بشقاب پر نده،UFO،عکس

اخبار ومباحث علمی وعکس وفیلم بشقاب پرنده وموجودات فضاییUFOوبیش از صد ها عکس و فیلم

فیلمی دیگر از یک مو جو د فر ازمینی

ویدئوی موجود فرازمینی به نمایش درآمد

در این ویدئو ابتدا لبه پنجره یک خانه دیده می شود که بعد از لحظاتی یک "موجود" تاس و تقریبا سفید رنگ با سر بیضی شکل و چشم های سیاه بزرگ بر روی لبه پنجره ظاهر شده، چشم های خود را باز و بسته می کند، به اطراف نگاه می کند و سپس پایین می رود و از صفحه محو می شود.

عصر ایران- یک مرد اهل دنور آمریکا مدعی شده وی دارای مدارکی است که نشان می دهد موجودات فضایی واقعیت دارند.
به گزارش عصر ایران (asriran.com) به نقل از رسانه های آمریکا، "جف پکمن" اخیرا یک نوار ویدئویی از آنچه وی "موجودات فرازمینی" نامید را در طول یک کنفرانس خبری به نمایش گذاشت.

این ویدئوی سیاه و سفید که در سال 2003 توسط فردی با نام «استان رومانک» در ایالت نبراسکا گرفته شده است ظاهرا یک موجود فرازمینی را نشان می دهد.
در این ویدئو که تنها برای خبرنگاران به نمایش درآمده ابتدا لبه پنجره یک خانه دیده می شود که بعد از لحظاتی یک "موجود" تاس و تقریبا سفید رنگ با سر بیضی شکل و چشم های سیاه بزرگ بر روی لبه پنجره ظاهر شده، چشم های خود را باز و بسته می کند، به اطراف نگاه می کند و سپس پایین می رود و از صفحه محو می شود.


براساس این گزارش حدود 50 خبرنگار در محل نمایش فیلم حاضر بودند اما مسوولان از خبرنگاران خواستند دوربین های خود را خاموش کنند؛ با این هدف که تا زمان کارشناسی این فیلم هیچگونه ویدئویی از این موجود عجیب و غریب پخش نشود.
جری هافمن یک تولیدکننده حرفه ای فیلم و مدرس مدرسه فیلم کلرادو گفت: "به عقیده من این فیلم به هیچ عنوان دستکاری نشده است."
آلجاندرو روجاس مدیر آموزش یک شبکه تلویزیونی نیز پس از تماشای این ویدئو اظهار داشت: "این موجود شبیه عروسک نبوده و "رومانک" این توان یا انگیزه را نداشته که بخواهد یک فیلم جعلی درست کند."

این گزارش می افزاید: "نمایش این ویدئو بخشی از مجموعه تلاش های پکمن درباره موجودات فضایی است.
وی در تلاش است تا به گفته خودش کمیسیونی در دنور برای آماده کردن زمینه سفر موجوات فضایی به زمین تشکیل دهد.
پکمن با بیان اینکه فیلم مورد نظر وی را متقاعد کرده که در سیارات دیگر موجودات فضایی وجود دارد، افزود: "موجودات فرازمینی بارها به زمین سفر کرده اند که مستندات آن در اختیار دولت آمریکاست."

وی افزود: "براساس یک گزارش که توسط دولت آمریکا مستند شده است حدود 57 گونه موجود فضایی وجود دارند که از سیاره ما دیدن کرده اند."
برپایه این گزارش پکمن 54 ساله اکنون به دنبال جمع آوری 4 هزار امضا در دنور است تا بتواند موضوع تشکیل یک «کمیسیون 18 نفره امور موجودات فرازمینی» در این شهر را به رای بگذارد.

به گفته پکمن این کمیسیون در صورت تشکیل به مسائل مرتبط با موجودات فضایی در زمین خواهد پرداخت و اینکه چگونه انسان ها و این موجودات می توانند به طور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی کنند.لینک ویدئو :http://uk.youtube.com/watch?v=hh6XTH47cso

+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ مرداد۱۳۸۷ساعت ۱۳:۶ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

سه ميليون گردشگر براي بازديد جسد موجود فضايي به آمريكا سفر مي‌كنند !


مدركي براي اثبات وجود يوفوها و سرنشينان آنسه ميليون گردشگر براي بازديد جسد موجود فضايي به آمريكا سفر مي‌كنند !

رئيس انجمن هتل‌داران شهر روزول آمريكا از علاقمندان به شركت در شصتمين سالگرد واقعه سقوط بشقاب پرنده در اين بخش ، درخواست كرد تا اطلاع ثانوي از برنامه‌ريزي براي سفر به اين قسمت صرفنظر كنند .

 


 


 خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه بين‌الملل ـ / دقيقا 60 سال پيش يك بشقاب پرنده با دو سرنشين فضايي در شهر روزول واقع در كنار نيومكزيكو سقوط كرد و اولين مدرك مستند براي بررسي اجسام ناشناخته فضايي به دست متخصصان ناسا افتاد .

به گزارش ميراث خبر ، روزنامه تايمز چاپ لندن در اين مورد نوشت : « به همين مناسبت حدود سه ميليون گردشگر به شهرها و ايالت‌ روزول و نيومكزيكو واقع در آمريكا عزيمت كرده‌اند تا ضمن مشاهده جسد موجود فضايي و بشقاب پرنده متعلق به او ، در مراسم جشن و پايكوبي به همين مناسبت شركت كنند . »

رئيس انجمن هتلداران روزول در آمريكا در مصاحبه با روزنامه تايمز گفت: « ظرفيت‌ هتل‌هاي دو شهر روزول و ايالت نيومكزيكو پرشده و حتي‌الامكان كمپينگي ما هم ديگر ظرفيت پذيرش علاقمندان به شركت در اين مراسم مهيج را ندارد . »

وي افزود: « براي پذيرايي از گروه‌هاي گردشگري تدابير زيادي انديشيده بوديم اما انتظار ورود اين تعداد گردشگر را نداشتيم . »


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه ۸ مرداد۱۳۸۷ساعت ۱:۲۰ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

حادثه «رازول» در تابستان 1947 و تشریح کامل بدن موجود فضایی


حا دثه سقوط 

بشقاب پرنده در امریکاشهر «رازول» در تابستان 1947
ماجراي بشقاب پرنده هايي كه در تابستان پنجاه سال پيش در شهر رازول آمريكا فرود آمدند، همچنان موضوع بحث محافل علمي و غيرعلمي در آمريكا و سرتاسرجهان است. هرچند كه دولت آمريكا بارها اعلام كرده است كه حادثه رازول يك دروغ است، اما شواهد بسياري وجود دارد كه حكايت از آن مي كند كه موجودات فضايي واقعاً در سال 1947 در روي كره زمين و در شهر رازول فرود آمدند و مسايلي را آفريدند، فرانك كافمن هشتاد و يك ساله، يكي از ساكنان شهر رازول آمريكاست. او يكي از اندك شاهدان زنده حادثه «رازول» در تابستان 1947 است او مي گويد به چشم خود ديده است كه بشقاب پرنده اي سقوط كرد و اجساد سرنشينان فضايي آن را نظاميان آمريكايي جمع آوري كرده و با خود بردند. كافمن در ژوئيه 1947 كه كارمند غيرنظامي پايگاه هوايي رازول بود از طرف فرماندهان اين پايگاه مأموريت يافت تا ببيند چه چيزي در بستر خشك رودخانه، در شمال غربي شهر سقوط كرده است. او مي گويد: «از نزديك دو جسد موجود فضايي را ديدم كه يكي در بقاياي خرد شده بشقاب پرنده و ديگري روي سنگي در بستر رودخانه افتاده بود. آنها موجوداتي خوش قيافه، با صورت و پوستي به رنگ خاكستري بودند، صد و شصت و پنج سانتيمتر طول قدشان بود. با چشماني كه اندكي از حدقه بيرون آمده، گوش هاي كوچك، بيني كوچك بدون مو و ظاهر زيبا بودند.من نظاميان را ديدم كه 5 جنازه را در كيسه هايي ريختند و در يك خودروي جيب گذاردند و بردند.»
علاوه بر آقاي فرانك كافمن، شاهدان بسيار ديگري وجود دارند كه خبر از وقوع اتفاقي خارق العاده در شمال غربي شهر رازول مي دهند.
با اين وصف، دولت و ارتش آمريكا بنا به دلايلي هميشه اين حادثه را انكار كرده است. پايگاه هوايي رازول در روز هفتم ژوئيه سال 1947 در بيانيه اي مطبوعاتي اعلام كرد به يك ديسك پرنده دست يافته است اما ساعاتي بعد در همان روز، يك ژنرال نيروي هوايي در تگزاس گفت، شيء مورد بحث در واقع يك بالون هواشناسي بوده است. در همين ارتباط، خانم گلن دنيس، كه در آن زمان يك تكنسين 22 ساله بود نيز مي گويد: «در اوايل ژوئيه سال 1947 شاهد فعاليتهاي عجيب در پايگاه هوايي ارتش بودم و پرستاري در پايگاه سرم داد زد و گفت: با حداكثر سرعتي كه مي تواني از اينجا برو.» او مي گويد: پليس نظامي وي را از پايگاه بيرون كرد و به او دستور داد كه آرام باشد. اما پرستار روز بعد او را يافت و به او گفت: «موجودات كوچكي را كالبد شكافي كرده كه وزن بدنشان به زحمت به 14 كيلو مي رسيد و چشمها و سربزرگ با چهار انگشت در هر دست داشتند كه در انتهاي هر انگشت يك زايده مكنده قرار داشت.»
 

این یک فیلم از تشریح کامل بدن یک موجود فضایی است که از سقوط یک

بشقاب پرنده در امریکاشهر «رازول» در تابستان 1947 به دست آمده.


 

 فیلم تشریح کامل بدن یک موجود فضایی درامریکا ۲۵.۳ مگا بایت


 

برای دانلود این ویدئو کلیک راست کرده سپس گزینه save target as را

بزنیدای

 

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۶ تیر۱۳۸۷ساعت ۴:۱۴ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

فيلم كالبد شكافي موجودات فضايي ufo

 

 

 

فيلم كالبد شكافي موجودات فضايي ufo در پايگاه


فوق سري امريكا

 

 

 

فيلم كالبد شكافي موجودات فضايي ufo در پايگاه فوق سري امريكا

 

فيلم كالبد شكافي موجودات فضايي ufo در پايگاه فوق سري امريكا

 

اينم از فيلمي كه فكر كنم تقريبا 100 نفر بعدش ناپديد شدند...اگه يادتون

 

 باشه يك فيلم از پايگاه فوق سري امريكا دزديده شد كه دارن روي

 

 موجودات فضايي كالبد شكافي ميكنن...

 

1,36 MB

 

+ نوشته شده در  جمعه ۲۷ اردیبهشت۱۳۸۷ساعت ۲۰:۳۴ بعد از ظهر  توسط محسن منصوری  | 

بی نظیر ترین فیلم های مو جو دات فضایی

  

**
  فیلم های مو جو دات فضایی**
 
 

 

 

 

 

 ۶۷۰ کیلو بایت    ۲.۹۸ مگا بایت

 

 

 

 برای دانلود این ویدئو کلیک راست کرده سپس گزینه save target as را بزنید

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۱ بهمن۱۳۸۶ساعت ۳:۲۵ قبل از ظهر  توسط محسن منصوری  |