بشقاب پر نده،UFO،عکس

اخبار ومباحث علمی وعکس وفیلم بشقاب پرنده وموجودات فضاییUFOوبیش از صد ها عکس و فیلم

دلایل پنهانکاری دولتها


 

                            دلایل پنهانکاری دولتها                         

 

((اما یک سئوال بسیار جدی اینجا مطرح میشود چرا موضوع یوفوها و اجسام و افراد بیگانه همواره در تاریخ موضوعی اسرار امیز و فرا علمی باقی مانده است چرا حتی ذره ای از زوایای این راز هزاران ساله گشوده نمیشود چرا پس از ده ها بار مشاهده یوفوها در کشورهای گوناگون و حتی ره گیری انان توسط هواپیماها و ره گیر های مخابراتی دولتها حاضر نشدند بطور رسمی اعلام کنند که با جسمی فرا زمینی سروکار داشته اند چرا این موجودات فضایی برای برقراری ارتباط با انسانها اینقدر وسواس به خرج میدهد و چرا حتی کنترل شده و غیر قابل محسوس حاضر به ارتباطی قابل اثبات در مجامع علمی با انسان نبوده است ؟ 


انسانها و مو جودات هو شمند در تمام آفر ینش  همواره در راه تکامل بوده و در این مسیر به سمت کمال و معر فت طی طریق میکند . و این مطلب به این علت است که قا نو ن آفر ینش برای تمام آفر ینش یکی بوده و این دلیل یگا نگی  یگانه است این مسیر همان مسیر علم وکمال ومعرفت الهی است که یگانه آ فر ینش در سر شت ما نیز قرار داده است . باید توجه داشته باشیم که هر گوهری ظرفی با ارزش خود را می طلبد .انسان برای رسیدن به کمال (منظور از کمال  کمال علمی واخلاقیو معر فتی  است)باید مسیر کنونی را که هنوز  در  ابتدای آن است طی کند .
وجالب است بدانید این مسیر برای تمام موجودات عالم درکائنات به یک صورت است ویکی از دلایل خلقت بشر رسیدن به این مرتبه است .
در مرتبه ای  از این مسیر  دیگر جنگ و قدرت و  شهوت و مرز وخاک بیشتر منابع  .... معنا ندارد دیگر مسائلی که امروزه بشر با آن درگیر است بی معنی میشود وآن هنگامی است که دریچه کاءنات به سوی بشر باز میگردد وبشر قادر به سفر ها ی ما ورائ فضایی می گردد .
 دوستان  به نظر شما چنین موجودی با این توانائی وعلم وقدرتی که به راحتی در این کائنات به سفر می پردازد آیا متواند دارای چنین دید ی باشد  که در مسیر تکامل موجودات دیگر اختلال به وجود آورده وباعث بهم خوردن شرایط رشد تکاملی یک قشر از موجودات هوشمند  گردد.واین در صورتی است که باید کمال(منظور از کمال  کمال علمی واخلاقی است) هر موجود هوشمندی توسط خود وی کسب  گردد نه به صورت تحمیلی و این اصلی برای تمام آفر ید گان یگانه
 پا کند.
این موجودات وبه چند دلیل  با مر د م این سیاره به طور رسمی ملاقات نمی کنند و دو لت های در گیر این و اقعیات  نمیتو انند و اقعیت را بیکباره ارائه  به افکار عمو می بد هند :
۱-یک دلیل عدم رشد کافی علمی وفکری بشریت
۲-گسستگی در باور های مذهبی (به علت عدم رشد فکری وفرهنگی  همه بشریت )
۳-از هم پاشی نظم اقتصادی و فرهنگی جهانی
۴-احسا س سر خوردگی
۵-فرو پاشی باور های تاریخی بشری
۶-ووووو......
اگر اندکی به سیر تکامل بشری در تاریخ بنگریم  ما حدودا یکصد سال است که به جهش علمی و صنعتی دست یافته ایم .ومسلم است که برای درک هر موضوعی ابزار آن مو ضوع با ید وجود داشته با شد .در یکصد سال پیش درک و باور  بسیاری از علوم  امروزه بسیار نا معقول وغیر ممکن می نمود .
این در صورتی است که تاریخ یکصد سال در مقابل تاریخ بشریت بسیار نا چیز است چه برسد به تارخ های فضائی...

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۶ تیر۱۳۸۹ساعت ۱۱:۲۸ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

اطلاعات کاملی از بر خورد شهاب سنگ تونگوسكا(Tunguska) در سیبیری

تونگوسكابرخوردي  شگرف؟       

 

این مقاله بنابه درخواست یکی از دوستان عزیز (*آقای علي کلان درتاریخ شنبه 10 فروردین1387 ساعت: 16:31)
تهیه گردیده است .

اگر سوال یا خواسته ای ذارید در قسمت نظرات بیان کنید

خوشحال مشویم تا به شما عزیزان کمکی کنیم .با تشکر منصوری

نقشه تونگوسكا(Tunguska)  نقشه تونگوسكا(Tunguska)منطقه زرد رنگ حدود  منطقه نابودی در ختان است
در ختان شکسته شده پس از گذشت نزدیک به  یکصد سال 2002 در ختان شکسته شده پس از گذشت نزدیک به  یکصد سال 2002
 

     اولین روئیت کننده ها و گزارش دهندگان
 
 Irina Leonidovna Kulik یکی  ازباز ماندگان آن دوران Irina Leonidovna Kulik یکی  ازباز ماندگان آن دوران
تونگوسكا براي علاقه‌مندان به شهابسنگ‌ها نامي آشناست. اين برخورد، كه در سال 1908. ميلادي رخ داده است، شناخته شده‌ترين حادثهِ فضاييِ ويرانگري است كه در دوران مدرن رخ داده است. بنابر نظريه‌هاي رايج شهابسنگ (خُرده‌سياره‌اي يخي) عامل اين حادثه پيش از رسيدن به سطح زمين منفجر شد و بنابراين قاعدتاً نبايد دهانه‌اي ايجاد كرده باشد اما به تازگي گروهي از پژوهشگران اعلام كردند كه درياچه‌اي در آن نزديكي ظاهراً حاصل اين برخورد ويرانگر يا تكه‌اي از جسم اصلي بوده است.
 
تصویری از نمونه خاک سوخته در سال 1999 برش در ختی باقی مانده از آن دوران
 
 
درختان در نزديكي رودخانهِ تونگوسكا در سيبري هنوز، با وجود گذشت يك قرن از انفجار عظيم شهابسنگي بر‌فراز آنجا در ژوئن ۱۹۰۸، حالت شكسته و نابود‌شده دارند. حادثهِ تونگوسكا،‌كه شديدترين برخوردهاي كيهاني اين قرن است، تقريباً ۱۳۰۰ كيلومتر مربع از جنگل-‌هاي اين ناحيه را با خاك يكسان كرد.
نمايي از جنگل هاي ويران شده ي تونگوسکا پس از حادثه سال۱۹۰۸ ( تصویر متعلق به سال 1927 است)   جنگل های ویران شده( می  سال1929)
به تازگي گروهي از محققان ايتاليايي به سرپرستي لوچا جاسپِريني، زمين‌شناس دريايي، در نشريهِ اينترنتي تِرانوو (Terra Nova) دربارهِ چيزي گزارش كردند كه به عقيدهِ آنها احتمالاً دهانهِ برخورديِ گمشدهِ رويداد تونگوسكاست.
 
تونگوسكا براي علاقه‌مندان به شهابسنگ‌ها نامي آشناست. اين برخورد شناخته‌شده‌ترين
برخوردِ ويرانگري است كه در دوران مُدِرن رخ داده است. انفجاري كه در صبح روز سي‌اُم ژوئن سال ۱۹۰۸ هكتارها هكتار مربع از جنگل‌هاي دور‌دست در نزديكي رودخانهِ تونگوسكا در سيبريِ شرقي را نابود كرد. چيزي -‌يك سيارك يا دنباله‌دارِكوچك‌- وارد جوّ شد و با نيرويي برابر حدود ۱۵ ميليون تُنTNT منفجر شد.منطقه بر خورد شهاب سنگ
اين انفجار حدود ۱۰۰۰ بار قدرتمند‌تر از بمب اتمي بود كه بر هيروشيما در ژاپن انداخته شد. اما وقوع اين انفجار در جايي دور‌افتاده و خالي از سَكَنه سبب شد كه هيچ خسارت جاني به همراه نداشته باشد. به عقيدهِ كارشناسان اگر اين سنگِ سرگردان فقط چند ساعت ديرتر به زمين مي‌رسيد به سبب چرخش زمين شايد در شهرِ بزرگي، چون لندن، سقوط مي‌كرد و آن هنگام حتماً فاجعه‌اي رخ مي‌داد. به باورِ كارشناسان اين انفجار حدود ۸ كيلومتر بالاتر از سطح زمين رخ داده و به همين سبب هيچ دهانه‌اي، حتي كوچك‌ترين ردّي از سنگ‌هاي برخوردي، در منطقه يافت نشده است. تخمين‌هاي پيشين نشان مي‌دهند كه جسم مهاجمْ صخره‌اي يخي به قطر حدود ۶۰ متر (يك ساختمان ۲۰ طبقه) بوده است. جوّ زمين سپَري در برابر شهابسنگ‌هاي ريز و درشت است. اصطكاك جوّي و اختلاف فشار شديدي كه از سوي جوّ زمين بر سمت پيشرو و دنباله‌رو جسمِ مهاجم وارد مي‌شود چنان زياد است كه سبب تكه‌تكه شدن و گاهي انفجار جسم مي‌شود. اما مرز ايمن جوّ زمين مقابله با شهابسنگ‌هايي بين ۵۰ تا ۱۰۰ متر است. اجسامِ بزرگ‌تر­ از جوّ عبور مي‌كنند و به سطح مي‌خورند و شايد سبب فاجعه‌اي شوند. جسم مهاجم حادثهِ تونگوسكا در مرز عبور و نابودي در جوّ بوده است. ناظراني كه از چند صد كيلومتري اين واقعه را تماشا كرده بودند، آذرگويي را به درخشش خورشيد در آسمان ديدند. صداي مَهيب انفجار مدتي بعد به گوش رسيد و موجْ‌ضربهِ حاصل از آن، درختان جنگل را در پهنه‌اي به شعاع ۳۰ تا ۴۰ كيلومتر سرنگون يا سوخته و عاري از هر شاخ و برگي كرد.
 
تصاویر ز یر تصاویر ی از توصیف بومیان محلی است
 
 
از ميزان خسارتِ وارد شده و درخشش نور تخميني براي اندازهِ جسم به دست آمد و با توجه به پيدا نبودن گودال برخورد فرضيهِ انفجار در چند كيلƒومتري سطح مطرح شد كه به خوبي با آثار تخريب سازگار بود. اما گروه جاسپِريني تصور مي‌كنند كه درياچهِ چِكو، در حدود ۸ كيلومتري شمال-‌شمال غربي مركز انفجار، حاصل برخورد اين شهابسنگ است و بعدها با آب پُر شده.
 
حفره ای از محل بر خورد نمو داری از لایه های زمین در محل برخورد لایه های از خاک منطقه
 اين منطقه بسيار دور افتاده است و در نقشه‌هاي قديمي مشخص نيست كه پيش از سال ۱۹۰۸ در آنجا درياچه‌اي وجود داشته است يا خير. اين احتمال دوباره حادثهِ تونگوسكا را به معمايي حل نشده تبديل مي‌كند. آيا به راستي جسم مهاجم به زمين رسيده است؟
 
منبع نو شته ها : ماهنامه نجوم شماره ۱۷۲ (تير ۱۳۸۶) "دهانهِ برخوردي تونگوسكا؟
 
 
این هم چند تصویر از بازماندگان روئیت کنندگان وصاحب نظران در مورد کتاب:
             
                        UFO Secret :TunguskaThe Russian Roswell    
 
                                                   تصوی روی جلد کتاب   UFO Secret :TunguskaThe Russian Roswell       
 
 
"
+ نوشته شده در  چهارشنبه ۱۴ فروردین۱۳۸۷ساعت ۱:۵۹ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

بقاياي يك سفينه فضايي در روسیه

دانشمندان روسي، بقاياي يك سفينه فضايي را يافته‌اند كه ساخته دست بشر نيست

به گزارش سرويس بين‌الملل «بازتاب»، يوري لافبن، پژوهشگر روسي و رييس موزه «شهاب‌سنگ تونگوسكا و اجسام فضايي»، از كشف دو ميله فلزي سنگين توسط تيم تحقيقاتي خود خبر داد كه مدعي است، ساخته دست بشر نيست.


روزنامه «الشرق‌الاوسط» ـ چاپ لندن ـ با اعلام اين خبر افزود: اين دو ميله در نزديكي روستاي «واناوارا» كشف شده است؛ يكي از اين ميله‌ها در عمق 5/1 متري و در ميان جسمي يافت شده كه متعلق به يك ستاره دنباله‌دار بوده و ميله دوم نيز در ميان آهن قراضه‌هاي موجود در نزديكي ريل راه‌آهن پيدا شده است.

پيش از اين نيز روس‌ها در سال 1908 ادعا كرده بودند كه در محل سقوط شهاب‌سنگ «تونگوسكا» در سيبری بقايای يك سفينه فضايي را يافته‌اند كه ساخته دست بشر نيست.

ساكنان نزديك به محل سقوط اين شهاب‌سنگ، اين منطقه را بديمن مي‌دانند، اما آنچه كه موضوع را جدي‌تر مي‌سازد، اين است كه دانشمندان نيز وجود برخي چيزهاي بديمن در اين محل را نفي نمي‌كنند، به گونه‌اي كه برخي از اين دانشمندان مي‌گويند، در يكي از مناطق نزديك به محل مذكور در سيبري، عقربه‌هاي ساعت كندتر حركت مي‌كند و اين پديده ناشناخته‌اي است كه هنوز مطالعه و بررسي نشده است. مورد عجيب ديگر در اين محل، مشاهده اشباحي است كه به صورت آشكار حركت مي‌كنند.


دانشمندان مذكور تصريح كردند، آنان با چشمان خود ديده‌اند، افرادي كه از اين محل عبور مي‌كنند، به محض رسيدن به محل مورد نظر، نامرئي مي‌شوند و نمي‌توان آنان را ديد.

یکی از دانشمندان روسي مي‌افزايد:

ساكنان محلي اين منطقه تأكيد مي‌كردند كه آنان پس از جنگ جهاني دوم، در اعماق رودخانه تونگوسكا، يك‌سري قطعات فلزي صيقلي يافته‌اند كه داراي اشکال هندسی منظمی بوده و از ماده سياه‌رنگ عجيبي ساخته شده است. سپس ما به رغم آنكه از آن زمان تاكنون، طبيعت دچار تغييرات بسياري شده است، با اين حال آغاز به جستجو كرديم و سرانجام يكي از اين قطعات را يافتيم كه شكل و رنگ آن با هر ماده خام ديگر فرق دارد.


دانشمندان زمين‌شناسي گمان مي‌كنند كه اين ماده، متعلق به يك سفينه فضايي بوده كه ويژگي‌هاي مغناطيسي ندارد و قادر به تحمل گرمايي تا 3000 درجه و نيز تحمل برخورد با شهاب‌سنگ‌ها است.


اين منطقه كه قطعه مذكور در آن يافت شده و حدود 25 كيلومترمربع مساحت دارد، داراي ويژگي‌هاي خاص و استثنايي است. انسان در اين منطقه نمي‌تواند بايستد، چون احساس مي‌كند حلقه‌اي سر او را مي‌فشارد. در اين منطقه قانون حرارتي نيز صادق نيست، چراكه در روز دماي حرارت هوا به 30 درجه بالاي صفر و در شب به 7 درجه زير صفر مي‌رسد، به گونه‌اي كه آب يخ مي‌زند. سطح پرتوافكني نيز در اين منطقه نسبت به ديگر مناطق 12 الي 15 درصد كمتر از ميزان طبيعي‌اش است. اين دانشمند روسي معتقد است، سفينه فضايي منهدم‌شده، از روي زمين بلند شده است.

وی می‌افزايد: اين سفينه در 30 ژوئن سال 1908، يعني زماني كه انسان هنوز سفينه فضايي نداشت براي منهدم كردن يك ستاره دنباله‌دار 200 ميليون تني بلند شده و آن را در فضاي سيبري منهدم كرده، به اين ترتيب حيات بشر را نجات داده است.


لافبن در پايان مي‌پرسد: آيا اين مخلوقات غيربشري خودشان را فداي انسان كرده‌اند؟؟
گفتني است، عكس‌هاي گرفته‌شده از محل اين انفجار 8 حفره بزرگ را نشان مي‌دهد و مقادير متنابهي نيز اريديوم ـ كه يك ماده فضايي است ـ در اين محل كشف شده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه ۶ فروردین۱۳۸۷ساعت ۱۴:۴۳ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  |