳ تا ۴ متر تخمین زده شده است.(اگرچه در آثار پیدا شده از صحرای ربع الخالی در عربستان قد اسکلتهای یافته شده به ۱۲ متر هم رسیده است- ) ظاهرشان بسیار شبیه گونه ی بین المللی انسانی است ( مانند انسانهای زمین) . به همین دلیل برخی از آنها می توانند بدون جلب توجه در میان زمینیان زندگی کنند. چند نمونه از آنها در غارهای زیر شمال و  غرب آمریکای شمالی دیده شده اند از آلاسکا تا حوالی مکزیکو و ثابت شده است که قادر به پروازهای بین ستاره ای هستند.

منبع: تورات - سفر پیدایش (باب ۱۰ آیه ۱۰)

قرآن کریم سوره ی احقاف آیه ۲۶  - سوره ی حجر آیه ۷۳ تا ۷۶ - سوره ی فجر آیه ی ۹ - سوره ی  فجر آیه ۶ و۷ و۸

مجله ی ؛نوابیان کلندر؛ مقاله ی؛  بیگانگان در میان ما ؛سال ۱۹۹۶

 

۲- آنو ناکی ANUNNAKI : یکی از چهره های تاریخی نژاد آنو ناکی  نمرود پادشاه بابل در زمان زندگی حضرت ابراهیم است .

 به اندازه و قا مت شاه و مردم عادی تو جه کنید و ستو نی که بر ای مقایسه و در ک قا مت شاه در کنار او قر ار دارد

((جثه ی پادشاه را با سکنه ی اصلی ایران مقایسه کنید .))

نمرود خدایی را می پرستید به نام آنو ANU  و بر عکس ابراهیم باوری به خدای نا مرئی نداشت. به همین دلیل ابراهیم را وادار کرد به پرستش آنو بپردازد اما ابراهیم نپذیرفت .( معجزه ی رهایی از آتش )  نمرود سازنده ی شهر بابل بود و مهمترین  ساختمانی که در زمان او ساخته شد برج بابل بود . همچنین شهری به احترام آنو ساخت و آن را  -کلنه - به معنی -قلعه ی آنو- نامگذاری کرد.

دومین چهره ی مشهور نژاد آنوناکی داریوش اول پادشاه هخامنشی است.کتیبه هایی با چهره ی داریوش در میان کتیبه های سومر یافت شده است و ترجمه های زکریا سیچین ( یکی از ۳۲ نفری که در دنیا زبان و خط سومری را بلد هستند)نشان می دهد که داریوش و کوروش از مردان آنوناکی بودند که به زمین فرود آمدند و مسئول بخشهایی بودند که  در خاک پارس قرار داشت و به همین جهت به عنوان پادشاه سلطنت کردند.( مقایسه با سرگذشت ذوالقرنین در قرآن سوره ی کهف کاملا مطابقت می کند.)


( توضیح نویسنده : مردم نژاد آنوناکی متعلق به سیاره ای به نام نیبیرو NIBIRU هستند که شکل و مشخصات سیاره از لوحه های آشور و بابل به دست آمده است و نشان می دهد که این سیاره هر ۳۰۰۰ تا ۳۶۰۰ سال یک بار در چرخش خود به دور خورشید از نزدیکی زمین عبور می کند و جاذبه ی نیبیرو سبب طوفانها و تغییرات اساسی در ساختار زمین می شود که برخی دانشمندان وقوع طوفان نوح را به عبور این سیاره از نزدیکی زمین نسبت می دهند .)

نیبیرو در راست و زمین در چپ

آنوناکی در زبان سومری به معنی - درخشنده و روشن - است . در تورات (سفر پیدایش)  نام آنها- فرشتگان رانده شده- یا- درخشندگان است که از این لحاظ شباهت با شیاطین رانده شده از بهشت دارند که اتفاقا درخشنده هم بوده اند.

 بنا بر تحقیقات دانشمندانی چون زکریا سیچین -بولی  و کولیر  مردم آنوناکی شباهتی به مردم زمین ندارند.

نژاد آنوناکی در اصطلاح خزنده هستند و پوستی شبیه پوست تمساح دارند . این موجودات در مکانهای بسیار مرطوب زندگی می کنند و علف خوار هستند.

 

برخی محققان مانند  فون دانیکن معتقدند که آنوناکی با ایجاد اصلاحات ژنتیکی در ژنهای انسان ساپینس ( انسان غار نشین) او را تبدیل به انسان هومو ساپینس ساپینس ( انسان هوشمند و متمدن) کردند

همانطور که در این کتیبه مشاهده می کنید علامت زرتشتیان در واقع از آرم و علامت آنوناکی گرفته شده است که زرتشتیان او را فروهر می نامند . نام اصلی مرد داخل سفینه آنو است که مرد اولی بود که از سیاره ی نیبیرو پا به زمین گذاشت و دو پسر خود به نامهای انکی ENKI  و انلیل ENLIL را مسئول ایستگاههای فضایی روی زمین کرد.( تورات سفر پیدایش . کتاب هگده و کتاب جوبیلیز ) همچنین در این کتیبه نشانه ی هلال ماه را می بینید که در واقع یکی از خدایان مردم خاور میانه بوده است و تا پیش از بعثت حضرت رسول اکرم در میان اعراب پرستیده می شده است و نام او  اللات AL-LAT است.این علامت پس از فوت حضرت رسول توسط مسلمانان سنی به عنوان علامت اسلام برگزیده شد زیرا هنوز علاقه به بتها و خدایان در میان آنها زنده بود ( و هست شاید!) همچنین علامت ماه و ستاره  یکی دیگر از خدایان مونث اعراب جاهلیت بوده است. در این کتیبه در سمت چپ مردی را به شکل ماهی می بینید که در واقع انلیل است ( خدای آبهای تازه). همانطور که اشاره شد آنوناکی نیاز داشتند که در مکانهای بسیار مرطوب زندگی کنند و همواره در آب یا اطراف آب بودند. از این رو مانند دوزیستان ترسیم شده اند.(نیمی ماهی و نیمی انسان) در سمت راست مردی که ایستاده است از مردم زمین و از پرستندگان آنو و انلیل است. در بین این دو و زیر هلال ماه  رشته ی دی . ان . ای DNA  مشاهده می شود . برخی محققان مانند  فون دانیکن معتقدند که آنوناکی با ایجاد اصلاحات ژنتیکی در ژنهای انسان ساپینس ( انسان غار نشین) او را تبدیل به انسان هومو ساپینس ساپینس ( انسان هوشمند و متمدن) کردند . محققانی مانند زکریا و بولی پا را فراتر گذاشته و معتقدند که انلیل به همراه خواهرش الهه ایشتر یا همان نون خورسک آدم و حوا را آفریدند برای اینکه در باغ عدن ( باغهای معلق بابل) خدمت آنها را بکنند. اما نظر شخصی من این است که آنها آزمایشانی روی ژنتیک انسان انجام دادند و احتمالا گونه های جدیدی از انسان را از طریق ترکیب با حیوانات ساختند و همچنین فون دانیکن در کتابهای خود اشاره می کند که موجوداتی مانند ابولهول که نیمی شیر و نیمی انسان هستند یا موجوداتی که در تخت جمشید مشاهده می کنید که نیمی عقاب و نیمی گاو هستند از نتایج همین آزمایشات ژنتیکی بودند که برای کارهای گوناگون استفاده می شدند.

زبان و تمدن سومر توسط آنوناکی به وجود آمد در زمانی حدود ۱۰ تا ۱۲۰۰۰ سال پیش.در آن زمان آب و هوای زمین بسیار مرطوب بود و همه جا پوشیده از درختان عظیم الجثه و دریا بود . آنوناکی در نقاط مختلف زمین هرمهای بزرگ بنا کردند از جمله در مصر - مکزیک- ایران - عراق امروزی و در هندوستان . پس از آن به دلیل تغییرات آب و هوایی زمین و خشک شدن هوا در ۳۶۰۰ پیش از میلاد مجبور به ترک زمین شدند. در ۱۲۰۰ پیش از میلاد دوباره باز گشتند اما باز هم زمین را ترک کردند.

منبع: کتاب؛ طلسم لویاتان؛ نوشته ی دکتر ملاچی زد یورک

کتاب؛ مارها و هیولاهای پرنده؛ نوشته ی دکتر بولی ۱۹۹۰

کتاب بازدید دوباره از پیدایش نوشته زکریا سیچین

قرآن سوره ی کهف آیه ی ۸۳ تا ۹۸ سوره ی عنکبوت آیه ۲۴-۲۵-۲۶


۳-آتلانز ATLANS  ( مردم آتلانتیس ):

گونه ی شبیه انسان امروزی هستند و گفته می شود که نسبت به مردم زمین خیرخواه می باشند. در شهرهای وسیع زیر زمینی در زیر جنوب برزیل  و نواحی اطراف آن ساکن هستند.

 این شهرهای زیر زمینی روزگاری بخشی از تمدن بزرگ آتلانتیس بودند . مردمی که امروز در این شهر ها زندگی می کنند از نژاد مردم آتلانتیس نیستند و فقط به یادبود مردم قبلی به این نام خوانده می شوند.

مشخص نیست که این نژاد کی و چطور این شهر های زیر زمینی را یافته و در  آن ساکن شدند. این نژاد در شمال آمریکا و سایر قاره ها مشاهده شده اند و دارای دیسکهای پرنده بوده اند . بزرگترین شهر زیر زمینی در آمریکای جنوبی شهری است به نام پوزید  POSID که دارای شبکه ی گسترده ای از کانالهای زیر زمینی است.

(توضیح نویسنده : مردم اصلی آتلانتیس بر اساس شواهد و کتب باقی مانده مخصوصا - لوحه های زمرد-Emerald Tablet که توسط تتTHOTH نوشته شده است زمینی نبودند و از آسمان آمده بودند . همه ی آنها در طوفان غرق شدند به جز اندکی که با قایق خود را به مصر رسانیدند و آن عده هم به راهنمایی تت از پیش از طوفان خبر داشتند که بسیاری محققان تت را با نوح یکی می دانند.)

منبع: کتاب مکانهای اسرار آمیز نوشته ی جرج هانت ویلیلمسن

لوحه های زمرد نوشته ی تت خدای مصر باستان - ترجمه ی دورآل

تاریخچه ی الواح زمرد نوشته ی هولم یارد و نیدهیم ۱۹۸۰

۴-بوتاس BUTTAHS :

بوتاس دارای قدرتهای روحی و هوش بالا  هستند و معمولا مسئول ایجاد کابوسهای شبانه و آدم ربایی های شبانه هستند. گونه ی گری GREY از همین گونه می باشند

 . ( توضیح نویسنده : برای اثبات وجود بوتاس و سایر گروههای همراه آنان هیچ نوع مدرک مستندی وجود ندارد . برخوردهای شاهدان همیشه غیر فیزیکی بوده است- این موجودات قدرت تله پاتی دارند - چیزی نمی خورند به جز خون انسان - روح انسان را تحت اختیار خود در می آورند - قادر به نامرئی شدن هستند - از در یا دیوار عبور می کنند  و تکنولوژی ناشناخته ای دارند . این گونه همان موجوداتی هستند که در مقاله ام  با اجنه مقایسه  کردم و احتمال دادم که آنها گروهی از اجنه باشند که با موحودات فضایی اشتباه شده اند. زیرا چیزی به نام جن با مفهومی که ما می شناسیم در غرب وجود ندارد و برای همین احتمال اشتباه بسیار زیاد است.)

بوتاس در گروه خزندگان طبقه بندی می شوند.

۵- کوتوله ها DWARFS :

در شهرهای مختلف آمریکا مشاهده شده اند از جمله شمال کالیفرنیا و شمال شرقی آریزونا و جنوب نیو مکزیکو . کوتوله ها با موجودات کوتوله ی سبز رنگی که در یوفو ها دیده شده اند تقاوت دارند . کوتوله های سبز رنگ از نژاد گری GREY  و خزنده هستند .

کوتوله ها موجودات فیزیکی نیستند و باور بر این است که از مخلوقات اتری ( رقیق و غیر مادی ) هستند که قابلیت ظاهر شدن و غیب شدن دارند. این موجودات با الف ELF تفاوت دارند و ظاهری مانند انسان با قدی بین  ۱۲۰- ۱۵۰ سانتی متر. گفته شده که کوتوله ها در دنیای خود دارای تکنولوژی هوایی و بشقابهای پرنده هستند اما مدرکی به دست نیامده.

منبع: وب سایت www.burlingtonnews.net

۶- الوهیم ELOHIM :

قدیمی ترین نوع انسانهای فضایی هستند . همان نژادی که با نژاد اوریون ORION وارد جنگ شدند ( اوریون همان مردمی هستند که نژاد گری GREY را فریب دادند.)

(توضیح نویسنده : مردم الوهیم بر اساس تحقیقات من بدخواه مردم زمین هستند و در ارتباطاطی که با مردم زمین داشته اند فقط در صدد نابودی اخلاقیات و ایمان مردم زمین بوده اند . مردی به نام رائل در سال ۱۹۷۳ مدئی شد که الوهیم با او تماس گرفته اند و پرده از اسرار خلقت انسان برداشته اند .

رائل مدئی پیامبری است و می گوید مردم الوهیم در هزاران سال پیش در زمین فرود آمدند و انسان را از طریق روش کلونینگ ( شبیه سازی انسان)خلق کردند. همچنین ادعا می کنند که نام الله از نام الوهیم برداشته شده است .

فرقه ی رائلیسم  (بی خدایی ) هم اکنون از پر طرفدارترین شاخه ها ی کفر است و در تمام کشورهای جهان از جمله ایران دفتر و شعبه ی مرکزی دارد.

 

الوهیم اما در کتابهای عهد عتیق مانند تورات و هگده اصلا از محبوبیتی برخوردار نیستند و بسیار موجودات بد طینت و خطرناکی برای بشریت بوده اند . به گفته ی کتاب هگده  الوهیم برای مدت طولانی بر کل خاورمیانه و آسیا فرمان راندند و قلعه ها و خانه های غول آسایی بر زمین بنا کردند و غذای آنها خون و گوشت انسان بوده است . آنها انسانها را برده ی خود کرده بودند تا زمانیکه حضرت داوود و سپاهیانش موفق شد جالوت را بکشد که از الوهیم بود و با کمک و همکاری فرعون مصر به نام ام هوتپ موفق شدند که الوهیم را نابود کنند.

آثار قلعه ها و جاده هایی که الوهیم در سرتاسر صحرای سینا بنا کرده بودند امروزه قابل روئیت و بازدید می باشد.)

منبع : کتاب جوبیلیز

- تورات  سفر خروج 

- وب سایت راءلیسم-

قرآن سوره ی بقره آیه ۲۴۶

 

منبع:بر پایه ی تحقیقات شخصی نویسنده ی بحث ((سر کار خا نم شیر ین اشتری))

 

+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ دی۱۳۸۷ساعت ۲۱:۱۷ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

بشقاب پرنده در آسمان انگلستان

 

   دیده شدن 13 بشقاب پرنده در آسمان انگلستان   

25 Jun 2008

 13 بشقاب پرنده در آسمان انگلستاندر تاریخ 25 Jun 2008 چهار سرباز انگلیسی موفق به دیدن 13 بشقاب پرنده در آسمان پادگان محل خدمت خود شده اند.


برای اینکه ناباوران به وجود بشقاب پرنده ها را بتوانند قانع کنند، مارک پراکترMark Proctor (یکی از این چهار سرباز) با کمک موبایل خود فیلمی هم از آنها تهیه کرده است.


این فیلم در حال حاضر توسط دولت در حال بررسی است، تا ماهیت این اشیا را شناسایی و در صورت لزوم راه کارهای دفاعی در مقابل آن را پیدا کنند.


داستانی عجیب،

موضوع وقتی جالب می شود که بدانید 2 ساعت قبل از دیده شدن آنها توسط سربازان و در 130 کیلومتری محل یاد شده دیده شدن بشقاب پرنده گزارش شده است.


جالبتر اینکه 3 ساعت بعد از این ماجرا هم یک زوج گزارش داده اند زمانی که در اتوبان بوده اند، توسط نور یک شیئی ناشناس از آسمان تعقیب شده اند.


دیگر اینکه روز قبل از این ماجرا هم دیده شدن 7 بشقاب پرنده گزارش شده است، و شخص گزارش دهنده موفق به گرفقن عکس هم شده است.


شرح ماجرا:

مارک پراکتر می گوید: در اتاق کنترل بودم که ناگهان فریاد دیگر دوستانم را شنیدم، برای اینکه بتوانم به دلیل این هیجان آنها پی ببرم، از اتاق کنترل خارج شدم که 13 شیئی ناشناس را دیدم که در آسمان جولان می دادند.


آنها تمام مدت در حال ویراژ دادن بودند و نور صادر شده از آنها مدام تغییر رنگ می داد، اما من بالاخره موفق شدم که از دو تا ازآنها با موبایل ام فیلم تهیه کنم.


از طرف ارتش به این سربازان دستور داده شده است که در این مورد با احدی صحبت نکنند، ولی خوشبختانه این یکی نتوانسته جلوی خودش را گرفته و (The Sun) را در جریان این ماجرا قرار داده است.


 منبع


.

+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ دی۱۳۸۷ساعت ۱۴:۱۵ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

آیا ما در درک و ثبت تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!! ((قسمت چهاردهم ))

 

آیا ما در درک و ثبت  تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!!

 

((قسمت چهاردهم  ))

 

 فسیل ردپای صندل با قدمت 280 میلیون سال

 آقای (William J. Meister)در اول ژوئن  سال ۱۹۶۸ در ایالت یوتا آمریکا صخره ای کشف کردکه حاوی رد پایی از یک کفش (صندل) بود که یک Trilobite (موجودات دریایی که ۲۸۰ میلیون سال پیش منقرض شده اند) را له کرده بود.

 طول این رد پا ۲۷ سانتیمتر و عرض آن ۸.۵ سانتیمتر است که قسمت جلویی پا نسبت به پاشنه کمی جلو آمده است. بنا بر یافته های باستان شناسی، انسانها در حدود ۱ تا ۲ میلیون سال پیش بر روی زمین زندگی می کرده اند و شکل کنونی پا تنها مربوز به چندصد هزار سال پیش است، در حالی که این فسیل بین ۶۰۰تا۲۶۰ میلیون !!! سال قدمت دارد.

تصویرTrilobiteبر  کف این فسیل

در این میان تعدادی بر این عقیده اند که این رد پا مربوط به موجودات دوپای فضایی است که از سیاره ما میلیونها سال پیش دیدن کرده اند. ایا ما به راستی اولین سا کنین با تمدن این سیاره هستیم؟؟!!

 

((ادامه دارد...))

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۴ دی۱۳۸۷ساعت ۱۶:۷ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

ثبت نام تالار گفتما ن وبلا گ

 

 

 

ثبت نام تالار گفتما ن وبلا گ

 

دوستان عزیز به وسیله  تالار  گفتمان به راحتی می تو انید در کنار هم در

 مبا حث شر کت کنید و مقالات و مبا حث خود تان را در واین و بلا گ به

 اشتراک بگذ ارید .


**عضویت در تالار گفتمان وبلاگ.**


از د و ستانی که عضو شد ند و مطلب گذ اشتند صمیمانه متشکرم.


+ نوشته شده در  سه شنبه ۲۴ دی۱۳۸۷ساعت ۱۱:۳۶ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

کشف آثاری از حیات هوشمند در کهکشان را شیری

 

      کشف علا ئمی از حیات هوشمند در کهکشان را شیری     

 

شناسايي اصوات راديويي فضايي عجيب از فضا / نشاني از حيات فرا زميني


دانشمندان از شناسايي اصوات راديويي فضايي خبر دادند كه شش بار بلندتر از انتظاراتشان بوده است .

به گزارش خبرگزاري مهر، تيمي از دانشمندان مركز پرتابهاي فضايي گودارد ناسا موفق به اين كشف خيره كننده شده اند كه گفته مي شود دريچه اي نوين از تحقيقات جذاب فضايي در خصوص پيدا كردن نشاني از حيات فرازميني به حساب مي آيد.

اين اصوات راديويي به وسيله تجهيزات نصب شده در بالوني ثبت شده است كه در سال 2006 به جو زمين پرتاب شد و اكنون در ارتفاع 36 هزار متري زمين قرار دارد.

 تجهيزات نصب شده در بالوني كه در سال 2006 به جو زمين پرتاب شد

اين مأموريت كه ARCADE نام دارد با هدف جستجو در فضاي اطراف زمين براي حرارت ناشي از نسل نخست ستارگان آغاز شده بود اما اكنون معماي فضايي جديدي مطرح كرده است.

بر اساس گزارش ساينس ديلي، ثبت اصوات راديويي از فضا سابقه چندين دهه اي دارد. در سال 1931 دانشمندان آمريكايي براي نخستين بار موفق شدند اصوات راديويي را از كهكشان راه شيري ثبت كنند.

به عقيده دانشمندان انتشار احتمالي اصوات راديويي مشابه ديگري از كهكشانها مي تواند بيش از گذشته بر پيچيدگي اين معماي فضايي بيافزايد.


منبع : خبرگزاري مهر

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۳ دی۱۳۸۷ساعت ۲۰:۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

روایت یک بر خورد نزدیک

 

            روایت  یک بر خورد نزدیک              

 

 مجلات خانوادگي به نام " راه زندگي "شماره 268 اول شهريور

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۲۲ دی۱۳۸۷ساعت ۲۰:۱۵ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

شکر در اعماق فضای میان ستاره ای و احتمال حیات

 

         شکر در اعماق فضای میان ستاره ای و احتمال حیات      

 

 

به تازگی مقداری مولکول آلی شکر در ناحیه ای از کهکشان ما، جایی که امکان وجود سیاره های قابل سکنی در آن است کشف شده است. تیمی بین المللی از دانشمندان با استفاده از رادیو تلسکوپ IRAM در فرانسه در ناحیه ای از فضا که ستاره های پرجرم در حال شکل گیری هستند و در فاصله حدود 26000 سال نوری از زمین موفق به کشف یک مولکول آلی شکرشدند، که میتواند به طور مستقیم ما را به منشأ حیات هدایت کند .

دکتر سرنا ویتی Serena Viti یکی از مقاله نویسان در این زمینه می گوید:" کشف گلیکولالدهید glycolaldehyde، مولکول پایه شکر، دستاوردی مهم برای ماست چراکه این نخستین باری است که این مولکول نزدیک به یک ناحیه تشکیل ستاره وجایی که سیارات احتمالی دارای امکان بالقوه حیات هستند کشف شده است".

وجود Glycolaldehyde وواکنش های آن میتواند سبب شکل گیری ریبوزها( ribose) که یکی از ذرات اصلی و کلیدی سازنده نوکلئیک اسید ها است شوند و به نظر میرسد این مولکول ،مولکول مرکزی و اصلی منشأ حیات است.

Glycolaldehyde قبلا در نواحی مرکزی کهکشان ما ،جایی که کاملا با بقیه نواحی کهکشان متفاوت است ،کشف شده بود، ولی کشف جدید که در ناحیه ای به نام ‘G31.41+0.31’ ودور از مرکز کهکشان صورت گرفته نشان دهنده آن است که تولید این ذره کلیدی حیات در تمام نواحی کهکشان صورت میگیرد. این خبر بسیار خوبی برای جستجوهای ما در یافتن حیات خارجی است، زیرا وجود گسترده این مولکول، شانس وجود مولکول های حیاتی دیگر، در کنار آن ودر ناحیه ای که سیارات زمین- مانندِ احتمالی وجود دارند، رابهبود می بخشد.

پروفسور Keith Mason مدیر اجرایی تیم STFC میگوید:"کشف این مولکول آلی شکر در یک ناحیه تشکیل ستاره در فضا بسیار هیجان انگیز است و اطلاعات سودمند و باورنکردنی ای را در جستجوی حیات های بیگانه در اختیار ما قرار خواهد داد. اینگونه تحقیقات و تحقیقات گسترده دیگری که توسط محققان اروپایی و طی پروژه ای اختر شناختی صورت میگیرد به طور مستمر دانش ما را در مورد جهان افزایش و اروپا را همچنان پیشگام درعلم اختر شناسی نگاه خواهد داشت."

نویسنده:go0lno0o0sh

تالار هو پا

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۲ دی۱۳۸۷ساعت ۱:۵۲ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ به نظر ات

 

            پاسخ به نظر ات              

 

 

جمعه 6 دی1387 ساعت: 3:28 توسط:امین
سلام آقای منصوری مطالب جالبی در مورد آتلانتیس و مثلث برمودا داری، میخواستم بدونم مطالبی در مورد ارتباط لمورین ها و آتلانتیسی ها با موجودات فضایی یا موجودات غیر ارگانیک که تعدادشون هم کم نیست در اختیار دارید یا نه ؟ در مورد سیارکی که چند وقت پیش به مریخ برخورد کرده و 3 یا 4 بهمن گردوغبار حاصل از انهدام آن به زمین میرسه و خطر نابودی زمین رو تهدید میکنه چیزی شنیده یا در مورد اشعه های پر قدرت گاما که داره به سمت زمین میاد و امکان نابودی لایه ازن هست خبری داری که ناسا اعلام کرده کاری از دستش برنمیاد و از همه درخواست کمک کرده مخصوصا سیستم هایی که با متافیزیک در ارتباطن ؟؟؟؟؟
منتظر تبادل اطلاعات با شما هستم


سلا م

د وست ار جمند بر ای من با عث  خو شحالی است تا از معلو مات شما استفا ده کنم  بر ای تبا دل نظر ات پیشنهاد می کنم به تالار گفتمان وبلا گ بیا ئید تا با هم در مورد مسا ئل مر بو طه و مورد علا قه شما تبا دل اطلا عات کنیم .
بر ای دستیابی به اطلا عات بیشتر در مرود لموریا و آتالا نتیس و نقش مو جو دات بیگانه با این تمد نها به این قسمت بر وید :

http://ufo-ir54.blogfa.com/cat-63.aspx

در این قسمت اطلا عاتی در این مورد هست

ولی در مورد بر خورد سیارک با مر یخ من از بر خورد چیزی نشنیده ام ولی می دانم دهم اسفند همین سال این احتمال و جود دارد .در مورد اشعه های پر قدر ت گا ما هم این مختص امر وز بشر و این سیاره نیست بلکه هر  چند وقت  احتمال  این اتفاق بر ای زمین و جود دارد  .

از لحاظ فلسفی  و اعتقا ی بنده معتقدم تا بشر به سر منز ل رستگاری دست نیا بد  اتفا ق نا بو دی این سیاره و بشر نمی افتد ... زیاد نگرا ن نا بودی بشر نبا شید ما نا ظر انی از ابتد ای خلقتمان داشته ایم و داریم (( مثلا :ما جرا  ی شهاب سنگ تو نسکا ی رو سیه.وو..))

در مورد اشعه گا ما آخر ین خبر ی که من دارم :
در 19 مارس (29 اسفند) 2008 ساعت 2:13 بامداد ، ماهواره سویفت ناسا انفجاری را در صورت فلکی گاوچران آشکار ساخت و به مدت 15 ثانیه ، این انفجار آنقدر درخشان شد که در آسمانی تاریک با چشم غیر مسلح قابل رویت بود.همچنین برای چند دقیقه GRB یک میلیون برابر درخشندگی کل کهکشان راه شیری را داشت و قدر ظاهری آن 5.3 بود.این ستاره در حال مرگ(GRB) در فاصله 7.5 میلیارد سال نوری قرار دارد و اختر شناسان می گویند علت چنین درخشندگی قابل توجهی قرار گرفتن فورانها در راستای دید ما در زمین است.
 

در مورداشعه های گا ما  دیوید بوروس، سرگروه تیم تلسکوپ پرتو ایکس سویفت می گوید::"اگر چنین اتفاقی در کهکشان راه شیری رخ دهد ، ما در خطر خواهیم بود چرا که گفته شده اگر یک انفجار پرتو گاما به سمت زمین و در نزدیکی ما روی دهد ، با تاثیرگزاری بر روی اتمسفر زمین ، چیزی شبیه یک زمستان هسته ای ایجاد خواهد نمود.ما به این امیدوار هستیم که معتقدیم هیچ ستاره ای در کهکشانمان وجود ندارد که بتواند یک انفجار پرتو گاما تولید کند!"

اگر اطلا عات دیگر ی دارید بسیار  خو شحال مشم تا استفا ده کنیم

یکشنبه 1 دی1387 ساعت: 20:57         توسط:نادر

با سلام

 چرا فکر نمیکنید که این طرحها ی منظم(طر ح های مزار ع گندم ) که تعدادشان رو به افزایش است در حقیقت

 یک شوخی هنرمندانه و گرافیکی برای جلب توجه عامه مردم است.مگر چند نفر واقعا

 از نزدیک این مزارع را دیدن؟ از کجا معلوم که این کارها برای جلب توریسم نباشد؟

 

سلا م

 دوست عزیز از ابر از محبتتان نسبت به وبلا گ بنده بسیار متشکرم

در مورد طر ح های دوایر گندم اخبار   این طر حها هر چند چند وقت یکبار از نقا ط مختلف دنیا مخا بره می گرد ند و از لحا ظ بعد مسا فت بسیار با هم تفا وت دارند ولی از لحاظ طر یقه ترسیم و استفا ده از اصول هندسی مشتر کند و بسیار دقیق و اغلب  کا ملا به صور ت اتفا قی ودر طول یک شب اتفا ق می افتد . اغلب این طر حها در منا طق اتفا ق می افتند که در حال محا فظت اند حتی در بعضی مو اقع در منا طقی کنار را دیو تلسکو پ ای بسیار حساس و دو لتی این اتفا قات افتا ده اسنت که هما نطور که می دانیذد مرا قبت در این اما کن بسیار با لا است و احتمال فعا لیتهای شبا نه گرو ه های خا ص و متقلب در این منا طق بسیار غیر محتمل است  ....

در پایه تو جیه و تو ضیح این ر و یداد ها افر ادی نیز هما نند شما این تصا ویر را زا ئیده دست بشری و تقلب فر ض کرده اند و بر آن آشد ند تا تصا ویر مشا به ای را ایجا د کنند ولی

این اشخاص  مو فق شدند تصا ویری بسیار ابتد ائی و سا دهای را خلق کنند که حاصل درو محصول گندم و... در ناقا ط خاص بود و صد البته با زمانی بسیار بیشتر از طول یک شب و با این تفا وت که در نور  روز این کار انجام شد و تصا ویر بسیار ساده و در حد و اقعا بچگا نه بود و این در  حالی است که در تصا ویر ایجا د شده تو سط عو امل نا شنا س(فر ا زمینی یا ...) سا قه های  گند م خم شده اند و و به صورتی به نظر می رسند که تحت فشار فو ق العا دهای بو ده اند و در بیشتر منا طق اثر ات را دیو اکتیو ضعیف در این منا طق کشف شده است .

به هر حال نظر شما محترم است و از ابر از نظر تتان بسیار سپاس گذارم و از شما دعو ت  می کنم بر ای اد امه مبا حث و تبا دل افکار به تالار گفتمان وبلا گ بیا ئید تا از نظر ات شما استفا ده کنیم بسیار متشکرم موفق با شید

منصوری

آدرس تالار گفتمان : http://ufo54.boardfa.com

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۰ دی۱۳۸۷ساعت ۲۳:۴۷ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

(( یو فو ها در ها ئیتی))


   ((یو فو ها در هائیتی)) 


 

*** یک فیلم بی نظیر***

 

*** حتما ببینید***


 

یک فیلم بی نظیر در ها ئیتی   

 


 

برای دانلود را حتر  کلیپ های وبلا گ پیشنهاد می کنم از نر م افزار های دانلود استفا ده کنید

 

UFO مخفف unidentified flying object و به معنی اجسام در حال پرواز ناشناخته است یک ویدئویی

عنوان UFOHaiti که استقبال فراوانی از آن شده است و تا این لحظه درنقاط مختلف دنیا

2,091,47۲ این ویدئو را از یو تو پ دا نلود کرده اند که آمار بسیار جالبی است. کسی

که این ویدئو راگرفته استbarzolff814 نام دارد august 6th 2007

به علت اینکه هر چند وقت یکبار هر لینکی دچار مشکل میشه چندین لینک دانلود را در ذیل قر

ار دادم امیدوارم دیگه بر ای دانلود مشکلی پیش نیاید

لینکهای  در یافت فا یل کلیپ (( یو فو ها در ها ئیتی)) :

 

http://calls2net.com/config-php/p13p13p13/Safine.booshehr.softarchive.us.3gp

  http://boxstr.com/files/3537446_omyj4/ufo%20haiti%28www.ufo-ir54.blogfa.com%29.wmv

http://dc81.2shared.com/download/3918077/14fe7649/ufo_haiti_wwwufo-ir54blogfacom_.wmv?tsid=20080912-111427-e850071d

 

+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۰ دی۱۳۸۷ساعت ۲:۲۹ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

آیا ما در درک و ثبت تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!! ((قسمت سیز دهم))

 

 آیا ما در درک و ثبت  تا ریخ اشتباه کر ده ایم ؟؟!!

 

((قسمت سیز  دهم))

گاهی اوقات در حفاریها، چیزهایی به دست میاد که حضور آنها در آن محل هیچگونه توجیهی ندارد.به اینچنین چیزهایی - Anomalies گفته می شود-  و درنقاط مختلف دنیا پیدا شده اند.

رد پای 270 میلیو ن ساله انسان سال 1816 سنت لو ئیس امر یکا

- در سال ۱۸۱۶ در سنت لوییس آمریکا صخره ای بزرگ از سنگ آهک (Limeston) در کناره رود میسی سیپی پیدا شد که شامل رد پاهایی به طول ۲۵ سانتیمتر و عرض ۱۰ سانتیمتر بود. نکته جالب اینجاست که این تخته سنگ حدود ۲۷۰ میلیون!!! سال پیش شکل گرفته بود و ردپاها نیز از لحاظ فرسایش در طول زمان تقریبا در همان تاریخ به وجود آمده بودند. و این در حالی است که قدیمی تر ین فسل کشف شده متعلق به  3.5 تا 3.9 میلیون سال قبل در منطقه "آفار" در شمال اتیوپی است .آیا این ر د ژا ها متعلق به کدام دوران و کدام انسا نها است؟؟!!

تصویری تر سیم شده از   سنگ پیدا شده ای ردپا ها تا ریخی و نحوه قر ار گیری ردپا ها

آیا به راستی ما تنها تمدن پیشر فته این سیاره بو ده ایم ؟؟!

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ۹ دی۱۳۸۷ساعت ۱۲:۱۶ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

عواملی که در نابودی آینده زمین مو ثر ند

    عواملی  که در نابودی آینده زمین مو ثر ند     

 

نو یسنده:مهندس رزاقی

"مارتین ریس" “Martin Rees” یکی از بزرگترین فزیکدانان سماوی عالم و رئیس انجمن سلطنتی علوم بریتانیا می گوید: بشر فقط ۵۰-۵۰ شانس نجات در قرن ۲۱ را دارد. جنگ های اتمی، حملات تروریستی شیمیایی، صدمات ناشی از مسایل اقتصادی و برخورد سنگ های آسمانی “Asteroids” وغیره... می توانند ما را در کمتر از صد سال از بین ببرند.
من در اینجا با برداشتهایی از روزنامه مشهور “Guardian” و همینطور از وسایل ارتباط جمعی (تلویزیون، رادیو وغیره) و مطالعات شخصی به طور خیلی خلاصه پاره ای از عمده ترین عوامل تهدید کننده به بشریت را یادآور می شوم:

۱- خطر اشعه های گاما- Gamma Rays : نظیر همان هایی که در مرکز خورشید تولید می شود. بسیاری از آن ها از اعماق آسمان می آیند و منبع اصلی آنها اکثراً درست معلوم نیست. پارۀ دیگر از آنها از انفجار سوپرنووا ها می آیند، هر چند دهه یک وقتی یک ستاره پر جرم در کهکشان ما "راه شیری –Milky Way " سوختش تمام می شود و منفجر می گردد، در نتیجۀ این انفجار عظیم نه تنها ذرات ساخته شده در آنها که بعد ها در ساختمان بدن ما بکار می روند بلکه همراه با آنها اشعه های کیهانی “Cosmic Rays” (بصورت ذرات با انرژی بسیار زیاد مانند اشعه های گاما) از آنها با سرعتی نزدیک نور به اطراف منتشر می شوند (انرژی یک سوپرنووا در موقع انفجار می تواند کهکشانی با ۱۰۰میلیارد ستاره را در روشنایی غیر قابل تصوری بپوشاند!) وقتی قسمتی از این اشعه ها به طرف زمین سرازیر شود قبل از آنکه چاره اندیشه یی بنماییم تمام سیارۀ ما را نابود کرده است. یکی از عوامل مخرب این اشعه ازبین بردن لایۀ ازونی است که راه را برای ورود اشعه های ماورأ بنفش UV هموار می کند که خطر مرگ برای همه را دارد. از زمان وقوع یکی از این سوپرنووا ها تا موقعی که ذرات سماوی مضر و اشعه های خطرناک آنها به ما برسند شاید هزاران سال طول بکشد و ما از بلایی که سالیان بعد به ما خواهد رسید در بی خبری می باشیم و وقتی رسید، چاره ای جز تسلیم نیست! زمین وقتی از میان بازو های مارپیچ راه شیری می گذرد در معرض یکی از خطرات مهم حیاتی خودش می باشد زیرا انفجار بیشتر سوپرنووا ها در آن مناطق روی می دهد. این جریان هر ۱۵۰سال امکان وقوعش می رود.
شانس مواجهه با خطر سوپرنووا در ۷۰ سال آینده کم و در مرتبه خطری۳ است.

۲- برخورد با سنگ های آسمانی Asteroids-Meteorites : آن ها همان خرابی را به بار می آورند که بمب های اتمی بزرگ و کوچک. در حال حاضر ستاره شناسان حدود ۵۲۰ عدد از آن ها را در خطر برخورد اتفاقی با زمین می دانند. نمونه نسبتاً کوچک آن سنگی است که در آریزونا در حدود ۵۰۰۰۰ سال پیش فرود آمده است و حفره ای به طول ۲ر۱ کیلومتر و عمق ۸۰ متر ایجاد کرده است. بیش از نود و سه فیصد این اجسام در مدار بین مریخ (مارس) و ژوپیتر دور خورشید می چرخند. حدود یک میلیون از آن ها در قطری بزرگتر از یک کیلومتر می باشد و بزرگترین آنها در قطر ۹۳۳ کیلومتر است. این سنگ ها از بقایای تشکیل منظومه شمسی هستند. یکی از اجسام به قطر ده کیلومتر با سرعتی حدود سی کیلومتر در ثانیه در حوالی خلیج مکسیکو حدود شصت میلیون سال قبل به زمین اصابت کرده است و از جمله اثرات آن بالا آمدن سطح آب اوقیانوس ها و تاریکی زمین از نور خورشیدی در اثر گرد و غبار و بخار آب شده که در نتیجه آن تمام دایناسور ها و قسمت اعظم جانداران دیگر از بین رفته اند. فزیکدانی از ناسا می گوید، برخورد یک سنگ آسمانی در پهنای ۵ر۱ کیلومتر یا بیشتر، خطر بزرگی برای تمدن بشر را دارد. یک چنین واقعه ای امکاناً هر یک میلیون سال اتفاق می افتد. نه تنها در این حادثه بسیاری از نباتات و جانداران در اثر پرتاب مواد داغ و باران های اسیدی بسیار شدید از بین می روند، ولی احتمالا اغلب جانداران سازگار با چنین محیط (نظیر سوسک ها وغیره) جان به سلامت خواهند برد!
شانس اینکه زمین به واسطۀ یک سنگ آسمانی در ۷۰ سال آینده برخورد کند متوسط است. درجه خطر آن در این بحث ۵ است.

۳- تغییرات جوی Climate change : این طور که در این چند روز از اخبار اول تلویزیون و رادیو و روزنامه ها استنباط می شود، در آخر این سده درجه حرارت کره زمین در اثر چند برابر شدن گاز های گلخانه یی “Greenhouse gases” ، سه درجه سانتی گرید بالا می رود، که گرمتر از حرارتی است که زمین از یک و نیم میلیون سال قبل تاکنون تجربه کرده است- در بدترین سناریو آب و هوای بسیاری از مناطق دنیا تغییر کلی پیدا می کند و منجر به عدم تأمین مواد غذایی جهانی شده که نتیجه آن درهم ریختن گسترده سیستم های اجتماعی موجود را می نماید و سبب مهاجرت های دسته جمعی بسیار بزرگ و منازعات روی منابع حیاتی می شود که بیشتر از آن جهت است که پاره ای از قسمت های عالم خیلی کمتر قابل زندگی می شوند. حرارت بسیار زیاد در سطح عالم باعث می شود که یخ های قطبی به تدریج آب شده و سطح آب اوقیانوس ها حدود تا چند متر بالا بیاید که در نتیجه قسمت های بسیار زیادی از سواحل کشور های ساحلی از بین می رود- از نتایج وخیم دیگر افزایش حرارت عالم، از بین رفتن مراتع و زمین های قابل کشت است که حدود ۴۰۰ میلیون از جمعیت عالم در معرض خطر قحطی و گرسنگی خواهند بود- دیگر آثار شوم این جریان کم آبی برای ۳ر۱ بیلیون نفر از ساکنان عالم است. در این جریان پنجاه فیصد جانداران کره زمین از بین می روند و همچنین بسیاری از جنگل ها و مناطق سبز عالم دستخوش نابودی قرار خواهد گرفت.

۴- خطر آتش فشانهای بزرگ Super Volcanoes : پروفیسر بیل مک گوییر Bill McGuire از دانشگاه لندن و عضو تیم مشاوره یی خطرات طبیعی تونی بلیر می گوید، تقریباً هر ۵۰۰۰۰سال زمین در معرض یک سوپر آتشفشان قرار می گیرد، در این جریان هزاران متر مربع از زمین به واسطه جریان های مواد آتشفشانی و خاکستر آنها معدوم می شود. از خاکستر و گاز های گوگردی که به اتمسفیر داخل می شود پردۀ نازکی از اسید سلفوریک تولید می شود که سراسر کره زمین را فرامی گیرد و باعث می شود که نور آفتاب برای سالیانی به طور برگشتی منعکس گردد که در نتیجه روشنایی در روز بیشتر از روشنایی شب مهتابی نخواهد بود....


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ۸ دی۱۳۸۷ساعت ۱۵:۵۹ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

آتلا نتیس از زبان افلا طون

 

             آتلا نتیس از زبان افلا طون           

 

آتلانتیس (به یونانی: Ἀτλαντὶς νῆσος)، در اسطوره‌های یونان، جزیره‌ای افسانه‌ای در آن سوی ستون‌های هرکول در اقیانوس اطلس است.


نخستین فرد ساکن این جزیره، اونور، با لئوکیپه ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام کلیتو شدند. خدای حامی جزیره، پوسیدون عاشق کلیتو شد و کلیتو از او پنج جفت پس دوقلو به دنیا آورد. پوسیدون جزیره را بین پسرها قسمت کرد و پسربزرگ‌تر اطلس را پادشاه جزیره کرد. از این جزیره در نوشته‌های افلاطون یاد شده‌است.[۱]

‎حدود ۳۵۰ سال قبل از میلاد ' افلاطون در رساله‌ای تیمائوس (Timaeus) چنین نوشت : «۱۲ هزار سال پیش از این جزیرهای بوده‌است بزرگ با تمدنی ستایش انگیز موسوم به آتلانتیس که...» به این ترتیب نام قاره آتلانتیس برای نخستین بار بر قلم افلاطون جاری شد و به زودی بر سر زبانها افتاد . وی در رساله دیگری به نام کور تیاس (Critias) شرح بیشتری از قاره اتلانتیس و تمدن ان نوشت «اتلانتها افزون بر ۲۰ میلیون نفر بودند که در جزیره‌ای خوش اب وهوا به وسعت ۱۵۴ هزار مایل مربع زندگی می‌کردند در جنگلهای انبوه اتلانتیس انواع جانوران بزرگ وکوچک می‌زیستند و شهرهای اباد ان با ساختمانهای عظیم با شکل هرم درخشش نور بود و مرمر ...»

مطابق گزارش افلاطون «... بر این سرزمین اطلس حکومت می‌راند که مردم او را ستون اسمان می‌دانستند و در مرکز جزیره در بزرگداشت اطلس معبدی با شکوه ساخته بودند که دیوارهای عظیم داشت و درهای ان تزیین یافته بود از سنگها و فلزات قیمتی در زیر تابش نور خورشید همچون الماس می‌درخشید .» افلاطون ادامه می‌دهد :«مقدس ترین حیوان در نزد مردمان اتلانتیس گاو نر بود که مظهر قدرت بی شمار می‌رفت و به عنوان برترین هدیه به پیشگاه اطلس با مراسمی شکوهمند در برابر معبد بزرگ قربانی می‌شد تا فوران خون سنگهای مرمر را رنگ امیزی کند .» به نوشته افلاطون :" در قاره اتلانتیس شهرها به شکلی هندسی و زیبا ساخته شده بودند و کانال‌های اب که همچون رگها در بدن به هر سو امتداد داشتند مزرعه‌ها و باغها را سیراب می‌کردند . اساس فرهنگ و تمدن این مردمان سعادتمند همانا برادری و صفات عالی انسانی بود. اما چون قدرت ایشان روز افزون شد به تدریج شروع به دست درازی به دیگر سرزمینها کردند افلاطون میگوید :روح احساس و کمک در انها دیگر از بین رفته بود انها اعتقاد و ایمان خود را از دست داده بودند انها با سپاهیانی بی شمار قصد فتح اتن و سرزمین‌های شرق را داشتند . اما زئوس طوفانی بر انها نازل کرد . مجازاتی که به هیچ وجه قابل تصور نبود . افلاطون در این باره نوشت «طوفان سبب زمین لرزه و سیل‌های بزرگی شد که به مدت یک شبانه روز به شدت ادامه داشت وقتی دریا جزیره آتلانتیس را به زیر خود فرو برد و ناپدید گشت» افلا طون تردید داشت که هرگز نشانهای از این سرزمین گمشده به دست اید .او نوشت «اقیانوس در ان نقطه به مکانی غیر قابل عبور و جستجو تبدیل شده است». به این ترتیب و به روایت افلاطون تمدن اتلانتیس در اغاز شکوفایی نابود می‌شود و سه نیروی سهمگین طبیعت یعنی : اتشفشان و زلزله و طوفان با چنان شدت و خشونتی بر پیکر اتلانتیس می‌تازد که تصور ان نیز لرزه بر پیکر ادمی می‌اندازد .این واقعه در سال ۳۵۰۰قبل از میلاد روی می‌دهد . جزیره اتلانتیس به لرزه در می‌اید ; زمین از هر سو شکاف بر می‌دارد و تکه تکه می‌شود ..

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۶ دی۱۳۸۷ساعت ۲:۱۱ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

بر مو دا پر اسر ار ترین نا حیه این سیاره

 

     بر مو دا پر اسر ار ترین نا حیه این سیاره   

 

مثلث برمودا واقعاً یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا ۸۰ درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

(Thomas Mantell)خلبا نی هر گز به پا یگاه باز نگشت تعدادی از افر ادی  که بر ای همیشه نا پدید شدندخلبا نی   که بر ای همیشه نا پدید شدند

در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها درحالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

چرخش دیو انه وار عقر به های قطب نما در این منطقه

 

 

این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. "خطری همانند یک خنجر هم اکنون ... به سرعت می‌آید ... ما نمی‌توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود.

حادثه‌ای در اثر اختلال زمانی در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیحی قابل قبول برای آن وجود نداشته است. این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود در باند آماده بود و با رادار مرکز کنترل هوایی ردیابی می‌گردید که ناگهان ده دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر گشت. هواپیما بدون هیچ واقعه‌ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می‌گفتند ابراز تعجب کردند، زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می‌شد، هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود. جالب این که ساعتهای همه آنها حدود ده دقیقه از زمان واقعی عقب‌تر بود. در حالی که هواپیما درست ۲۰ دقیقه قبل از این واقعه وقت اصلی را کنترل کرده بود و در آن هنگام هیچ اختلاف زمانی وجود داشت.

چندی پیش یك دانشمند ژئوفیزیك ساكن شهر وارونژ روسیه مدعی كشف یك علت طبیعی برای حوادث ناگوار مثلث برمودا شد.  ولادیسلاو بوكریف، در این زمینه گفت: ویژگی عجیب مثلث برمودا توسط طبیعت برنامه ریزی شده است. یكی از شعبات جریانات گرم گلف استریم، با گردش در جهت عقربه‌های ‌ساعت در منطقه دریای سارگاسوف، روی می‏دهد. این حركت به یادآورنده پرتاب كننده دیسك است كه در آغاز خود می‏چرخد و تنها در لحظه ای كه بالاترین سرعت زاویه  ای را به دست آورد، دیسك را به جلو پرتاب می‏كند. به نظر وی وجود میكرو و ماكرو گودال‌هایی ‌در این منطقه، مولد آشفتگی‌های ‌جاذبه  ای و مغناطیسی می‏باشد كه در نتیجه آن دستگاه‌ها ‌از كار افتاده و ارگانیزم انسان سنگینی ای را تحمل می‏كند كه گاهی مرگبار است.

 

وی می‏گوید: چون در این منطقه، گردش آب در جهت عقربه‌های ‌ساعت است، برمودا همانند گرداب، اشیا را به سمت خود می‏كشد، یعنی بردار جاذبه به سمت عمق دریا و مركز زمین است. برمودا برای وسایط نقلیه هوایی و دریایی تنها در زمان وقوع جزر در دریا خطرناك است. در این فاز، ابتدا گودال‌های ‌آبی و پس از آن گودال‌های ‌هوایی پدیدار می‏شوند. این وضعیت همانند فنجانی است كه به طور ناگهانی انتهای آن را باز كنند. آب به سمت شكاف حركت می‏كند و حركتی گردشی به خود می‏گیرد و در امتداد خود، جریان هوا را می‏راند. این دانشمند ژئوفیزیك روسیه می‏افزاید: با دانستن فاز جریان مد و ویژگی تشكیل جریانات، می‏توان روشی را ایجاد كرد كه وقوع حادثه را در این مثلث ناآرام، همچنین در سایر نقاط خطرناك جهان هشدار دهد.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۵ دی۱۳۸۷ساعت ۱:۶ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پا سخ به نظر ات شما

 

                     پا سخ به نظر ات شما                

 

مر بو ط به مو ضو ع :((مر یخ سیاره اسر ار خا موش))

فاطمه باقری نوشته است:
واقعا معذرت میخوام ولی فکر میکنم شما زیاد از حد غرق در تخیل شدید عقل و منطق من اینو میگه که موجودات فرا زمینی وجود دارن اما در خارج از منظومه خورشیدی ببینید اگه واقعا این موجودات در مریخ وجود داشته باشند این همه سفینه مثل وایکینگ و فونیکس و ... اشتباه کردند از اون گذشته وجود نداشتن این موجودات رو اگه بهتر فکر کنیم از دو راه میشه اثبات کرد. 1- این موجودات هوشمندتر از انسان ها هستند پس یا به ما حمله میکنند و زمین رو نابود میکنند و یا مثل ما پیام های رادیویی ارسال میکنند و یا پیام های ما رو دریافت میکنند و بهشون پاسخ میدن.

سلا م
این عکسها تو سط همین سفینه های ار سالی به مر یخ مخا بره شد ه اند و سا خته ذهن و تخیل من نو عی نیست و اگر تا مل کنید مطالب بسیار دیگر ی نیز هست که پس از تر جمه به سمع و نظر تا ن خو اهم رساند و من تنها در نقش اطلا ع رسانی این مو ارد را در این تا یپیک قر ار داد ه ا م .
شما در مورد این عکسها چه می اند یشید مختا رید و من قصد اعمال نظر ندارم.

من معتقد نیستم الا ن حتما در مر یخ حیات هست بلکه بر طبق این آثاردو فر ضیه می تو ان متصور بو د .یابنا بر دلا یلی که بر ای ما پو شیده است از این سیاره رفته اند و این آثار متعلق به گذشته سا کنان مر یخ است و مر یخ خالی از سکنه است و یا در زیر سطح مر یخ زند گی می کنند .....و(( احتمال دارد نا بودی حیات بر روی مر یخ مصا دف با شد با یکی از دورانهای نا بودی و فا جعه ها بر روی سیاره زمین ما نند نا بودی داینا سور ها و یا عصر یخبندانها و یا حتی طو فان نو ح...))
این جمله را بیاد داشته با شید آینده قضا و ت خو اهد کرد
در مورد حمله و جنگ این تفکر متعلق به ذهن مصموم بشر است تا به امر وز هزاران بار مو جو دات هو شمند دیگر ی از این سیاره دیدن کرد ه ا ند ولی هر گز در نظام رشدی این سیاره به خو است خود دخالت نکرده ا ند ...چون این مجمو عه آفر ینش به صو رتی خلق شده که مو جو دات هو شمند هر سیاره و یا هر مجمو عه ای در صو رتی به مر تبه علمی کشف و سفر و دیدار با مو جو د دیگر می رسند که به حقیقت صلح رسیده اند و دلیل بر تری صلح بر جنگ را به حقیقت می دانند این فلسفه در جای خود بسیار سنگین و جای صحبت و بحث دار د و من بر ای تمام این صحبتهای خود دلیل و مدر ک دارم ......

فاطمه باقری نوشته است:
2-اگر این موجودات از انسان ها هوشمند تر نباشند پس ما به راحتی میتونیم پیداشون کنیم .


این جمله شما نیز باز ازنفس پر غر ور انسانی سر چشمه می گیر د دوست عزیز ما هنوز به درستی سیاره خود مان را کشف نکر ده ا یم ما با داشتن میلیار دها انسان و ابزار و قد مت بر این سیاره هنوز نمی دانیم در قعر اقیا نو سهائی که سه چهار م این سیاره را در بر گر فته چه می گذر د و چه خبر است چه رسد به سیاره ای با عظمتی نز دیک به زمین که تنها چند سفینه و ربا ت چشمان ما شده اند در محیطی که وسعت فعالیتشان چند صد متر است خو اهش می کنم به وسعت این سیاره تو جه کنید !!
ما هنوز تازه وارد غر یبه ای بیش نیستیم در بر ابر راز هائی به وسعت اسر ار سیاره ز مین ....!!!!
بهر حال با لا خره به زودی اسر ار این سیاره هم رو شن خو اهد شد آن وقت باید در مورد این سخنان قضا وت کرد .
منتظر آینده پر از بهت وحیر ت بشر یت باشید آینده آبستن بسیاری از اسر ار و حقا یق نا گفته بر ای بشر یت است !!
در هر حال از ابر از نظر ات همه دو ستان بسیار سپاس گذارم

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۴ دی۱۳۸۷ساعت ۳:۳ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

پاسخ به سوالات

 
 
 
                         پاسخ به سوالات                
 
 
 
نوشته شده توسط mohammad_reza7

 تاریخ یعنی چیزی مدون و قابل اثبات، وقتی میگیم قبل از ما تمدنی پیشرفته تر از ما بوده بهتره ببینیم آیا اثری ازشون بجا مونده یا نه، الان اگه انسان منقرض بشه چه چیزهایی از خودش توزمین به جا میذاره؟ چهارتا سنگ تراشیده یا ایستگاه فضایی تو مدار ؟ چندتا ساختمون یا ابر شهرهایی مثل نیویورک، شمشیر یا تانکهای مرکاوا؟
وفتی اینارو پیدا نکردیم یعنی تمدنی قبل از ما که به دانش فعلی ما هم برسه وجود نداشته چه رسد به پیشرفته تر

پاسخ:

سلام دوست عزیز اگر فر ض کنیم یک حا دثه ای به مانند طوفان نو ح اتفاق بیا فتد و یخ های قطبین آب شود و تمام خشکیهای زمین را آب بگیرد (البته این یکی از بلا هائی بوده که در این چند میلیون سال قدمت بشر بر سر این سیاره آمده است )و زما نی معادل تقر یبا 800،000 سال بگذرد فکر می کنید بعد از این سالهای طولا نی از این تکنو لوژی و آسمان خر اشها چه خو اهد ما ند و خو اهش می کنم یکبار از عدد یک تا 10000 شمارش کنید بعد عدد 800،000 سال را تصور کنید اگر تو جه داشته با شید تمام ما هواره عمر معینی دارند و حتی با کمتر ین اشتباه   بدون شک آنها سقوط خو اهند کرد و بر اثر جا ذبه زمین و جو نابود خو اهند شد .شما یک تا نک را و یا هر وسیله ای را در مدت کو تاهی در زیر زمین و یا در زیر سطح اقیانوس قر ار دهید در عر ض چند ده سال بدون شک از آن اثری باقی نخو اهد ماند مگر در شر ایط خاص که شما هم در آثار بدست آمده این چنین رویداد ی را می بینید .
تازه مگر انسان تاریخ مصور و مدونی را که بدست آورده بیش از 18000 سال است این خود نشانه این است که اگر آثاری هم با متر یال این سیاره قبل از این تار یخ ها بوده باشد حتما از بین رفته است و تجزیه شده....
دوست من من قصد ندارم وقت شما را بگیرم ولی فقط پیشنهاد می کنم اگر در مورد مطلبی اظهار نظر می فر ما ئید یک مقدار خود را در شر ایط محیطی حاکم تصور کنید اگر از عمق و حجم طو فان نو ح سخن می را نیم خود را در قعر اقیانوس تصور کنید و یا یکبار به غواصی بر وید آن وقت عظمت و هیبت آب را احساس می کنید.

 

 

اگر ازمیلیون سال و چند صد هزار سال صحبت می کنید و اقعا بر ای در ک عظمت این اعداد یکبار تا ده هزار بشمارید آن وقت واقعا بزر گی این اعداد و سالها را احساس خو اهید کرد مگر هزاران سال شو خی است ما همین 80و90 سال عمر خود را بسیار می دانیم چه رسد به چند صد هزار سال .....
دوستان عزیز ما با این همه کنکاش و باستان شناسی فکر می کنید مگر چند درصد این سیاره را کاوش کرده ایم ما حداقل از سه چهارم خشکیها و اعماق اقیا نو سها این سیاره اصلا اطلاعات مصور و قابل استنا دی نداریم و بی خبر یم فکر می کنید مگر ما چه کرده ایم بر ای درک بهتر این موضوع به گو گل ارت بر وید و این سیاره را در شب ببینید آنوقت می فهمید چند درصد این سیاره در اشغال بشر است ...می تو ان گفت ما از تاریخ خود تقر یبا هیچ نمی دانیم چون این چند هزار سال را اگر بر تاریخ هشتاد نود میلیون سال قدمت و حضور انسان در این سیاره تقسیم کنید و این سالها را یک روز بیست و چهار ساعته فر ض کنید دانسته های ما در آخر ین دقایق پایان شب است !!!


حال فکر می کنید بشر تا به امر وز خواب بوده و در دقایق آخر به طور معجزه آسائی بیدار شده اگر چنین بیندیشیم واقعا....
ندانستن مسئله دلیل عدم وجود مسئله نیست
 
 
+ نوشته شده در  یکشنبه ۱ دی۱۳۸۷ساعت ۱۶:۴۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  |